Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, jakby się tak bliżej przyjrzeć to wszystko co dobrze smakuje jest niezdrowe. Ja mam niskie ciśnienie i bez mocnego kopa z rana nie ruszę z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, jakby się tak bliżej przyjrzeć to wszystko co dobrze smakuje jest niezdrowe.

Zależy, co komu smakuje :)

 

Cześć z kawką. Idziemy zaraz na pogrzeb :roll:

 

-- 17 lut 2012, 09:34 --

 

nie spałam noc, przed chwilą poranne mierzenie ciśnienia i tableteczki!

Ja też pierwsze noce w szpitalu miałam bezsenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helloł :smile: codzień rano obiecuję sobie normalnienie i co ...wstałam obżarłam się chipsami, papieros, płarki z mlekiem, czekolada i pistacje

 

 

Dżiś to mam zdecydowanie za dobrze

i brak wiary w moje miejsce na Ziemi , w moją pracę

 

Dobrego Dnia wszystkim ;)

 

-- 17 lut 2012, 10:04 --

 

slow motion ja wczoraj byłam na fajnym kuligu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, ja pierwszą noc rewelacyjnie, dostałam 100mg ketrelu i spałam jak niemowlaczek,

ale drugiej nocy nie wzięłam leku z własnego wyboru i poszłam z koleżanką do salki rekreacyjnej i gadałyśmy przez calutką noc, rano dostałam małej hipo i biegałam po oddziale, aż mnie nie zgięło (mięśnie okołokręgosłupowe, dolne) i inne koleżanka mi zrobiła masaż :105:

generalnie to jest mi tu fajnie :yeah:

 

-- 17 lut 2012, 11:45 --

 

Bellatrix, kolejny fajny avatar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, nie chcę jęczęć od rana... ale tak jak zwykle :roll: Budzę się z nadzieją i zasypiam z nadzieją na poprawę w wielu sprawach, ale już mam jej coraz mniej.

Pamiętasz, jak Ci kiedyś pisałam o ucieczce z domu to coś już zaczynam robić w tym kierunku, ale czy coś z tego wyjdzie to się okaże :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

początek marny, bo egzamin. potem trochę stresu z papierkową robotą (biurokracja jest straszna :()... ale poszłam na obiad! z mięsem i ziemniakami :D i posprzątałam swój pokój i łazienkę i kuchnię i podłogi umyłam...

a twój, Vett, żyjesz po szkole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×