Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, Bramkarz pierwsza klasa :D Niejeden koks z ochrony powinien się uczyć od Ciebie stanowczości i asertywności ;)

 

Ale ok, już sobie idę, co byś nie musiała używać środków przymusu bezpośredniego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem coś co na początku przedstawia żarty ludzi ale ostatnia scena dosłownie ujęła mi dech w piersi :!::!::!::!::(:(

 

głupota ludzka przerodziła się w istny dramat :!::!: cholernie dramatyczne

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gq10aIXNOeQ&feature=related

nie od dziś wiadomo, ze głupota nie ma granic i wciąż poszerza horyzonty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no to napiszę byle co. znów się uczę. we wtorek matura. czyli już jutro wychodzi na to. a ja połowy tekstu jeszcze nie umiem.

 

-- 20 sie 2012, 00:20 --

 

i rozkręciłam jakiś temat tym ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Jak myślisz zdasz ? a jak zdasz jaki wybierzesz kierunek studiów ? a jak wybierzesz kierunek to myślisz , że uda ci się je ukończyć ? a jak uda ci się je ukończyć to znajdziesz dobrze płatną prace ?

 

Widzisz udało się rozkręcić ;) zobacz ile pytań :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, powinnam zdać, bo się przyłożyłam, ale czy to docenią i zobaczą - nie mam zielonego pojęcia. jeszcze to zależy od tego, czy nauczę się tego tekstu, bo coś marnie mi idzie... na razie idę do szkoły policealnej na kosmetologię, jeśli pójdę na studia, to właśnie na ten kierunek. na studia zawsze uważałam, że jestem za głupia... zobaczymy, jak sobie poradzę w szkole policealnej, jeśli będzie OK, to na studia spróbuję się wybrać... no a jak ukończyłabym studia, to pragnę dobrze płatnej pracy. znaczy mi to wystarczyłoby 1000zł na życie, ale myśląc przyszłościowo, to lepiej jakbym zarabiała dużo więcej... wiadomo... poza tym wolałabym nie wynajmować pokoju czy mieszkania, wolałabym mieć własny dom, a żeby go mieć, trza trochę pieniędzy odłożyć...

 

-- 20 sie 2012, 00:34 --

 

no trochę się uzbierało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×