Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Siema .

Jula to normalne, ja pierwsze 2 miesiące to żywy trup . lekarz zmniejszył mi dawkę na 37,5mg i jest dobrze jakieś 3 tyg mnie męczyło po zmianie dawki a teraz od miesiąca czuje znaczącą poprawę czuje się najlepiej od roku. Wreszcie zeszło to napięcie i niechęć do wszystkiego , jakieś skutki uboczne są ale już delikatne i niewyczuwalne. Powiem tak ,warto sie przemęczyć jeśli po 8 tygodniach będziesz się nadal bardzo źle czuła to znaczy ze albo dawka albo lek zły .Mi bardzo pomógł wakacyjny wyjazd na wieś do rodziny, tam udało mi się odzyskać spokój i równowagę zobaczymy jak będzie po powrocie .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem brac ponownie po 4 latach 150 mg i zero jakichkolwiek objawow ubocznych, bardzo szybko (po 3 tygodniach) mocno wyciagnela mnie w gore. Takze warto przebolec te skutki uboczne, bo lek jest rewelacyjny.

Popieram.Dla mnie nie ma skuteczniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększać czy nie zwiększać, o to jest pytanie ?

 

-- 10 sie 2012, 17:04 --

 

zaczynam 4 miesiąc, lekarka powiedziała żeby zwiększyć Wenlę na 150 bo inaczej mi neuroleptyk doda, ogólnie jest ok tylko w pracy w środku tygodnia zaczyna być niedobrze znaczy lękowo. Brak mi zdecydowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lek jest naprawdę super Ravciu, spróbuj zwiększyć,najpierw o 37,5 jak się tak obawiasz,potem pomalu wejdź na 150,warto uwierz mi A po ,co dr ma Ci dołączać neuroleptych,one mogą mieć większe uboczne,o wiele większe niż zwiększenie wenli

Trzymam za Ciebie kciuki!

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, Dzięki za wsparcie, tak zrobię, jutro zwiększam o 37,5. Neuroleptyki no na ale lękowość ale powiedziała, że najlepsze efekty są na jednym leku. Powiedziała, że wszystko sobie utrudniam i nie pozwalam sobie pomóc. Zwiększam więc.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko a jak u was z popędem sexualnym tzw libido ? u mnie na początku było okej a teraz coś sie zepsuło tak jakbym nie odczuwał potrzeby ;/ troszke mnie to martwi i pewnie lekarz bedzie chciał zmienic lek na inny . Pytanie kieruje do męskiej strony;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marnr, Ja zawsze miałem chyba zbyt duży popęd a do tego brak realizacji, teraz mam ochotę ale unikam zachowań kompulsywnych, zwracam bardziej uwagę na ciepło ze strony kobiet niż na ich fizyczność i to jest fajne. Rano jest erekcja więc na razie się nie martwię. No i mam fajne sny erotyczne. A jaką dawkę bierzesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bralem 75 mg to było nawet nawet ale za bardzo pobudzony byłem teraz biore od około miesiąca 37,5mg i jest okej ale libido spadło, rano erekcja jest ale nie zawsze.. generalnie odczułem duży spadek popędu i to mnie troszke martwi, pożyjemy zobaczymy może sie za jakis czas ustabilizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko a jak u was z popędem sexualnym tzw libido ? u mnie na początku było okej a teraz coś sie zepsuło tak jakbym nie odczuwał potrzeby ;/ troszke mnie to martwi i pewnie lekarz bedzie chciał zmienic lek na inny . Pytanie kieruje do męskiej strony;)

 

u mnie był bardzo niewielki wpływ, w zasadzie żaden (brałem razem z trazodonem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×