Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co dziś na obiad?


dogomaniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj ugotowałam ogórkową z dużą ilością koperku i natki...bardzo lubię...

A także, rzadko robię 2 dania, makaron szpinakowy z boczkiem wędzonym, suszonymi pomidorami, niewielką ilością śmietany i serem - to prosty i bardzo szybki przepis, moje Dzieci to lubią, ja właściwie nie przepadam, ale czasem mogę zjeść /ja nie lubię łączenia makaronu z mięsem jakimkolwiek/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ugotowałam pomidorową, ale taką troszkę inną- włoską z ryżem i sałatkę z makaronem szpinakowym, kurczakiem, sałatą lodową, kukurydzą, papryką, szczypiorkiem i sosem majonezowo-śmietanowo-jogurtowym z koperkiem. Młodym smakowało.. :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

speedy830, ja sama gotuję, chyba że jestem w pracy

 

ostatnio pomidorową zrobiłam, dzisiaj nie wiem czy cokolwiek będzie na obiad, bo jestem 3ci dzień pod rząd w pracy :/

może spaghetti zrobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trujecie sie tylko tymi dziadostwami z puszek,sloikow i mrozonek.Nie ma to jak obiad wlasnej roboty z wlasnych produktow takich jak ziemniaki i kurczak.Do tego kiszony ogorek.

Kurczaka, choć bardzo lubię, też nie zaliczyłbym do bezpiecznego jedzenia bo zwierzątka hodowlane są karmione modyfikowanymi karmami/paszami/granulkami itd. Ameryki nie odkryłem ale w dzisiejszych czasach mało co jest zdrowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę miał dziś mięsnego jeża, mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz ty go zjesz. :mrgreen:

sam cholesterol :mrgreen:

 

ale my się w pracy też śmiejemy, jak idziemy na jakikolwiek obiad, to mówimy, że idziemy na mięsnego jeża :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×