Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ajajaj89, na auta leca blachary.. po co Ci taka?

 

Nie zgodzę się z Tobą. Kobiety podświadomie lecą na bogate bryki ponieważ są wyznacznikiem statusu społecznego i stabilizacji finansowej. Jak się miałem okazję dowiedzieć parę razy w życiu kobiety dążą właśnie do stabilności. Płętując potocznym językiem: "Dupy lecą na fajne bryki" :D

 

to jestem wyjątkiem od reguły, bo nigdy nie leciałam na samców z wypasioną furą :P

 

ajajaj89, na auta leca blachary.. po co Ci taka?

 

Nie zgodzę się z Tobą. Kobiety podświadomie lecą na bogate bryki ponieważ są wyznacznikiem statusu społecznego i stabilizacji finansowej. Jak się miałem okazję dowiedzieć parę razy w życiu kobiety dążą właśnie do stabilności. Płętując potocznym językiem: "Dupy lecą na fajne bryki" :D

 

Ale uwzglednij tez to ze wiele kobiet nie moze odroznic BMW od LEXUSa :bezradny:

no bez przesady, chyba piszesz od takich podlotjach z gimnzajum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, nie znasz mojej sytuacji i mojego podejścia więc prosze cię nie wtrącaj się do mnie i moich spotkań.

To, że jedna osoba ubzdurała sobie, ze po jednym spotkaniu jesteśmy juz parą, to jej problem. A mnie wolno spotykać się z kim chce.Mogę się spotykac z koleżankami, kolegami, a czy coś z tego wyniknie to kwestia czasu.

Co do stanu psychicznego uzytkowników to jest mi on wiadomy, a mój też nie należy do najlepszych.

Także daruj sobie te bezpodstawne osądzanie mnie po tym jak ktoś na forum umieścił post, bo został pokrzywdzony tym, że spotkałam się z użytownikiem tego fortum. Jakby była to dziewczyna, to pewnie nie byłoby problemu, ale że to juz chłopak, to najlepiej komus tyłek obrobić

no właśnie. czepiacie się. Nie może do was do trzeć, że dziewczyna jest zaradna. :pirate:

Jak się spotykać, to z kilkoma naraz, żeby było w czym wybierać. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jestem wyjątkiem od reguły, bo nigdy nie leciałam na samców z wypasioną furą

oet 207

ja tu mówię o wpływie samochodów na podświadomość, bo ze świadomości to każda sobie wyprze że leci na fury!!!!

nie musze sobie nic wypierać, bo w każdej chiwli moge byc posiadaczką Pegoet 207 który jest zapisany na mnie, a narazie nalezy do mojej mamy, ale nie chce i nie krecą mnie super fury, jak tacy trabią na mnie kiedy ide ulicą, to żal mi takich prostaków :lol:

 

Uważam że każdy sam powinien dorobić się samochodu, a nie liczyć na autko partnera/partnerki lub rodziców :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tacy trabią na mnie kiedy ide ulicą, to żal mi takich prostaków

 

Uważam że każdy sam powinien dorobić się samochodu, a nie liczyć na autko partnera/partnerki lub rodziców

 

 

oczywiście się zgadzam z Tobą w tym temacie, ale mówię o czymś innym. Mówię o wizerunku zewnętrznym, prezencji bo jak wiadomo jak cię widzą tak cię piszą i nikt nie powie mi że gość który zajeżdża Fiatem zrobi takie same wrażenie jak facet co zajeżdża BMW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam samochód . Moją "Jadźkę" jak dosiadali w nocy na zlocie to aż wyła z radości :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Sam ją też pieściłem :D

 

-- 13 cze 2012, 22:12 --

 

PoznacSiebie, osobiście dla mnie faceci z aut wypasionych nie robią wrażenia, ja wręcz zauważam jak szukają wzrokiem podziwu u kobiet jaką to on jeździ bryką. A nie samochód świadczy o osobie tylko charakter.

 

Oczywiście korzyść jest dla dwóch stron, ale jedna strona chcę bardziej... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×