Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Stark, gdzieś czytałem, że jakieś badania wykazały, że kobiety myślą o seksie tyle samo czy nawet więcej niż mężczyźni, ale znacznie rzadziej o tym mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, no i to by się mogło zgadzać ;) Zresztą - jak patrzymy na inne kobiety podziwiając ich figurę, ciuchy, czy buty na obcasach, to też przecież przesiąknięte jest seksem :P A robimy to cały czas, zwracamy na takie rzeczy większa uwagę niż faceci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, tak nisko cenisz swoje zycie? :shock: Warte jest tyle ile jedna dziewczyna?

Nie dziewczyna, tylko ogólnie do dupy z takim życiem. W samotności i wiecznie w smutku i depresji, nie radząc sobie z życiem.

 

Temat trochę zboczył z toru. Nie wiem czy zdajecie sobię sprawę ale mnie prawiczka trochę to "nakręca", takie czytanie i fakt, że jeszcze się nie wie co to seks jest przygnębiający jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akasha, jesteś pół-wyjątkiem potwierdzającym regułę. ;) Nie słuchaj Kiyai! Ona chce Cię wpędzić w jakieś kompleksy, że masz w sobie coś z faceta. :P

 

bakus, też jestem prawiczkiem, też mnie takie gadanie/żartowanie o seksie trochę nakręca i przygnębia, ale znajdę sobie kiedyś partnerkę i to wszystko sobie odbiję. I tyle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za przygnębiające żarty. Mnie do śmiechu też w sumie nie jest, za długo już żyję jak zakonnica, to frustrujące i dołujące, jak młoda kobita marnuje swój seksualny potencjał... No nic, zabieram do łóżka swoje zabawki, a wam dobrej nocy życzę.

 

P.S. Właśnie spojrzałam oczami wyobraźni w swoją metrykę. Ja już nawet młoda nie jest;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×