Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, chciałam Ci pokazać, ale mój komputer wiesz się na widok youtuba :/ Dobrze, że dziś przyjeżdża mój informatyk :D

Do fitness klubu mykam. Fajny jest, taki tylko dla kobiet. Nikt nikt przesadnie nie śmierdzi i nie ustawia na sprzętach obciążenia na 100kg. Płci męskiej to tam jest może z 3 trenerów, a reszta same babki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, jeść, marnować czas przy komputerze, telewizorze i książkach :D Czyli przeciętny dzień w moim wydaniu.

Dziś znów mi buszowała :roll: Nie wiem, co jest gorsze - matka, która robi przeszukanie wszystkich szuflad, czyta pamiętniki, notatki itd., czy babcia, która robi nie wiadomo co w pokoju

A Ty masz jakieś szczególne plany?

L.E., ale trener... Gdyby był przystojny... :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, ja nie planuję płaczu, lecz to wychodzi przed snem ;) Za dużo myślę, analizuję co zrobiłam...

 

Dziewczyny, może będziecie w stanie mi coś wytłumaczyć. Dlaczego nawet największa sierota szkolna, gdy tylko wyjedzie z kraju i przyjedzie tu w odwiedziny, jest wielbiona jak jakiś bóg i jest otoczona wianuszkiem przyjaciół? :roll: Przydałoby mi się gdzieś uciec i tu wrócić...

 

-- 16 lut 2012, 15:16 --

 

kornelia_lilia, mnie też wkurza. I to nieźle. Nie mam wcale jakiejkolwiek prywatności. Nic, zero, null. Tak, matka z pewnością czegoś na mnie szuka. Wczoraj wieczorem dowiedziałam się, że jestem narkomanem. Nigdy niczego nie brałam :roll: Nawet przez myśl mi to nie przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×