Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj kolejny raz zrobil krok do przodu.

 

Szedlem na przystanek pociagu. Widze jakas dziewczyna 6-7. Zapytalem sie jej z poczatku czy zmienili rozklad jazdy pociagow, bo jakos rzadko jezdza. Ona odpowiedziala, ze nie wie, bo od niedawna jezdzi.

 

W koncu przyjechal pociag. Wsiadlem . Przejechal tylko 2 stacji i sie zapsul. Zaloga powiedziala ze wszyscy pasazerowie musza wysiasc. Wysiedlismy. Przechadzalem sie po peronie anuz znowu zobacze tamta. No i zobaczylem. Podeszlem . Stanalem przed nią . Uśmiechnąłem się. Ona wyjęla sluchawki z uszu. NO to ja jej mowie, ze cos nie mam dzisiaj szczescia do pociagow... I sie rozwinela dyskusja - co studiujęmy, gdzie mieszkamy itd. Akurat dzis zdawalem swoj ostatni egzamin na studiach to opowiedzialem jej jak sie z tym czuję. Ogolem reakcja moze nie klękała mi do stop. Ale pozytywnie

 

Mowi sie ze milosc sama przyjdzie. Niejako bylo duzo spontanu w tym co pisze powyzej. Nie przewidywalem ze pociag sie zepsuje. Milosc przychodzi, ale tez trzeba miec odwage otworzyc jej drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, mozecie... milosc i seks niekoniecznie sie musza laczyc chociaz jak w lotto kumulacja bardziej uszczesliwia ;) Tylko jest jedna sprawa... druga strona MUSI wiedziec od samego poczatku jaki jest uklad..no i licz sie z tym, ze ktoras ze stron moze ten uklad zerwac i sie zakochac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że moja niedawna wymiana zdańz użytkowniczką ladywind kosztowała mnie sporo zdrowia, po prostu nie mam siły w moim obecnym stanie psychicznym na takie przepychanki słowne. Trochę byłem załamany i zdziwiony jest bezpodstawnymi atakami, na dodatek Marsal2 popierał wszystko co ona o mnie pisała, więc miałem zamiar już nic nie pisać na forum. Teraz już w pełni rozumiem dlaczego on tak bronił każdego jej słowa: trojk-ty-randkowe-kto-ma-przykre-do-wiadczenia-t36582.html

 

Choć wielu użytkowników(w tym nawet moderatorki stanęły po mojej stronie) mi pisało, że nic złego nie zrobiłem, to jednak załamała mnie ta rozmowa. Powyższy temat jednak utwierdza mnie w przekonaniu, że to nie ja jestem ten zły. Wcześniej przejrzałem sobie posty pisane przez ladywind i łatwo wyciągnąć wnioski co ona sądzi o facetach... W sumie nie ma do niej pretensji za to co na mnie pisała, bo poczytałem jej posty i rozumiem skąd się wzięły te jej opinie na temat facetów. Tak to już jest w życiu, że niektóre wydarzenia mają ogromny wpływ na nasze zachowanie, poglądy. Do Marsala2 też nie mam pretensji z wiadomych względów.

 

 

Do panów Luc84 i Marsal2 : wiem, że wam na niej zależy, ale radziłbym wam przejrzeć sobie jej posty na tym forum jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Dowiecie się wielu ciekawych rzeczy, powinniście wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jak dla mnie nie macie najmniejszych szans u ladywind. Ona jedynie chce się zabawić waszymi uczuciami, no ale to moje zdanie, decyzja należy do was.

