Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

Wiadomości w tym temacie: 1541

Strona 1 z 111  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 111  Następna strona

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 47%  47%  [ 21 ]
Nie 40%  40%  [ 18 ]
Zaszkodziła 13%  13%  [ 6 ]
Liczba głosów : 45
Reklama

Autor

TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

Post 03 lut 2006, 14:03 

Od: 09 sty 2006, 14:01
witam ponownie, ponieważ asentra działa na mnie źle, lekarz przepisał mi coaxil - czy ktoś go stosował i jak go ocenia?

______
walczący

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 08 lut 2006, 14:27 

Naprawdę nikt go nie bierze?

______
walczący

Post 08 lut 2006, 17:18 

Od: 05 lis 2005, 21:53
Brałem coaxil i w zasadzie biore co jakis czas.Dawka 3 razy dziennie po 1 tabletce.Zaletą tego leku było w moim przypadku całkowity brak skutkow ubocznych.Na pierwsze efekty czekałem jednak około trzech tygodni.Brałem go razem ze Spamilanem i musze powiedziec ,ze w moim przypadku leki te okazały sie bardzo skuteczne.Zlikwidowały praktycznie wszystkie lęki.Maja takze działanie antydepresyjne.Ale pamietaj,ze leki działaja na kazdego w inny sposob.Mam nadzieje,ze pomoze Ci ten lek.

Post 09 lut 2006, 13:15 

Korek, bardzo dziękuję za informację, od razu mi lepiej i raźniej

Post 16 mar 2006, 19:56 
Założyciel / Administrator

Od: 13 lip 2005, 00:45
Wątek o coaxilu również tutaj: http://www.nerwica.com/forum/viewtopic.php?t=52

Post 10 maja 2006, 09:57 

Od: 27 mar 2006, 08:21
hej, gdzies tam w moich postach przewija się watek z coaxilem, ale piszę jeszcze raz tutaj -uważam że ten lek jest ok, ale jest raczej łagodny -definitywnie należy poczekać na efekt -dziala po ok. 2-4 tyg. -i ja to potwierdzam, czuć poprawe nastroju etc., aczkolwiek wydaje mi się ze to raczej jeden ze slabszych leków antydepresyjnych -obecnie lekarka zmieniła mi na Cilon, bo mam wrazenie, ze przestaje dzialac -nie wiem, moze wzrasta tolerancja organizmu?
Pzdr!

[ Dodano: Sro Maj 10, 2006 10:00 am ]
aha, i potwierdzam to, co napisal Korek -ja tez nie zaobserwowalam zadnych skutkow ubocznych przy braniu coaxilu, po kilku pierwszych dniach (obserwacji czy aby nie dziala oszalamiajaco) normalnie prowadzilam samochod i wszystko jest ok.

Post 15 maja 2006, 15:25 

dzięki anoolka, chyba tak jest że po pewnym czasie organizm przyzwyczaja się do leków i trzeba je zmieniać

Post 11 cze 2006, 07:33 

Od: 07 cze 2006, 17:48
kiedys brałam coaxil i byl dobrze tolerowany , żadnych niemiłych odczuc pomógł mi . choc przy następnym nawrocie nerwicy równiez dostalam go i wtedy mialąm dziwną nadwrazliwosc słuchu , denerwowal mnie głos niektórych osób taki bardziej piskliwy to wtedy bardzo piszczało mi w uszach i lekarz odstawił.

______
życie jest piękne

Coaxil a usuwanie zęba
Post 10 lip 2006, 20:30 

Od: 18 gru 2005, 20:51
Witam Was, mam pytanie czy można wyrywać zęba przy znieczuleniu mejscowym w trakcie przyjmowania COAXILU? Na ulotce pisze,że nie powinno się znieczulać ogólnie (do operacji) i że należy lek odstawić na 48 godz. przed planowaną operacją a co w takim razie z zastrzykiem?? Jutro mam zamiar usunąć zęba, pytałam stomatologa czy nie będzie to kolidowało z moim lekiem,ale nie potrafiła mi odpowiedzieć. A może w ogóle odstawić lek-ale czy można tak nagle??Czy wyrywaliście kiedyś zęby biorąc jednocześnie antydepresanty??

______
Tunia

re
Post 11 lip 2006, 15:48 

Od: 18 gru 2005, 20:51
Byłam dziś u mojego psychiatry i na moje pytanie zrobił wielkie oczy,po czym otworzył indeks leków i sprawdził czy jest coś napisane na ten temat. Nie było żadnej wzmianki odnośnie znieczulenia więc powiedział, że :"pewnie można".Psychiatra powinien wiedzieć takie rzeczy a nie dopiero szukać po książkach. A i tak nie jestem pewna czy rzeczywiście nie ma przeciwskazań.

______
Tunia

Post 14 lip 2006, 20:54 

Od: 10 kwi 2006, 20:41
:D Tunia ja wyrywałam,przy braniu Lexotanu,i nic mi nie było.Znieczulenie miejscowy,to nie ogólne.Ale jeśli będziesz u stomatologa powiedz mu co zażywasz,tak będzie lepiej.Ja miałam taki sam problem,tylko z lekami hormonalnymi.I powiem Ci szczerze,że też nikt nie wiedział czy powinnam je zażywać z Lexotanem.Pozdrawiam :D

______
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

Post 14 lip 2006, 21:49 

Od: 10 lip 2006, 22:53
ja sie boje wyrywac zeba :shock: :D:D

______
...życie idioty to nie bułka z masłem...

Coaxil - co to właściwie jest?
Post 18 sie 2006, 07:36 

Od: 10 lip 2006, 11:45
Lekarz przepisał mi Coaxil i Cloranxen. O ty drugim wiem dużo, ale o coaxilu prawie nic, czy to jest SSRI?,wyczytałem że jest bardzo słabiutki i mało komu pamaga. Biorę je od około dwóch tygodni i widze poprawę tylko niewiem którego leku to zasługa, wiem też że z cloranxenem niedługo będę się musiał pożegnać. Czy miał ktoś z was do czynienia z tym specyfikem? dzięki i pozdro

Post 18 sie 2006, 12:22 

Od: 09 cze 2006, 09:20
Brałam Coaxil przez prawie 3 miesiące. Kompletnie zero reakcji, wpadałam w depresje coraz bardziej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 1541 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 111  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |