Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzis u lekarza, gdyz boli mnie gardelko.

Lekarz przepisal mi antybiotyk:Duomox, witamine C:Cerutin i pastylki do ssania strepsils intensive a w stanach goraczkowych mam zazywac apap.

 

Pani doktor oddala mi rowniez moje wyniki tarczycy, po czym wypisala mi skierowanie do endokrynologa.

Doktorka powiedziala ze to rowniez moze miec zwiazek z moja nerwica i depresja. Jak i z moja nadwaga gdyz ostatnio przez pol roku przybralem z 20kg (az mi rozstepy wyszly :x) i waze juz okragla Stowke :P

 

Bardzo prosilbym kogos, aby odpowiedzial na moje 3 pytania :uklon:

 

Moge zazywac te leki, bezproblemowo z moja elicea ?

 

Rzeczywiscie z takim wynikiem (TSH) musze udac sie do endokrynologa:6,648ulU/ml???

 

Czlowiek rodzi sie z chora tarczyca? Czy z jakiegos powodu sobie sam ja psuje?

 

Z gory dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień męczący. Od ok.11:00 mam potworne mdłości, jestem jakaś otępiała, czuję derealizację, tak jakby dopiero seroxat zaczął działać w moim organizmie. Biorę go w zwiększonej dawce tj.30mg od ponad 3 tygodni, wcześniej brałam 4 msce po 10mg. Dziwne, że dopiero teraz zaczęłam odczuwać skutki uboczne, to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gogus, bralam kiedys duomox,ale nie wiem czy mozna brac z eliceą. Przeczytaj na ulotce duomoxu jakie sa przeciwskazania i z jakimi lekami nie lączyc. Wiem ze duomox jest bardzo silny i ja sie po nim kiepsko czulam. Z cerutinem i strepsilsem mozesz brac elicee bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy niż wczorajszy... :D:D, chociaż po kolejnej bezsennej nocy. Dobrze, że zobowiązałam się do gotowania obiadów dla Synów i Ich "Połówek", bo inaczej dzień spędziłabym w łóżku...

Uwielbiam świat zasypany śniegiem....pozytywnie mnie nastraja :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, dziewczyny, z którymi miałam dobre relacje w pierwszej klasie. W sumie tylko dlatego, że były nowe w tej klasie (w gimnazjum, do którego chodzę, przychodzą całe klasy z podstawówek, nie ma rozdzielania, one były z pobliskiej wioski) i musiały zbadać teren. Gdy tylko poznały bliżej inne dziewczyny, poszłam w odstawkę. Dziś jedna przyszła, bo znów ją chłopak rzucił (czwarty raz ten sam, po prostu wymaca ją i urywa kontakt), druga chciała coś z matmy :roll:

Bo mam dosyć siebie. Siebie i tego swojego głupiego charakteru. Wszyscy w moim wieku się bawią, mają jakiś znajomych, a ja siedzę sama w kącie, nie mogąc się do nikogo odezwać. Jakie ja będę miała kiedyś wspomnienia? Po co jestem, żeby usługiwać? To nie ma sensu :roll: Nawet komórki nie wzięłam, a mogłabym wtedy wejść na forum, czy komuś skrzynkę zaspamować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy w moim wieku się bawią, mają jakiś znajomych, a ja siedzę sama w kącie

Vett, wiesz, kto tak ma? Przyszli profesjonaliści. Ty w życiu odniesiesz sukces, oni skończą w sklepach spożywczych. A ani Ty, ani oni, nie będziecie pamiętali zbyt dobrze ludzi ze szkoły...

 

Nawet komórki nie wzięłam, a mogłabym wtedy wejść na forum, czy komuś skrzynkę zaspamować :mrgreen:

To spamowanie to Ci póki co nie wychodzi, przynajmniej z mojego doświadczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet komórki nie wzięłam, a mogłabym wtedy wejść na forum, czy komuś skrzynkę zaspamować :mrgreen:

To spamowanie to Ci póki co nie wychodzi, przynajmniej z mojego doświadczenia :P

No bo nie mogę zebrać się na odwagę :smile:

 

I wiesz... Z tym sukcesem... Potrzebują ludzi silnych psychicznie, a ja co? Przy najmniejszej porażce tracę ochotę na cokolwiek... Ograniczę się swoimi lękami i tyle z tego będzie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×