Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że się sporo wydarzyło. Chęci okazały się słabsze od argumentów przemawiających na nie, tak też nie dołączyłem do żadnego spotkania. Szczerze ... przytłacza mnie to całe zgranie (w sensie waszej znajomości). Jeśli ktoś będzie miał za dużo czasu w najbliższych dniach to z chęcią porozmawiam na privie (o czym ? coś się wymyśli ... ). Może z czasem uda mi się wycisnąć parę rzeczy o których nie łatwo mi mówić w swoim towarzystwie. Co więcej, z chęcią posłucham drugiej strony (skromność przede wszystkim). Poza tym, może to będzie dobry krok w kierunku pierwszego spotkania :0 Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, Zazdroszcze Ci palarni U mnie nie wolno palic w budynku a wychodzic na zewnatrz mozna od 8 do 20 a pozniej abstynencja Wczoraj chcialem przez okno zapalic ale za to sie wylatuje podobno wiec nie zaryzykowalem Tutaj jest troche taki oboz przetrwania - zostawilem lyzke na stolowce to zabrali i nie ma lyzki w przyszla sobote dostane jak sie zglosze miedzy 13 a 13.15 Koszmar A jak u Ciebie duzo osob sie tam leczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 18 osób, mamy otwarte drzwi od 8 do 22, ale jak trafi się na dobrą pielęgniarkę to pozwala siedzieć (mnie) do późna i wyjść na papierosa.

Przedwczorajszą noc nie przespałam - siedziałam z koleżanką w pokoju rekreacyjnym i gadałyśmy... wychodziłyśmy na fajke co 2h ;) Ale nast. dnia dostałam hipo :shock: które zostało spacyfikowane olanzepiną, którą już pewnie będę brała...

A Ty, Vilgefortz, dostajesz jakieś leki, zmienili Ci czy nic, żeby Cie poobserwować?

 

Jest ogromny luz, bardzo się różni od zamkniętego.

I ludzi mniej, są bardzo empatyczni, wspaniali... mojego laptopa zostawiam na stołówce czasami, jak idę na papierosa, do kibla... nikt nie ruszy ;)

Dziewczyny nawet portfele, komorki mają na swoich stolikach - pełne zaufanie.

 

Co do Gdyńskich spotkań, raczej nie będę - dzis dostałam od Ciebie smsa, Ram, jestem co prawda w domku, ale muszę odpocząć, o 20tej znowu na oddział... zresztą olanzepina daje się we znaki: ciągłe drżenie rąk i mały niepokój, pewnie pozostałość po wczorajszej hipo...

 

Życzę Wam dobrej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, Czarodzieju, a nie możesz po prostu wykorzystać tego jako dobrej okazji, żeby rzucić? :idea: Alicjo, musimy coś zaplanować za 2 tygodnie, jaki się wszyscy znów zjadą do 3m.

 

-- 21 lut 2012, 22:59 --

 

Rzucajcie terminami, kiedy macie ochotę na większy meeting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wiecie, że ja jestem też na forum chadu i tak sobie myślę, że może zrobimy zlot nasz i połączymy z ekipą (raczej niewiele ludzi) z mojego forum?? Założyłabym tam temat z informacją, że mamy taką ekipę i może ktoś by był zainteresowany :)

Działamy jak ekipa terapeutyczna bardziej, leczenie śmiechem, rozmowy nocne i przytulaski na do widzenia ;P

Myślę, że można by było rozszerzyć działalność a i może zrobić z tego jakieś cykliczne spotkania i ogłosić się w PZP i strone internetową grupy terapeutycznej bez terapeuty.... no no mam miliony pomysłów, może założymy sobie nr KRS i zarejestrujemy się i....

aaa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I musimy mieć swojego kandydata na prezydenta i stosunek do/za:) euro, (g)łupków, małżeństw homo-homo oraz uprawiania konopnickiej. Ja mogę iść na rzecznika narzego nierządu

 

-- 24 lut 2012, 17:20 --

 

I prawo do wcześniejszej emerytury

 

-- 24 lut 2012, 17:29 --

 

Kiyę na premiera, Alicję na ministra energetyki a Guzikowej tekę ochrony środowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×