Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, Przed kompem to patologia... :mrgreen:

Piłem z rodziną, która nie zdaje sobie sprawy że pijają z popierdoleńcem,albo z gościem któremu się wydaję że jest pokurwiony bo potrzebuje wymówki :mrgreen: .

Relatywista, Dzięki...flaszka się znajdzie.

Gwiazdka świeci...ale jeśli się ma dobrze,to człowiek chce by było jeszcze lepiej...taki już zepsuty ze mnie gnojek.. co poradzisz ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Nie godzi się, żeby solenizant tak szybko wychodził z własnej imprezy :P Czekaj no, zaraz wyrwie się jakieś laseczki :DTomcio Nerwica zagada do *Wioli*, a ja przyprowadzę *Monikę* ;) Rozniesiemy ten przybytek :D Będzie się działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, W takim razie szkoda zachodu :D solenizant pewnie już śpi , panie na forum jakoś nie są chętne do rozmowy , więc pozostaje skończyć tort , dopić szampana i obejrzeć wiadomości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Tak więc proponuję wypić jeszcze po kielonie na drogę i zacząć powoli się zbierać ;)

 

Powiem Ci, że z tymi dziewczynami w "Nocnych" nie mamy ostatnio szczęścia :P Stary, zaczynam się poważnie niepokoić, że z nami jest coś nie tak :D Ciągle tylko je płoszymy i płoszymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Tak więc proponuję wypić jeszcze po kielonie na drogę i zacząć powoli się zbierać ;)

 

Powiem Ci, że z tymi dziewczynami w "Nocnych" nie mamy ostatnio szczęścia :P Stary, zaczynam się poważnie niepokoić, że z nami jest coś nie tak :D Ciągle tylko je płoszymy i płoszymy :D

bo te Wasze awatary powodują, że aż strach tutaj po nocy siedzieć :mrgreen: póżniej się zastanawiam skąd te koszmary mi się śnią :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Tęskniliśmy :D na swoje usprawiedliwienie powiem , że byłem pod wpływem alkoholu i pod presją pozostałych towarzyszy tego przyjęcia , którzy namawiali mnie by jakoś rozkręcić imprezę , a ja niestety wpadłem na taki pomysły , za co mi wstyd , ale ... no właśnie ale nie wiem co dalej powiedzieć :P

Relatywista, Twarze mamy nie wyjściowe :-| to znaczy awatary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Tylko się nie fochaj :D Ostatnimi czasy za dużo tych fochów ;)

 

Atalanta, Nie bój nic ;) Z nas w gruncie rzeczy są całkiem uroczy i sympatyczni psychopaci, degeneraci i zakapiorzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×