Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tu się nie udzielać, ale jak poruszono temat mojej osoby to nie zamierzam stać bezczynnie i godzić się na przekłamania.

 

Do panów Luc84 i Marsal2 : wiem, że wam na niej zależy, ale radziłbym wam przejrzeć sobie jej posty na tym forum jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Dowiecie się wielu ciekawych rzeczy, powinniście wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jak dla mnie nie macie najmniejszych szans u ladywind. Ona jedynie chce się zabawić waszymi uczuciami, no ale to moje zdanie, decyzja należy do was.
No ja to raczej olałem, uczciwość u dziewczyny jest jednak zbyt ważną cechą. Jak ktoś raz coś takiego zrobił to takiej osobie trudno zaufać potem.

 

zmoriartyz - A o co chodziło w Twoim sporze z nią?

 

zmoriartyz, nie znasz mojej sytuacji i mojego podejścia więc prosze cię nie wtrącaj się do mnie i moich spotkań.

To, że jedna osoba ubzdurała sobie, ze po jednym spotkaniu jesteśmy juz parą, to jej problem.

Po tym zdaniu straciłem resztki dobrego zdania o Tobie, bo nawet skłonny byłem uwierzyć że się pogubiłaś, a nie jesteś aż tak cyniczna. To że ja za bardzo i za szybko się angażuję to wiem, ale Ty nie masz ani odrobiny poczucia winy że mnie okłamywałaś i zraniłaś. Ba, twierdzisz że przeprowadzanie takich castingów i doprowadzanie do tego by faceci się o Ciebie ścigali to coś normalnego. Bo wspomnienie raz że najlepiej jakby nie umawiałaś się z nikim, to nie było przyznanie się do winy, tylko klasycznych foch. Może masz takie duże poczucie własnej wartości (narcyzm?) że uważasz że takie coś Ci się należy, ale nie świadczy to dobrze o Tobie.

 

Już nie mówiąc że okłamywałaś pewnie również tą drugą osobę, która pewnie temu zaraz zaprzeczy, ale ja tu widzę taką desperację, że ta osoba potwierdzi nawet że Ziemia jest płaska jak Ty to stwierdzisz, byle Cię przelecieć. No ale coś by na pewno wymyśliłaś Twojemu przyjacielowi żeby ukryć nasze wyjście do Egzotarium, które było w planach zanim mnie wyprowadziłaś z równowagi Twoja dwulicowość.

 

Nigdy nie twierdziłem że jesteśmy parą, ale uważam że na etapie zapoznawania się tak samo obowiązuje uczciwość wobec drugiej osoby, niegranie na kilka frontów itd. Takie coś mnie drażni i nie podoba mi się jak potem ktoś stara się kreować swój upudrowany wizerunek i wybielać kosztem deprecjonowania mojej osoby. Dlatego napisałem tego posta.

 

Jakby była to dziewczyna, to pewnie nie byłoby problemu, ale że to juz chłopak, to najlepiej komus tyłek obrobić :evil:
Jakby facet spotykał się z dwoma dziewczynami to byłoby o wiele większe potępienie, ba nawet Ty by się przyczepiłaś pewnie co to za podły facet. Natomiast bawienie się uczuciami jest jakoś znacznie bardziej akceptowalne gdy robi to kobieta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×