Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Stark, w stosunku do samego siebie. Według mnie to pewna forma upadku... Ok, można być wolnym ale trzeba umieć ponosić tego konsekwencje. Takie jest moje zdanie.

Na pewno korzystanie z prostytutek to nie powód do dumy ale też tego bym nie napiętnował są różne powody korzystania z nich od seksualnego nie wyżycia, namiaru testosteronu po nieśmiałość czy mało atrakcyjny wygląd. Niby w dzisiejszych czasach kobiety są łatwo dostępne i nie trzeba za nie płacić ale nie każdy potrafi se poderwać czy nawiązać relacje z kobietami i seks za pieniądze jest jakimś rozwiązaniem.

 

-- 08 wrz 2012, 15:54 --

 

No ale słyszałem też że trzeba być kompletnym nieudacznikiem aby będąc względnie młodym, przy przyzwoitym wyglądzie jak np. ja parę lat temu nie poderwać panienki na seks gdyż tak łatwe jak teraz nigdy nie były i dla 99% ludzi to bułka z masłem. To jeszcze bardziej dołujące :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzi Ci, oto,że mam mieć kaca moralnego,że biedna kobieta musi się prostytuować ,żeby zarobić na kromkę chleba ? , a te wszystkie samce to ją tylko wykorzystują i tak dalej , oto Ci chodzi . Bo , wiecie ja nie wierzę , że któraś się we mnie zakocha i nie mówcie , mi że jest inaczej , ja chyba lepiej siebie znam .Ja też nie umiem , poderwać panienki na seks .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno korzystanie z prostytutek to nie powód do dumy ale też tego bym nie napiętnował są różne powody korzystania z nich od seksualnego nie wyżycia, namiaru testosteronu po nieśmiałość czy mało atrakcyjny wygląd.
Zgadzam się w zupełności.

 

Niby w dzisiejszych czasach kobiety są łatwo dostępne i nie trzeba za nie płacić ale nie każdy potrafi se poderwać czy nawiązać relacje z kobietami i seks za pieniądze jest jakimś rozwiązaniem.
Są łatwo dostępne, ale tylko dla ekstrawertyków, imprezowiczów i bardziej "społecznych" osób.

 

No ale słyszałem też że trzeba być kompletnym nieudacznikiem aby będąc względnie młodym, przy przyzwoitym wyglądzie jak np. ja parę lat temu nie poderwać panienki na seks gdyż tak łatwe jak teraz nigdy nie były i dla 99% ludzi to bułka z masłem. To jeszcze bardziej dołujące :evil:
To nie do końca prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, nie boisz się, że złapiesz jakiegoś syfa ? A wyrzuty sumienia ? Nie wiem, ja chyba bym się nie odważył ... :roll:

No ale kurwa mać ile mozna no?? Facet ma 35 lat... myślisz, że wiecznie będzie młodo wyglądał i miał sprawny sprzęt by uprawiać seks?? Czemu nikt nie patrzy pod tym względem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam czekać , na wielką miłość , to dobre dla bohaterów książek Sparksa , kocham jego literaturę piszę facet , piękne książki , ale moje życie to nie literatura , chcę przestać być prawiczkiem . Nie ważne , czy z moją psycholog , z babką z Biedronki , czy z fryzjerką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam czekać , na wielką miłość , to dobre dla bohaterów książek Sparksa , kocham jego literaturę piszę facet , piękne książki , ale moje życie to nie literatura , chcę przestać być prawiczkiem . Nie ważne , czy z moją psycholog , z babką z Biedronki , czy z fryzjerką .

Ja bym postulował aby seks wprowadzono jako metodę terapeutyczną w psychoterapii zwłaszcza jak ktoś ma takie kłopoty jak nasz detektyw. W skandynawskich więzieniach więźniom przysługują wizyty prostytutek raz w tygodniu aby rozładowali napięcie to czemu tego nie zalecić by osobą dla których brak seksu wpływa ujemnie za psychikę. No ale w szpitalach psychiatrycznych obecnie z tego co wiem jest wręcz odwrotna sytuacja, podpisuje się tam papier że nie będzie odbywać stosunków cielesnych w tym że ośrodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce chodzić na dziwki,jego sprawa.
z babką z Biedronki

Taak,przy orgażmie będzie śpiewać "codziennieeeeeeeee niskie ceny" :mrgreen:

To by było fajne :mrgreen:

 

-- 10 wrz 2012, 11:06 --

 

I mam czekać , na wielką miłość , to dobre dla bohaterów książek Sparksa , kocham jego literaturę piszę facet , piękne książki , ale moje życie to nie literatura , chcę przestać być prawiczkiem . Nie ważne , czy z moją psycholog , z babką z Biedronki , czy z fryzjerką .

Ja bym postulował aby seks wprowadzono jako metodę terapeutyczną w psychoterapii zwłaszcza jak ktoś ma takie kłopoty jak nasz detektyw. W skandynawskich więzieniach więźniom przysługują wizyty prostytutek raz w tygodniu aby rozładowali napięcie to czemu tego nie zalecić by osobą dla których brak seksu wpływa ujemnie za psychikę. No ale w szpitalach psychiatrycznych obecnie z tego co wiem jest wręcz odwrotna sytuacja, podpisuje się tam papier że nie będzie odbywać stosunków cielesnych w tym że ośrodku.

Tak, bardzo bym chciał seksu, z moją psycholog i psychiatrą , zresztą obie panie już o tym wiedzą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo bym chciał seksu, z moją psycholog i psychiatrą , zresztą obie panie już o tym wiedzą

no ale kodeks etyczny psychiatry, psychologa zakazuje takich stosunków na linii pacjent - terapeuta, lekarz no ale jakby bardzo chciały to by mogły go złamać ale pewnie nie chcą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo bym chciał seksu, z moją psycholog i psychiatrą , zresztą obie panie już o tym wiedzą .
Ciekawi mnie co te obie panie twierdzą na temat Twoich szans na normalny związek?

Nie wiem :bezradny: , nie siedzę w ich głowach :D

 

-- 10 wrz 2012, 14:39 --

 

Tak, bardzo bym chciał seksu, z moją psycholog i psychiatrą , zresztą obie panie już o tym wiedzą

no ale kodeks etyczny psychiatry, psychologa zakazuje takich stosunków na linii pacjent - terapeuta, lekarz no ale jakby bardzo chciały to by mogły go złamać ale pewnie nie chcą. ;)

Życie prawiczka jest podłe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie prawiczka jest podłe ;)
jedyny plus to brak ryzyka choroby wenerycznej czy AIDS.
Ciekawi mnie co te obie panie twierdzą na temat Twoich szans na normalny związek?
no właśnie Detyktywie co one na to, poruszaliście w ogóle ten temat, z psycholożką na pewno o tym gadałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×