 

Spotykać się z dwoma na raz? Ok, ale jak się jednemu z nich obiecało, że do spotkań z tym drugim już nie dojdzie, a potem jednak się z nim spotyka, to już nie jest ok... Najgorsze jest to, że ona dobrze wie w jakim stanie psychicznym jesteście, a mimo to pozwala sobie na takie gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, dzięki za słowa otuchy

 

We wtorek planuję zrobic Day Game. Zobacze na ile jestem w stanie podchodzic do lasek i do jakiej granicy potrafię się posunać :uklon:

 

-- 10 cze 2012, 10:29 --

:hide:

Jak tam day game mam nadzieje że Twoja nieobecność i brak relacji z tego zdarzenia jest spowodowana tym że leżysz w tej chwili w łóżku z jakąś panną i nie w głowie Ci forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, mozecie... milosc i seks niekoniecznie sie musza laczyc chociaz jak w lotto kumulacja bardziej uszczesliwia ;) Tylko jest jedna sprawa... druga strona MUSI wiedziec od samego poczatku jaki jest uklad..no i licz sie z tym, ze ktoras ze stron moze ten uklad zerwac i sie zakochac

Czyli jak rozumiem, mówić dziewczynie ,że zależy na seksie , a nie na spacerze i rozmowie o gwiazdach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a nuie chcialbys najpierw poznac dziewczyny czyli wlasnie te spacery, rozmowy zanim wskoczycie do lozka? Z damskiego punktu widzenia moge powiedziec, ze kobieta doskonale oddziela seks od uczuc ale jednak musi kogos lubic zanim pojdzie z nim do lozka a to wymaga chociaz minimalnego poznania sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy myślę,że każdy by chciał żeby poznać bliżej tą drugą osobę...ale z mojego fobicznego punktu widzenia te rozmowy,spacery,te otwieranie się przed inną osobą i obawa przed tym,iż zostanie się odrzuconym - to jest najgorsze w tym wszystkim.Niestety nie da się poznać kogoś bez rozmowy.Piszę niestety,bo rozmawianie z innymi ludżmi na realu to dla mnie coś czego nie potrafię przeskoczyć...a raczej chodzi mi o to,że nie potrafię rozmawiać z tymi z reala....jesu a co dopiero z osobnikami płci żeńskiej:O..i w ogóle z jakąś kobietą która mi się podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, dzięki za słowa otuchy

 

We wtorek planuję zrobic Day Game. Zobacze na ile jestem w stanie podchodzic do lasek i do jakiej granicy potrafię się posunać :uklon:

 

-- 10 cze 2012, 10:29 --

:hide:

Jak tam day game mam nadzieje że Twoja nieobecność i brak relacji z tego zdarzenia jest spowodowana tym że leżysz w tej chwili w łóżku z jakąś panną i nie w głowie Ci forum. ;)

 

Przesunalem DG na weekend > Tak naprawde walcze o to by sie przelamac, anie o to by z jakas panna znalezc sie w lozku

 

P.S. Zgubilem dzis dowod osobisty :(

 

-- 13 cze 2012, 15:57 --

 

Zmoriatryz - brawo za ostatni post :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89 z tym panną w łóżku to żartowałem aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo, z własnego doświadczenia wiem że takie rzeczy się mogą i prawiczkom zdarzyć ;)

Z dowodem jakoś se poradzisz najwyżej nowy wyrobisz, ja będąc za granicą przez pół roku ponad nie miałem żadnego łącznie z paszportem i przeżyłem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, przede wszystkim podobne poczucie humoru. No i domator z imprezowiczka raczej sie nie dogadaja.

 

Zrozumienie., Czasem jest tak ,że rozmawia się z kimś i ma się wrażenie ,że mówi się do tej osoby w obcym języku. Natomiast inny "łapie" w pół słowa - to jest nadawanie na jednej fali.

 

Wg mnie wspólne zainteresowania np są mniej istotne. Mogą pomóc w zbliżeniu się z kimś, ale nie są najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a nuie chcialbys najpierw poznac dziewczyny czyli wlasnie te spacery, rozmowy zanim wskoczycie do lozka? Z damskiego punktu widzenia moge powiedziec, ze kobieta doskonale oddziela seks od uczuc ale jednak musi kogos lubic zanim pojdzie z nim do lozka a to wymaga chociaz minimalnego poznania sie

Ale ile czasu mam czekać :roll: nie mam 15 lat,że tylko spacery ,lody , Mc Donnald , mam swe potrzeby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×