Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

już się przyzwyczaiłam do bezsennosci, liczę na to, że jak będę w ciągłym biegu, to może ten problem zniknie

Masz na mysli szkołę?

 

-- 18 sie 2012, 23:38 --

 

Ja mam bezsenność od dziecka. Jak później zacząłem pić, to nie było problemu. Jak piciem zniszczyłem organizm - problem jest potrójny do dziś :D. Dalej - nie wiem.

Ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, no szkołę też... wiesz... będę chodzić zaocznie czyli w weekendy co dwa tygodnie... a do tego planuję iść do pracy, więc przez cały tydzień miałabym, co robić. wręcz przypuszczam, że padałabym na twarz.

 

a jeszcze czas dla znajomych musiałabym znaleźć i na terapeutę.

 

-- 19 sie 2012, 00:44 --

 

Villain, siema darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, na razie takie plany... zobaczymy, co los przyniesie... bo jak matka będzie musiała iść na odwyk zamknięty, to tata będzie musiał przejąc jej interes, czyli kiosk. i wtedy zapewne będzie wymagał ode mnie pomocy... a ja wolałabym iść do pracy i zarabiać, bo w kiosku bym nie zarabiała... a na pewno nie tyle, bym mogła opłacić pokój, na jedzenie i inne potrzebne wydatki... więc na razie sprawa z pracą to plany. chociaż chciałam od września się zacząć rozglądać, bo szkołę zaczynam od października, fajnie by było już zacząć pracować i szybko się wyprowadzić. chciałabym to zrobić dla swojego dobra no i w tym dlatego, bo chcę iść na terapię dda - muszę się ustabilizować, by móc iść. tylko wtedy jeden problem. jak się ustabilizuję, to nie będę mieć na nic czasu... i trochę mam wrażenie, że za szybko to wszystko się dzieje... no ale zawsze mogę wrócić na chatę do rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem psiarz i muszę spytać :D Pieski jakiej rasy?? xD

 

no to psiara wita psiarza :D

Trzy suczki ;D jedna rasy kundel polski, druga - niedorobiony doberman i trzecia - wyżeł francuski :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem psiarz i muszę spytać :D Pieski jakiej rasy?? xD

 

no to psiara wita psiarza :D

Trzy suczki ;D jedna rasy kundel polski, druga - niedorobiony doberman i wyżeł francuski :D

No ja mam 9 miesięcznego malinois (Maliniaczki <3 ), poprzedni zmarł rok temu :( Kocham tę rasę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 9 miesięcznego malinois (Maliniaczki <3 ), poprzedni zmarł rok temu :( Kocham tę rasę :D

 

piękne psy:)

 

o to pewnie broi łobuz:D

A wręcz przeciwnie, młody jest niesamowicie sprytny, ale przy tym zachwuje się świetnie :) Codziennie ma dużo ruchu + treningi posłuszeństwa (na razie, potem zaczynamy IPO), więc nie ma siły na psoty :P

 

AleŻ wy się czepiacie. Jest i przód xd

 

^^ śliczna ^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×