Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę spać wzięłam hydroksyzynę i nie pomaga,oglądam Australian Open,

na dworze pięknie pruszy śnieg, zimno ale otworzyłam na chwilę okno, patrze w noc, gwiazdy, białe płatki delikatnie wirują w świetle latarni, dokoła biały magiczny świat, wydaje się ,ze z naprzeciwka z pól wyjdzie piękna skrząca sie królowa lodu o zimnych dłoniach i chłodnym obliczu...

właśnie takie mam myśli gdy patrzę na ciemną mroźną noc i biały ,zasypany śniegiem świat

zamykam okno zimo daje o sobie znać

Królowa Śiegu moja ukochana bajka z dzieciecych lat, pamiętam babcię, która opowiadała mnie tę baję na dobranoć przed snem, zamrożone serce Kaja przerażało mnie, to jak za nia poszedł i Gerda, która poszła za nim az w końcu Kaj stal się takim jak wcześniej, najpiękniejsza, symboliczna opowieść o miłości, przyjaźni, walce dobra ze złem zagubieniu się w zyciu , niedostrzeganiu ludzi ważnych, minęły lata aja dalej uwielbiam tę opowieśc Jana Cristiana Andersena, dalej przepiękna, przeraża i pociaga jednoczęśnie w swej wymownej prawdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, Jan Cristian Andersen miał bardzo trudne i ciezkie zycie, dodatkowo był homoseksuaista co w 19-ecznym społeczęństwie jak sie nie było bogatym było bardzo ciezkim do zniesienia,ale czuc w jego bjakach,że był człowiekiem wrązliwym chociaż dziwnym, schizofrenicy raczej maja chyba inne zapędy i jednak inaczej ich mozg pracuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×