Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, no daaawno :) zaraz pewnie znowu zniknę bo..jednak jak tu siedzę to za dużo czasu mi umyka, który mogę wykorzystać na pracę nad sobą :) Zawsze jak tu wracam to jestem zadowolona, a jak parę dni posiedzę to potem znowu za dużo czasu "marnuję" i się pogarsza. :) Forum za bardzo wciąga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, nie. Szczupło wyszłam na zdjęciu, bo patrzę w górę i jakoś tak mi się wszystko naciągnęło.

Nie jestem może słoniątkiem, ale mam okrągłą buzię i cała jestem okrągła (jak znajdę jakieś odpowiednie zdjęcie to pokażę).

 

A ja będę robić bułeczki drożdżowe, tylko jeszcze nie wiem czy normalne czy na słodko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, tak po prostu na miasto, ćwiczyć wychodzenie z domu. :) dzwoniłam do swojego psychologa starego, ma się ze mną umówić w najbliższym czasie, bo na razie on przyjedzie do mnie. Nie wiem czy dobrzę robię, bo potem znowu daleko trzeba będzie jeździć, ale..nie mam siły znajdować kogoś nowego i opowiadać wszystko od początku. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, no przestań, za to ile jest osób, które lubią z Tobą rozmawiać i mają Cię za sympatyczną osobę, jestem jedną z nich :smile:

 

Okrągła to dobre określenie, chociaż przez mój wzrost jestem raczej elipsą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., no serio ;) prawie wszystkie moje koleżanki są wyższe. Ja chyba zwijam odespać tą noc jednak, na razie dziewczynki :zzz:

 

-- 16 lut 2012, 11:57 --

 

kornelia_lilia, to pomarudź, ale się nie dołuj! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×