Nerwica a alkohol

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Mam nadzieje ze ktos pomoze.....

przez lidka1980 23 gru 2006, 00:12
Witajcie mam maly problem z tabletkami przeciwlekowymi.Czy przy ich braniu mozna spozywac alkohol,moze to zabrzmi glupio ale zbliza sie Sylwester,a ja nie spotkam sie z moim lekarzem juz i nie bede mogla go o to spytac.Prosze o rade czy ktos z Was pil podczas brania tych tabletek czy ewentualnie trzeba odstawic dawke lub tez pominac.Z gory dziekuje za wszystkie posty...

przez Black*Lace 23 gru 2006, 13:04
nie lubie alkoholu chyba ze jakies piwko bezalkoholowe albo gingers bo te mi akurat smakuja. bralam leki pilam takie i nic ale to nic dziwnego. wszystko zalezy od tego co i ile pijemy i przy jakich lekach.
Black*Lace

przez mamtegodosc 23 gru 2006, 21:23
... Piłam alkohol podczas przyjmowania PRamolanu.... teraz strasznie boli mnie głowa.. skutek uboczny ??.. nie wiem... ale moja pani psychiatra mi pozwoliła.. dodając .. że " lęki mogą powrócić "

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez venom 23 gru 2006, 22:28
Ja pilem i bralem psychotropy. Skonczylo sie pobytem w szpitalu i powaznym uszkodzeniem organizmu. Gwarantuje ze szybko sie pojdzie do piachu. Ja sie zaszylem i mam swiety spokoj.
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

lęk

przez teflopondi 24 gru 2006, 02:56
Jasne że znam. Osobiście - Agorafobia czyli lęk przed wszystkim. Obecnie na lekach SSRI jest dobrze ale lubię wypić..
"kimkolwiej jesteś, jakiekolwiek były Twoje rany i bolesna przeszłość nigdy nie zapominaj zachować w swojej poranionej pamięci że czeka Cię - wieczność miłości ze mną..."

przez legacy 24 gru 2006, 03:11
co do citalu to na ulotce pisze że raczej nie stwierdzono w badaniach jakiś interakcji z alkoholem, benzo tam samo jem [xanax] na ulotce ktorego pisze tylko ze alko nasila jego dzialanie... w kazdym razie ja pije

przez ewa100 25 gru 2006, 16:15
Odkąd biorę leki na nerwicę nie piję ani kropli,bo mieszanina alkoholu,z takimi lekami,może skończyć się śmiertelnie EWA Z KIELC

[ Dodano: Pon Gru 25, 2006 3:15 pm ]
odkąd biorę leki na nerwicę nie piję ani kropli .Takie leki i alkohol mogą się skończyć nawet śmiertelnie

przez white_doll 25 gru 2006, 17:00
piję b. rzadko. leków nie biorę.
sięgnąłem dna
zazdrościcie mi
wam nie dane
podróżować batyskafem

by bosski ziggy stardust

przez ewa125 25 gru 2006, 17:09
nie biore lekow ale jak sie wczoraj pozadnie napilam to dzisiaj mialam lekkie ataki lękowe ktorych juz od dawna nie mialam, wiec nie polecam picia bo potem jak sie ma kaca to jest niefajnie.

przez problemik 25 gru 2006, 21:05
Ja biore SSRI fluoksetyne i persen ziolowy uspokajajacy jak mam okazje to pije 1,2 piwa nigdy nie lacze z benzo, po wypiciu przykladowo 2 piw przy jednoczesnym zazywaniu antydepresanta nie widze zadnych interakcji miedzy tymi dwoma substancjami i po alkoholu leki znikaja tak jak po benzo szkoda ze na krotko a potem wracaja ze zdwojona sila.

przez legacy 28 gru 2006, 04:26
problemik: apropos Twojego avatara: najlepsze piwo to lezajski fuull!! gul gul gul lezajski fuulll!! ;)

cital: nie wiem co Tobie powiedzieli lekarze ale mi psychiatra mówił że cital jest nowoczesnym lekiem i nie 'gryzie' sie z alkoholem. oczywiście nie polecam ani nie namawiam, just informuje
pozdrawiam!!

przez czarnykot 28 gru 2006, 05:50
Biorę Setaloft i także po 2 piwach się nawalam.A rano kac moralny lęki lekkie co prawda ale już jedno to starczy.
Wiecie w tej nerwicy jednak jest coś pozytywnego - rzuciłem palenie z dnia na dzień a paliłem 20 lat - bałem się raka, nie piję alkoholu bo pukają lęki :P

przez kukubara 28 gru 2006, 10:18
Ja tez juz nie lacze..alko z lekami :oops: nigdy dobrze nie bylo,nasilone leki i koszmarny moralniak.Wiecie bez alko czuje sie poprostu bezpieczniej...mam taka ciaglosc w emocjach...no nie wiem jak dokladnie to nazwac..ale jest oki ;)
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez Makcia 28 gru 2006, 13:02
Mnie alkohol przeraża. Kilka lat temu pozwoliłam sobie na wypicie większej ilości winka. Mialam takie jazdy lękowe że wyleczyłam sie aż do teraz. Przeszkadza mi to czasami bo faktycznie bywają okazje gdzie wskazane jest chociażby wzniesienie toastu. Zawsze stronie pomimo tego iż mam ochote. Boje sie na samą myśl o lękach i o utracie świadomości. Nie lubie tego w sobie bo mam wrażenie że to nie ja decyduje tylko moja nerwica. To mój odwieczny problem. Pozdrawiam:)

Sortuj wg