TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
27
42%

Nie
30
46%

Zaszkodziła
8
12%

Liczba głosów : 65

TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

przez Krzysztof 03 lut 2006, 15:03
witam ponownie, ponieważ asentra działa na mnie źle, lekarz przepisał mi coaxil - czy ktoś go stosował i jak go ocenia?
walczący

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krzysztof 08 lut 2006, 15:27
Naprawdę nikt go nie bierze?
walczący

przez KOREK 08 lut 2006, 18:18
Brałem coaxil i w zasadzie biore co jakis czas.Dawka 3 razy dziennie po 1 tabletce.Zaletą tego leku było w moim przypadku całkowity brak skutkow ubocznych.Na pierwsze efekty czekałem jednak około trzech tygodni.Brałem go razem ze Spamilanem i musze powiedziec ,ze w moim przypadku leki te okazały sie bardzo skuteczne.Zlikwidowały praktycznie wszystkie lęki.Maja takze działanie antydepresyjne.Ale pamietaj,ze leki działaja na kazdego w inny sposob.Mam nadzieje,ze pomoze Ci ten lek.

przez Krzysztof 09 lut 2006, 14:15
Korek, bardzo dziękuję za informację, od razu mi lepiej i raźniej

przez shadow_no 16 mar 2006, 20:56
Wątek o coaxilu również tutaj: http://www.nerwica.com/forum/viewtopic.php?t=52
Założyciel / Administrator

przez anoolka 10 maja 2006, 10:57
hej, gdzies tam w moich postach przewija się watek z coaxilem, ale piszę jeszcze raz tutaj -uważam że ten lek jest ok, ale jest raczej łagodny -definitywnie należy poczekać na efekt -dziala po ok. 2-4 tyg. -i ja to potwierdzam, czuć poprawe nastroju etc., aczkolwiek wydaje mi się ze to raczej jeden ze slabszych leków antydepresyjnych -obecnie lekarka zmieniła mi na Cilon, bo mam wrazenie, ze przestaje dzialac -nie wiem, moze wzrasta tolerancja organizmu?
Pzdr!

[ Dodano: Sro Maj 10, 2006 10:00 am ]
aha, i potwierdzam to, co napisal Korek -ja tez nie zaobserwowalam zadnych skutkow ubocznych przy braniu coaxilu, po kilku pierwszych dniach (obserwacji czy aby nie dziala oszalamiajaco) normalnie prowadzilam samochod i wszystko jest ok.

przez Krzysztof 15 maja 2006, 16:25
dzięki anoolka, chyba tak jest że po pewnym czasie organizm przyzwyczaja się do leków i trzeba je zmieniać

przez ania30 11 cze 2006, 08:33
kiedys brałam coaxil i byl dobrze tolerowany , żadnych niemiłych odczuc pomógł mi . choc przy następnym nawrocie nerwicy równiez dostalam go i wtedy mialąm dziwną nadwrazliwosc słuchu , denerwowal mnie głos niektórych osób taki bardziej piskliwy to wtedy bardzo piszczało mi w uszach i lekarz odstawił.
życie jest piękne

Coaxil a usuwanie zęba

przez Tunia03 10 lip 2006, 21:30
Witam Was, mam pytanie czy można wyrywać zęba przy znieczuleniu mejscowym w trakcie przyjmowania COAXILU? Na ulotce pisze,że nie powinno się znieczulać ogólnie (do operacji) i że należy lek odstawić na 48 godz. przed planowaną operacją a co w takim razie z zastrzykiem?? Jutro mam zamiar usunąć zęba, pytałam stomatologa czy nie będzie to kolidowało z moim lekiem,ale nie potrafiła mi odpowiedzieć. A może w ogóle odstawić lek-ale czy można tak nagle??Czy wyrywaliście kiedyś zęby biorąc jednocześnie antydepresanty??
Tunia

re

przez Tunia03 11 lip 2006, 16:48
Byłam dziś u mojego psychiatry i na moje pytanie zrobił wielkie oczy,po czym otworzył indeks leków i sprawdził czy jest coś napisane na ten temat. Nie było żadnej wzmianki odnośnie znieczulenia więc powiedział, że :"pewnie można".Psychiatra powinien wiedzieć takie rzeczy a nie dopiero szukać po książkach. A i tak nie jestem pewna czy rzeczywiście nie ma przeciwskazań.
Tunia

przez limba 14 lip 2006, 21:54
:D Tunia ja wyrywałam,przy braniu Lexotanu,i nic mi nie było.Znieczulenie miejscowy,to nie ogólne.Ale jeśli będziesz u stomatologa powiedz mu co zażywasz,tak będzie lepiej.Ja miałam taki sam problem,tylko z lekami hormonalnymi.I powiem Ci szczerze,że też nikt nie wiedział czy powinnam je zażywać z Lexotanem.Pozdrawiam :D
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Joasia 14 lip 2006, 22:49
ja sie boje wyrywac zeba :shock: :D:D
...życie idioty to nie bułka z masłem...

Coaxil - co to właściwie jest?

przez Krilan 18 sie 2006, 08:36
Lekarz przepisał mi Coaxil i Cloranxen. O ty drugim wiem dużo, ale o coaxilu prawie nic, czy to jest SSRI?,wyczytałem że jest bardzo słabiutki i mało komu pamaga. Biorę je od około dwóch tygodni i widze poprawę tylko niewiem którego leku to zasługa, wiem też że z cloranxenem niedługo będę się musiał pożegnać. Czy miał ktoś z was do czynienia z tym specyfikem? dzięki i pozdro

przez Alexis 18 sie 2006, 13:22
Brałam Coaxil przez prawie 3 miesiące. Kompletnie zero reakcji, wpadałam w depresje coraz bardziej.

Sortuj wg