Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wujekEgonDaCiKlapsa: To bardzo niedobra wiadomość...współczuję.... :( Popieram jednak jednocześnie Mightman, zawsze należy walczyć do końca!

 

 

tahela

Michał1990, dla mnie to dziwne , moim zdaniem terapie mogłby Ci opłacic wujek z AustraliI, którego na oczy nie widziałes, ale jest bratem poiedzmy Twojego dziadk ai nikomu nic do tego, z czym takim o czym piszesz pierwszy raz sie spotykam, chyba w innych osrodkach jest inaczej, popytAJ SIE ELEKTRONICZNIE LUB TELEFONICZNIE ZEBY CZASU NIE TRACIC NA ŁAŻENIE

pisanka

Michal, to nie ma znaczenia. idz do innego osrodka, albo sprobuj panstwowo. ja leczylam sie w prywatnym osrodku i ich gowno obchodzilo skad mam kase, a bylam niepelnoletnia. oczywiscie rodzice mi placili, ale dostalam kase do reki od nich, przychodzilam i placilam. w recepcji pani nie pytala czy to moje zarobione, czy ukradzione czy wyprodukowane :P

 

No a w ośrodku w którym byłem Pani psychoterapeutka stwierdziła że żeby terapia była skuteczna to muszą być jakieś zasady których trzeba przestrzegać i że ogólnie jest to dla dobra terapii. Najwyraźniej taki mają "styl" leczenia i jest to pewien element terapii, nie mam do nikogo o to pretensji no ale widzę po waszych postach że w innych ośrodkach można inaczej. W związku z tym zapytam czy mógłby ktoś polecić mi jakiś dobry ośrodek w Katowicach, Krakowie lub ogólnie w okolicach Olkusza?:)

 

 

No i ogólnie może jeszcze opiszę swój dzień dzisiejszy. Dziś jest już nieco lepiej niż wczoraj choć i tak nieco gorzej niż w ostatnich tygodniach a już na pewno gorzej niż przedwczoraj. Nie mniej jednak jest nieźle, dziś pojeździłem na nartach biegowych w towarzystwie swojej dziewczyny, swojej siostry oraz koleżanki:) Było naprawdę fajnie, warto było jechać choć nie szło mi najlepiej:D No ale całe towarzystwo było początkujące:D

 

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś taki długi ten mój dzisiejszy dzień, egzamin kiepsko, potem przeleżałam pod kocem, a potem poszłam do kina i bardzo jestem z tego rada, siedziałam cała spięta, ale przynajmniej nie przez swoje myśli i problemy, a bohaterów :D co prawda potem jak wyszłam i zadzwoniłam do siostry to po kilku słowach miałam chęć się rozryczeć i potem w autobusie, ale teraz jest ok i nie myślę, ach, to naprawdę cudowne przestać na chwile myśleć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już dziś. :(

za 5 godzin będę już siedzieć u chirurga. :(

boję się. :(

 

-- 09 lut 2012, 06:53 --

 

ojej, ja muszę zmobilizować się i iść zrobić pantonogram, bo mam 4 ósemki do usunięcia :/ tyle, że one mi rosną w poprzek, więc to będzie masakra

 

to idź i nie zwlekaj jak rosną w poprzek, bo ja tak zwlekałam 3 lata i jak poszłam tydzień temu do chirurga to po obejrzeniu zdjęcia mi powiedział, że moje ósemki już mi zniszczyły trochę korzenie siódemek. :? mi całkiem poziomo rośnie jedna. jedna wyrosła prawidłowo. a pozostałe dwie wyrosły odrobinę, ale źle, nie mają miejsca i też pójdą na odstrzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia, to mnie trochę wystraszyłaś :/ pójdę koniecznie, bo ja też już kilka lat to odciągam. a wyszło to jak poszłam do ortodonty, bo dolna szczęka zaczęła mi się lekko wykrzywiać i myślałam, że aparat na dół pomoże. a on powiedział, że trzeba usunąć 8mki, bo zęby mi się nie mieszczą w szczęce i jak się je usunie to zęby same się rozejdą. ale ja tak okropnie się boję.. :/ zmobilizuję się i pójdę w tym miesiącu! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, _asia_, trzymam kciuki! :great:

Brr, boję się dentysty i wszystkiego związanego z zębami :hide:

 

Kurde, jak będzie wyglądał mój dzisiejszy dzień?

Leniuchowanie, trochę posprzątam, zrobię obiad, i znów pod kołderkę :105: uwielbiam :105:

Tylko ten bezruch trochę mnie przytłacza :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emme dziękuję :*

mój dzień będzie wyglądał podobnie jak Twój- leniuchowanie pod kocem, zjem obiad, leniuchowanie pod kocem, zjem kolacje, leniuchowanie pod kocem, pojde sie myc, leniuchowanie pod kocem, pocwicze i pojde spac ;] tez mnie bezruch przeraża, ale pocieszam się, że jutro jedzemy oglądac mieszkanie, a w weekend mam szkołę.. w sumie tez bede miała bezruch, bo cały dzien bede siedziec na zajeciach -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dzień ... słaby. Byłam na pierwszej konsultacji z psychologie, tak jak podejrzewałam Pani po kulturoznawstwie jest mało kompetentna co do nerwicy, gadałam się 50 min i na koniec usłyszałam, że może trzeba będzie przemyśleć kons. psychiatryczna... sła jestem, cholera gdzie są Ci wykwalifikowany specjaliści !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×