Nerwica Lękowa Co zrobić? Moja historia...część 2

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Czy człowiek chory na nerwicę lękową....

przez milenka 02 sie 2008, 11:51
Po przeczytaniu waszych odpowiedzi dochodzę do wniosku że większość lekarzy na prawdę troszkę lekceważy objawy opisywane przez pacjentów chorych na nerwicę ;)

Z jednej strony pewnie przez swoje doświadczenie wiedzą (lekarze) że nerwicowcy mają skłonność do przypisywania sobie różnych chorób ale z drugiej strony... większość ludzi może po prostu uwierzyć doktorkowi który przekonuje ich że to "nic strasznego" i później gdy na prawdę będą się źle czuć i potrzebować pomocy lekarskiej po prostu będą bać się iść do lekarza... heh ale filozofuję ale to chyba przez tą pogodę... oddychać nie idzie jest tak parno.... ;) ;)
I need a miracle...
rok zmian... "Chodź ze mną by sens nadać życia krokom..."

Help !!!

przez Misiek 02 sie 2008, 14:21
Czy wam też wydaję się że umieracie.... ?? Kiedy to minie ?? Czy minie wogóle... ??

Ja chcem żyć !!! Potrzebuję odrobine nadzieji i niewiem skąd ją brać... wydaję mi się że to już ze mną koniec...

:cry: :cry: :cry:

Re: Help !!!

przez adam_s 02 sie 2008, 14:26
Żeby to raz mi się tak wydawało.. Prawie codziennie wydaje mi się że zaraz coś mi się stanie. Wynika to z mojego niebywałego 'talentu' do znajdowania sobie chorób no i strasznego lęku przed nimi i przed śmiercią. Misiek spokojnie, to tylko nerwica! ;) Ja tę odrobinę nadziei otrzymuję właśnie tutaj, na forum. W domu nie mam co liczyć na odrobinę otuchy. Od dobrych ludzi tu się aż roi i właśnie dlatego dziękuję niebiosom za to że ktoś je założył;)
GG: 5988000

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek 02 sie 2008, 14:32
Co chwile pojawia mi się myśl w głowie "że jeśli to nie nerwica tylko jakaś przerąbana śmiertelna choroba... " :cry: :cry:

przez adam_s 02 sie 2008, 14:39
Ale mi też często zdarza tak myśleć.Najlepiej przestać się nakręcać w takim momencie i odwrócić myśli od chorób i zająć się czymkolwiek. wiem, że to trudne ale da się to wyćwiczyć, żeby w porę wyłączyć głupie myśli.
GG: 5988000

przez wróbelek Elemelek 02 sie 2008, 14:40
ja mam tak samo, gdyby nie to forum w najcięższej chwili, to pewnie bym do teraz leżała w łóżku ze wzrokiem wpatrzonym w ściane;> mi sie ostatnio wydawało ze umre - przez 1,5 h w busie - naprawde myslałam ze umre, w każdej sekundzie, czyli pomyślałm to dokładnie 5400 razy, a jednak nie umarłam, bo to jest tylko nasz umysł;> ale to jest totalnie dziwne...
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Misiek 02 sie 2008, 14:44
Dziękuje wam za te słowa... otuchy.

Masakra z tą nerwicą... :(

Miejmy nadzieje że jutro, pojutrze i już wogóle będzie dobrze...

przez tomakin 02 sie 2008, 16:23
spoko, mnie pół roku trzymało zanim się wyleczyłem. W zasadzie pół roku wycięte z życiorysu :D

a tak offtopicznie, ktoś się przygotowuje może do maratonu warszawskiego w tym roku? 42 km to nie tak dużo :D

Re: Mój koszmar. Beznadziejna sytuacja.

przez ewaryst7 02 sie 2008, 17:32
też tak mam...koswzmarne samopocZucie fizyczne.zaro doła , czy przygnębienia ....Depresja maskowana.Wyniki mam jak mały wielbłąd , a czuję się jak staruszka.

przez ewaryst7 02 sie 2008, 17:42
tomakin, 42 KM , MÓWISZ? JA PRZEBIEGNĘ 100 M I ODDYCHAM RĘKAWAMI .....LATA ŚWIETNOŚCI MINĘLY BEZPOWROTNIE.ZADBAŁA O TO NERWICA.

przez wróbelek Elemelek 02 sie 2008, 18:37
heh, ja mam tak samo, ale bardzo bym chciała poprawić jakoś swoją kondycje... czasami nawet sobie skacze na skakance, jak za starych dobrych czasów:) i nie poddawaj się, kto rządzi nerwica czy ty??;) mi nawet jak jest bardzo trudno to się zmuszam do spacerów rowerów i innych takich:)

Re: Czy mi się uda??? :-(

przez ewaryst7 02 sie 2008, 18:37
asik1979, napisałas , że brałaś lek kilka lat ...więc chyba zdajesz sobie sprawę , że odstawienie go może wywołać takie skutki ? nie martw sie i łykaj hydroxyzinum ... to minie.Jestem pewna.pozdrawiam cię.

przez tomakin 02 sie 2008, 19:05
Skoro po 100 metrach nie jesteś w stanie dostarczyć tlenu do mięśni, to co ma powiedzieć Twój mózg?

Nie no, ciekaw jestem po prostu, czy chociaż jedna osoba z wysoką wydolnością tlenową ma nerwicę lękową :P

Re: Czy mi się uda??? :-(

przez wróbelek Elemelek 02 sie 2008, 19:29
hej!! ja przez ostatni tydzień miałam tak samo jak ty, totalny koszmar... zajrzyj na ta stronkę: http://xxxxxxxxxxxxxxxxxxx/ przeczytałam wszystkie informacje tam i uważam ze to może naprawdę pomóc!! nawet jeśli ktoś ci powie ze to nerwicy nie wyleczy, to na pewno poprawi twoje samopoczucie, tym bardziej że chcesz zajśc w ciąże!! ja pije mieszankę ziołową, zażywam różne witaminki i nie tylko, żeby nadrobić niedobory, i przede wszystkim TRZEBA POZYTYWNIE MYSLEĆ!! wiem zę to trudne, ja ciągle mam duszności, zawroty głowy, nie wychodze z domu bo się boje (w zasadzie nie wiadomo czego) ale to jednak troche czasu zajmuje... nie daj w siebie wmówić ze nie da się z tym nic zrobić, wiara czyni cuda;) trzymam kciuki:)

i jeszcze jedno: nie daj sobie wmówić ze tylko z lekami dasz rade, leki robią ci wodę z mózgu, szkoda się tym szprycować!!

Sortuj wg