Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia szkolna

przez Abbey 26 wrz 2013, 18:47
Zaproponowano mi dziś udział w konkursie - w drugim etapie jest test ustny. Z przedmiotu, który średnio ogarniam. Tylko raz uczestniczyłam w ustnym teście wiedzy - na rozmowie kwalifikacyjnej do pewnych zajęć. Tylko tamto było bardziej z ekonomii niż gegry...
Nie wiem co robić.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Fobia szkolna

przez Lola Rose 26 wrz 2013, 22:58
koszykova napisał(a):Lola Rose, a co takiego robi Twoj ojciec? A skad ten chlopak Cie zna? Chyba zeby w jakis chory sposob zainponowac kolegom musialabys podejsc do tamtego gowniarza i mu odpyskować... Ale wierze ze ciezko na to zebrac sily.

Sytuację z moim ojcem opisałam jakiś czas temu tutaj http://www.nerwica.com/ojciec-niszczy-moje-ycie-t44952.html Chodzi też o zachowanie mojego ojca, tak ogółem przy ludziach. Trudno to opisać.
A ten chłopak mnie zna, bo mieszka w tej samej miejscowości co ja. Nie odpyskuję mu, bo raz, że nie mam odwagi a dwa, że on jest taki że nic by sobie z tego nie zrobił.
Jestem jaka jestem

Fobia szkolna

przez koszykova 27 wrz 2013, 13:41
Lola Rose, powiem Ci tak, że jeśli chodzi o sytuacje rodzinną to dobrze Cie rozumiem... O ile dobrze mi sie wydaje jestes teraz w gimnazjum. Dla mnie też to był b ciężki okres, nawet średnio to pamiętam. Tym gówniarzem sie nie przejmuj, przecież to ma 13 lat, to dziecko, nawet nie wie co mówi. Jesli starczy Ci odwagi to po prostu powiedz, że na zaczepki dzieci nie reagujesz. Ignoruj. Co do klasy, jeszcze tylko rok i zmienisz szkołe. Uda Ci sie przetrwać.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia szkolna

przez Lola Rose 27 wrz 2013, 16:13
koszykova, Dziękuję za słowa wsparcia. Masz rację, jakoś przetrwam ten ostatni rok.
A tak na marginesie to chyba jestem stuknięta. Zapisałam się do tej pory na konkurs biologiczny, chemiczny, historyczny, geograficzny i Salamandrę a lista wciąż się wydłuża i jeszcze na 4 kółka chodzę. Nie wiem jak ja to ogarnę wszystko.
Jestem jaka jestem

Fobia szkolna

przez koszykova 27 wrz 2013, 16:44
Lola Rose, ważne ze coś robisz :D ja jak sie na jakis konkurs zapisałam to zaspałam i nie poszłam... nawet na własny egzamin maturalny - ustny - sie spozniłam :twisted:

zmierzasz sie porządnie uczyć czy chcesz sie sprawdzic?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Lola Rose 27 wrz 2013, 16:57
koszykova, mam zamiar się uczyć. W ogóle obiecałam sobie, że w tym roku się naprawdę mocno wezmę do nauki, choć zawsze dobrze się uczyłam, ale chcę w tym roku dać z siebie wszystko, ostatnia klasa gimnazjum, egzaminy wiadomo. Jeszcze mam taką ambicję na ten rok, żeby moją koleżankę z klasy przegonić. Więc gdzie ona nie pójdzie, na jaki konkurs itp to ja też.
Jestem jaka jestem

Fobia szkolna

przez koszykova 27 wrz 2013, 17:00
Lola Rose, przegonić rozumiem w nauce, w wynikach... I wydaje mi sie, ze nie za bardzo ją lubisz? Ja mialam podobnie, ale to dość męczące było. Ja tez niby obiecuje sobie wziąć się za nauke w tym semestrze, ale czarno to widze......
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Lola Rose 27 wrz 2013, 17:11
koszykova, tak w nauce. Rzeczywiście, niespecjalnie ją lubię. Denerwuje mnie jej zachowanie czasem. Jeszcze jak akurat nie ma jej przyjaciółki w szkole, to się z nią da wytrzymać. Inna wtedy jest, nie popisuje się, nie próbuje tej swojej przyjaciółeczce zaimponować itp. Ostatnio była taka sytuacja, że je nauczycielka przyłapała na przerwie śniadaniowej na paleniu papierosów w męskiej toalecie. I oczywiście wyszło, że to nie jej wina, bo to bo tamto, taką ofiarę z niej zrobili. A jej przyjaciółka pojechała zaraz po tym do swojej babci czy gdzieś i jej nie ma już 2 tygodnie, ponoć jutro wraca. A szkoda, mogłaby tam jeszcze trochę posiedzieć.
Jestem jaka jestem

Fobia szkolna

przez koszykova 27 wrz 2013, 20:26
Lola Rose, spoko. Mnie myśl: nie zobacze już nigdy w życiu tych debili pomagała przetrwać. W sumie powiem Ci tyle, że te osoby co tak mi dokuczały wtedy pracują teraz albo w warzywniakach, albo w ciąży chodzą, albo w więzieniu czy stoją w kolejkach na bezrobociu. Wstyd się przyznać, ale cieszy mnie to.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Makabra 27 wrz 2013, 21:43
Tak szczerze mówiąc ja chciałabym siedzieć nawet i w warzywniaku, lepsze to niż szkoła...
Makabra

Fobia szkolna

przez koszykova 27 wrz 2013, 22:07
Makabra, w pracy bywa często sto razy gorzej niz w szkole.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Makabra 27 wrz 2013, 23:32
Właśnie mi byłoby lepiej w pracy, bo tylko szkoła i jej uczniowie działają na mnie w ten sposób.
Makabra

Fobia szkolna

przez Rashid 28 wrz 2013, 18:18
Ostatnio mam problemy z nastrojem i bezsennością. Jestem w 4kl. technikum, dopiero wrzesień, a ja już mam problem żeby tam iść i wysiedzieć dzień.

W domu przynajmniej jak się czuje gorzej mogę pogadać z rodzicami albo siostrą, a w szkole ? Im się czuje gorzej tym mniej gadam z kumplami, nauczyciele wymagają i nie ma różnicy, że ktoś się czuje lepiej, a ktoś gorzej.

Jak chodziłem do gimnazjum, szkoła i w ogóle nauka to była dla mnie przysłowiowa "bułka z masłem" zero problemów, świetne oceny, świetne samopoczucie. A w technikum ? Coraz gorzej.... żeby jakoś te matury zdać.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Fobia szkolna

przez Abbey 29 wrz 2013, 00:51
Ona jedzie na wycieczkę klasową...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg