Zwolnienie z WFu

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Zwolnienie z WFu

przez dark_messi 18 wrz 2008, 17:23
Witajcie,

bardzo nienawidzę WFu i potrzebuję zwolnienie lekarskie. Czuje się na WFie okropnie. Słabo mi idzie i ogólnie jest to dla mnie koszmar. Byłem już u 3 lekarzy powiedziałem wprost i żaden mi nie chciał wypisać zwolnienia :( Mam dość. Może to i głupi problem, ale nie dla mnie. Czy znacie jakiś sposób dzięki któremu uda mi się uzyskać takowe zaświadczenie? Proszę o pomoc...

Re: Zwolnienie z WFu

przez śliniak 18 wrz 2008, 18:13
To mało pedagogiczne, ale ja robiłem tak:

Szedłem do okulistki PRYWTANIE i mowilem ze mam do szkoły na 7:30, zylion lekcji, potem dodatkowy angielski, próby chóru itp, dawała zwolnienie...

Tylko wez sobie moze zrekompensuj czyms fajnym ten wf np kursem tańca albo basenem...

śliniak jak miał wf mieć w szkole to juz dzień wcześniej było mu niedobrze, w klasie na 12 chlopaków 9 było w azsie wiec na pilke to ja moglem sobie popatrzec... A wczesniej cwiczylem tylko siatke na dodatek w podstawowce a tu nagle kosz kosz i kosz... bleeee...
To jest moje życie i jakaś głupia choroba/zaburzenie mi go nie odbierze:)

Obrazek

przez adam_s 18 wrz 2008, 20:34
No ja też w tym roku starałem się załatwić zwolnienie z wf bo nie za dobrze się czuję zarówno fizycznie jak i psychicznie. Żadna mi nie dała, mimo że raczej powinienem dostać zwolnienie bo nie wolno mi się zginać itd. przez chorobę żolądka ( tzn nie wiem czy to zabronione ale skoro boli przy pochylaniu się to pewnie niewskazane). Póki co na wf-y po prostu nie przychodzę..
GG: 5988000

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dark_messi 18 wrz 2008, 22:37
no dobra, a psycholog lub psychiatra nie wypisze zwolnienia? Według mnie zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak fizyczne...

przez adam_s 18 wrz 2008, 23:35
Prawdę mówiąc wątpie żeby psychiatra mogła wypisać takie zwolnienie.. Pewnie wytłumaczy się tym, że nie może dać zwolnienia bo ruch jest wskazany ( no i tu ma rację tylko że wf jest jednak dla niektórych bardzo stresującym przedmiotem )..

przez samotnna 19 wrz 2008, 11:07
Ja również byłam ciągle zwalniana z w-f. Zwolenia wypisywał mi mój wujek , ginekolog :D ale lepsze to niż od psychiatry.

Może "dark_messi" udaj się do Swojego lekarza pierwszego kontaktu i powiedz jaka jest sytuacja. Może wypisze Ci zwolnienie, zawsze warto spróbować. 3mam kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia, bo sama wiem jakim koszmarem jest w-f. Nie wiem po co wogóle go do szkół wprowadzaja :roll:

przez adam_s 19 wrz 2008, 11:26
Prawdę mówiąc ja też nie wiem po co jest ten przedmiot.. Od czasu rozpoczęcia mojej fobii szkolnej nienawidze tego przedmiotu.. i nie wiem co zrobie jeśli nie załatwię zwolnienia. Po prostu zawalę klasę...

przez madzia26 25 wrz 2008, 20:18
bardzo was rozumiem z tym przekletym wuefem juz nie chodze do szkoly ale byl to moj koszmar po prostu zwiewalam mialam przez to wiele problemow hehe i dwoje z w-fu to wstyd ale teraz widze zastanawiajac sie ze moja nerwica juz wtedy dawala o sobie znac...

Zwolnienie z WFu

przez adidasy 05 lut 2011, 23:50
..............
Ostatnio edytowano 06 lut 2011, 09:23 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zapewne legalne to do końca nie jest. To nie jest miejsce na takie oferty!!

Zwolnienie z WFu

przez Lavi 06 lut 2011, 23:48
A mój doktor rodzinny wypisał mi zwolnienie bez powodu, powiedział, że wcale żaden nauczyciel nie musi wiedzieć, po co i na co, na bilansie tylko poszła ściema o wycieraniu się krążków między kręgowych (WTF?)... No ale co jak co, lekarza mam wyrozumiałego, potwornie się cieszę, że nie muszę nic symulować, wiem, jakim koszmarem jest wf :<
Lavi

Zwolnienie z WFu

przez paradoksy 06 lut 2011, 23:49
ja miałam zwolnienie w liceum z racji alergii na roztocza.
lekarkę rodzinną miałam ch*jową, ale wystarczył argument, że przecież na wfie po brudnej i ZAKURZONEJ podłodze się musze tarzać.
paradoksy

Zwolnienie z WFu

przez lakuda_reaktywacja 07 lut 2011, 00:00
paradoksy, a Ty spryciulo.. :twisted:
lakuda_reaktywacja

Zwolnienie z WFu

przez Sorrow 07 lut 2011, 17:13
Ja mam z WFu zwolnienie z racji tego, że jak robię te dodatkowe kilka kilometrów na WF to jestem potem coraz bardziej wyczerpany w tygodniu. Koszmar.

Teraz mam zdawać egzamin zaliczeniowy i teoretyczny :/ .

Zwolnienie z WFu

przez eligojot 07 lut 2011, 22:37
Yyyyy... Dostawałem od babci, a potem na studiach się okazało, że miałem poważną, aczkolwiek ukrytą chorobę, na którą dobrze robiło, że jednak nie chodziłem na wf.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Sortuj wg