Skocz do zawartości
Nerwica.com

RPA 2010!


yans

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziw że nikt takiego tematu nie założył - w końcu tu chodzi o piłkę nożną nie hokeja na trawie ;) Komu kibicujecie? Kogo widzicie jako nowego mistrza świata? Was też denerwują te durne trąby tamtejszych kibiców? Do pań - który piłkarz jest najprzystojniejszy? ;)

 

Ja - z braku rodaków na mundialu - kibicuję zawsze tym słabszym - bo lubię niespodzianki. Faworyta nie mam - ostatatnio rzadko śledzę wydarzenia ze stadionów, brak mi rozeznania jak kiedyś. Włosi? Argentyna? Holendrzy?

 

Chciałbym też dodać, że mimo iż wielki ze mnie przeciwnik telewizji publicznej - choć raz kasa podatnika wydana została - jak na moje potrzeby - bardzo dobrze :D Ponieważ można mecze śledzić w necie - więc sobie siedzę przy kompie, pracuję, a w przeglądarce leci meczyk - jak coś się dzieje to szybki alt-tab i widzę akcję :D. Rewelacja! Zainteresowanych odsyłam tu: http://sport.tvp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham piłkę nożną i nieźle się w niej orientuję. Jako dziewczynka chodziłam nawet na mecze.

Kibicuje Argentynie i Hiszpanii.

Nie podkochuję się w piłkarzach ;) , chociaż przyznaje niektórzy są przyjemni dla oka. :P

Za walory nie tylko czysto piłkarskie lubię Buffona. Podoba mi się, ze otwarcie mówi o swojej depresji i leczeniu psychiatrycznym.

Fajny temat yans! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. ;):D

 

Ja kibicuję Anglii, mam nadzieję, że powtórzą wreszcie sukces z 1966 roku. :smile:

 

Faworyci, jak na moje oko: Brazylia (muszą się odkuć za mundial w 2006 roku), Hiszpania, Niemcy, Anglia ( :mrgreen: ), Argentyna.

 

Najprzystojniejsi piłkarze: Steven Gerrard (Anglia), Fabio Cannavaro (Włochy), Iker Casillas (Hiszpania), Didier Drogba (Wybrzeże Kości Słoniowej), Kaka (Brazylia). :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldie ja Anglików też lubię! Graja piękny szybki futbol.

 

Słyszałam gdzieś, ze Maradona ma biegać nago wokół obelisku w Buenos jeśli Argentyna zdobędzie mistrzostwo :lol::lol::mrgreen: .

 

Mój ulubiony piłkarz Messi- geniusz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldie ja Anglików też lubię! Graja piękny szybki futbol.

 

Słyszałam gdzieś, ze Maradona ma biegać nago wokół obelisku w Buenos jeśli Argentyna zdobędzie mistrzostwo :lol::lol::mrgreen: .

 

Mój ulubiony piłkarz Messi- geniusz!

 

Anglicy są rewelacyjni, gdyby nie ten kiks wpuszczony przez Greena, podczas ostatniego meczu, to byłabym pewna, że dojdą do finału. :mrgreen:

 

Maradona... Buhahaha... Tak, a potem obelisk runie... Zresztą, jak dla mnie Diego, to jeden z największych oszustów w historii mundialii. :?

 

Leo Messi - oooooooo tak!!! Tylko niech się, tak tymi Lays'ami nie objada, bo spasie się, jak Ronaldo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yans - to akurat nie jest najsłabsza grupa na mistrzostwach. :P Chyba w najlepszej sytuacji (chociaż za pewne, przy wyższych rangą konkurentach, też dali by radę) jest Hiszpania, która bez problemu powinna zdobyć 9 punktów. ;)

 

BTW - nie wiem, co kobiety widzą w Christiano Ronaldo (metroseksulany taki bleeee :mrgreen: )... Dla mnie osobiście, w ogóle nie jest atrakcyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzje sędziów niestety często zaskakują. :? Przyznają rzuty karne "wymuszaczom", albo tak jak piszesz przeoczają fakt, że zawodnik oddający strzał był na pozycji spalonej...

 

Albo odwrotna sytuacja, zawodnik nie był na pozycji spalonej, chciał oddać strzał (albo strzelił w kierunku bramki), aż tu nagle z boku (pojawia się :P) powiewa żółto-pomarańczowa chorągiewka... No comment.

 

Wracając do Diega Maradony, który bodajże w ćwierćfinale, już dokładnie nie pamiętam, wbił piłkę do siatki ręką... Zapewniając w ten sposób zwycięstwo swojej drużynie. A sędzia tego nie zauważył... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henry też ma na swoim koncie "historyczne" zagranie ręką - ależ było dymu, nie? Irlandczycy domagali się powtórzenia meczu bo przez "niewielką pomoc" Henry'ego nie pojechali na mundial! Miejmy nadzieję że nie będzie na tym mundialu za dużo piłki ręcznej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldielocks, przegrali z kretesem-ale numer prawda?? :lol::lol::lol:

 

Skoro grali jak łajzy, to w sumie dobrze, że dostali łomot. Hehehe. :mrgreen:

 

ups. to teraz my wypadamy jeszcze gorzej, skoro Hiszpanie przegrali...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik Hiszpanii wprawił mnie w niespotykaną(poprawcie jeżeli żle napisałem) radość :P

 

Nie bój, nie bój! Hiszpania i tak wyjdzie z grupy ... ze by złoić tyłki wszystkim Włochom i Niemcom :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola !

Viva Espanyola, i wszystko jasne.

Nie wiem co się zdarzyło, że Hiszpanie przegrali z Szwajcarią. Mam nadzieję, że to tylko wpadka przy grze i teraz zaczną masowo zwyciężać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kibicuję Hiszpanii! :D

Wcale nie dlatego, ze z oczywistych powodów są jednym z faworytów ... uwielbiam Hiszpanię i Hiszpanów! Mam tam znajomych- świetni ludzie!

Ten pierwszy mecz nic nie znaczy. Przegrali tylko 0:1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to nie ma co przekreślać szans Hiszpanii na wygranie tego turnieju. Pamiętam wpadkę Francji, kiedy ta w pierwszym meczu grupowym przegrała z Senegalem, jak dobrze pamiętam to był mundial z przed 8 lat.

 

Viva Espanola! :mrgreen: Chociaż jak Anglia wygra - to zapodam sobie kawałek - "Three lions on shirt, Jules Remain still gleaming... It's coming home, it's coming home... Football's coming home". :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś tak się obyłam z tymi hiszpanami przez mego chłopa :D. Przez to sama zaczęłam im 'kibicować', w sumie dlatego, że lubię na nich patrzeć.

 

A jako, że jestem panią :D. To kolana mi miękną na widok Villi (potem długodługodługo nic) i Fabregasa.

W zasadzie oglądanie meczu to dla mnie przyjemność głównie 'estetyczna', uwielbiam piłkarzy, są tacy zgrabni (jeśli można tak nazwać mężczyznę :D), no i stąd też nie kibicuję nikomu na tyle, żeby oglądać mecze z zapartym tchem i śledzić wyniki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×