Skocz do zawartości
Nerwica.com

Klub kwitnących kasztanów - maturzyści do boju!


IceMan

Rekomendowane odpowiedzi

yyy... nie zauważyłem... ale pomysł całkiem trafiony... to znaczy ja mógłbym zostać jak Kevin (sam w domu), bo lubię muzyki konkretnie posłuchać i mieć samotny spokój do nauki ;) niestety na razie nie mam żadnego z powyższych, bo niestety nie zgadzają się moje potrzeby z potrzebami rodziców :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiory zadań z Operonu i zielony zbiór Pazdry

Ooo sławne zbiory zadań z Operonu skąd ja to znam...korzystaliśmy z nich na lekcjach i na korkach....a zadania są tam trudne jak nie wiem coZielony zbiór pana Pazdro też mi sie kojarzy....chyba z niego na korkach korzystałem...

Piotrek co lubisz bardziej z maty geometrie czy algebre i inne sprawy związane z liczeniem bez rysowania?Bo ja zawsze byłem dobry z algebry a z geometrii nie umiałem niczego...oprócz rysowania figur ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to bardzo różnie bywa... zależy od zadania. Jeżeli zdarzy mi się jakieś zadanie ze stereometrii, gdzie nie będzie liczb tylko same oznaczenia a, R, r, itd. to już leżę (gubię się w obliczeniach i wychodzą mi cuda niestworzone :lol: ). Poza tym jakoś sobie średnio ze wszystkiego radzę. Nie cierpię indukcji ze względu na jej schematyczność (udowodnię ale 0 pkt bo nie napiszę tak jak się ogólnie powinno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdarzy mi się jakieś zadanie ze stereometrii, gdzie nie będzie liczb tylko same oznaczenia a, R, r, itd. to już leżę

no - to zawsze było dla mnie straszne. po co u licha zadania na literkach?? A i jeszcze ten rachunek prawdopodobieństwa. Nie cierpię tego.

 

trzymajcie za mnie kciuki,bo się denerwuję

no już trzymam - nie denerwuj się tak, bedzie dobrze. ;) Po wszystkim będziesz pękać z dumy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Różo... jak ja nie widziałem twojego postu to ja nie wiem... także życzenia powodzenia już nieaktualne, ale napisz, jak tam poszło twojemu gimnazjaliście ;)

Tak się wcięłam,ale już uciekam z tego tematu.

O nie... jesteś tu mile widziana :D

A niedługo będę przeżywać maturę drugiego synusia-trzymajcie za mnie kciuki,bo się denerwuję

No i tu trzymam kciuki i życzę powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,gimnazjalista wrócił wczoraj w skowronkach,a dzisiaj trochę skwaszony,bo się zestresował.Zdziwiłam się,bo to matematyk,no ale coś tam mu nie poszło po jego myśli.Może miał za wielkie ambicje ;) Tobie też życzę powodzenia,oczywiście(i nadal nie ma czym przytulić,za mało ikon-ale przytulam :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję Polski rozszerzony (jak nie dadzą wiersza do analizy porównawczej będzie dobrze)

Angielski rozszerzony (moja mocna strona)

Niemiecki podstawowy i Wos podstawowy (Wos do niczego mi nie jest potrzebny).

 

 

 

Jak ja bym chciała żeby już był 18 maja :?:?:? Niby mówią że nowej matury nie da sie oblać ale żeby sie dostać na studia, to trzeba mieć jakiś dobry wynik. A chce iść na Anglistykę albo Lingwistykę (wbrew tradycji rodzinnej, gdzie każdy szedł na Pedagogikę i każdy zostawał nauczycielem. )

 

a polski już pojutrze :(

 

Chociaż ludzie usiłują mnie "pocieszać" stwierdzeniem ze na studiach będe miała co pół roku maturę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie dadzą wiersza do analizy porównawczej będzie dobrze

dokładnie...

Jak ja bym chciała żeby już był 18 maja

ehhh... 28 maja godzina 8:30 = WOLNOŚĆ

 

wiatr, atrucha, ashley, Marla_30g... w imieniu wszystkich maturzystów (jak na tradycję przystało) :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×