Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się próbowałem uczyć z PP (podstawy przedsiębiorczości, spr z interwencjonizmu państwowego i budżetu państwa) i wysiadłem :P dziękuję za taką edukację... nuda aż piszczy !!! ja chcę jeszcze 1 matmę w tygodniu zamiast PP!!!!! A co do wieczoru - reszta minie na oglądaniu Prison Breaka :D

Przed chwilą atak lęku mnie wziałale go pokonałem i teraz czuje się super Laughing

no to widzisz - masz powody do radości ostatnio a nie do narzekania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się próbowałem uczyć z PP (podstawy przedsiębiorczości, spr z interwencjonizmu państwowego i budżetu państwa) i wysiadłem Razz

Miałem ten sam problem rok temu....nie wiem jak ja to wszystko pozdawałem.... PP-to najgorszy.....a raczej najnudniejszy przedmiot w szkole średniej...ale nie martw się poradzisz sobie z nim ;),zobaaczysz ;)

PARE GODZIN PÓŻNIEJ....

Jestem wkurzony na maxa....znowu atak miałem....nie wiem co się ze mną dzieje....oj pogadam sobie z tym psychologiem...

Dobranoc aniołeczki wy moje ;) jutro będzie piękny dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny humor.

Byłem u nowego psychiatry. Przepisał Spamilan, a do czasu aż zacznie działać jakąś benzodiazepinę o przedlużonym działaniu.

Obawiałem się że po nowych lekach będę senny - ale jest ok.

Jestem pełen nadziei że tym razem się uda pokonać lęki. :D

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Znalazłam odpowiedniego odbiorcę mojego narzekania (patrz psychoterapeutę) :mrgreen: Spełnia wszystkie moje wymogi łacznie z barwą głosu :mrgreen: Mam spotkanie w piatek! Dobra, wracam do pracy bo mnie wyleją i nie będę miała z czego opłacić mojego odbiorcy narzekania :roll: Paaaaaaaaaaaaaaaa!

A w ogóle to jest pięknie i zakwitły jakieś kwiaty o nazwie bliżej mi nie znanej ale są żółte :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Znalazłam odpowiedniego odbiorcę mojego narzekania (patrz psychoterapeutę) Mr. Green Spełnia wszystkie moje wymogi łacznie z barwą głosu Mr. Green Mam spotkanie w piatek!

No to świetnie,że znalazłaś dobrego psychoterapeute!!!!!Nawet nie wiesz jak się ciesze!!!!

 

A w ogóle to jest pięknie

tak,masz racje jest pięknie!! ;)

No to teraz ja zaczne szukać dobrego psychoterapeuty...może mi też się uda?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam dzisiaj :D

Wróciłam właśnie do domku...jakoś tak niemrawo sie dzisiaj mam ale..nie najgorzej...Wczoraj byłam na basenie i przepłynęłam chyba z 30 razy basen..w tą i z powrotem (ze zbyt ambitną koleżanką poszłam w tej dziedzinie i nie chciałam odstawać ;) ).

Piotr co ty masz za przedmioty?? :shock: za "moich" czasów to był polski matma i jakieś kilka innych nieciekawych rzeczy a Ty takimi tematami tutaj "rzucasz' że aż mi głupio :D Ale fajnie że sie tego uczysz kiedyś mi opowiesz co to w ogóle jest :D

Atkaa u mnie w pracy nie ma obiadów :? przymieram głodem ale te kilka godzin jakoś wytrzymuje ;) Ale głos mi siada i przejmuje sie tym nie na żarty ..ech..i ponarzekać sobie musze :D

No nic ide gotować obiad..pozdrawiam wszystkich pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie do domku...jakoś tak niemrawo sie dzisiaj mam ale..nie najgorzej...Wczoraj byłam na basenie i przepłynęłam chyba z 30 razy basen..w tą i z powrotem (ze zbyt ambitną koleżanką poszłam w tej dziedzinie i nie chciałam odstawać Wink ).

Kurcze....a ja sie boje wody...tzn.w basenie.....wiesz Makcia o co mi chodzi??Po prostu boje się że utone czy coś...pamiętam jak w szkole na basenie wszyscy ze mnie się śmiali że nie umiem do wody wejść..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze....a ja sie boje wody...tzn.w basenie

Też sie kiedyś bałam ,ale mi przeszło. Jak się odważyłam i zobaczyłam jaka to radocha to od razu się mniej boję. Ja za to na basenach wszelakich zamarzam. Temperaturę tam maja nie dla mnie. Jak ostatnio byłam to przesiedziałam większość czasu w brodziku dla dzieci. :mrgreen:

 

Atkaa - jeden temat mam prosty - cośtam z motoryki - nie trzeba sie wysilać. Gorzej z tym drugim.: Podejście do starości w różnych religiach. Phi. Najlepsze jest to że najmniej informacji mam o chrześcijaństwie.

 

Wpadłam tu tylko na chwilkę i wracam do łóżeczka, bo mnie tak wszystko boli że nic mi się nie chce. Cały dzień śpię. Ale może to i lepiej i tak nie myslę. Nawet tutaj jakoś mi ciężko się "wyrazić". Miłego dnia wszystkim. Papa

Piotrek - wykrakałeś z tym "zdrowiem". heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, widzę że dziś tu pełno optymizmu :D Ja właśnie wróciłem ze szkoły, dopiero co miałem sprawdzian z PP. Nic a nic się wczoraj nie nauczyłem (nie chciało mi się bo to nudny przedmiot i nudny dział), ale ściągałem równo :twisted: z książki - i wszystko ściągnąłem :D Za oknem przepiękna pogoda, słonko świeci, grzeje, dla kontrastu wieje lekki chłodny wiaterek, ogólnie świetnie :D

 

PS. Właśnie teraz mi się skojarzyło... czy widzicie na forum Wiaterka? Jest już?

łacznie z barwą głosu

czytaj: męski, melodyjny, uwodzicielski :twisted:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny humor.

Byłem u nowego psychiatry. Przepisał Spamilan, a do czasu aż zacznie działać jakąś benzodiazepinę o przedlużonym działaniu.

Obawiałem się że po nowych lekach będę senny - ale jest ok.

Jestem pełen nadziei że tym razem się uda pokonać lęki. :D

 

Pozdro.

 

Było miło ale się skończyło jak mnie łupnęły lęki po południu. A teraz jeszcze koszmarny powrót do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty masz za przedmioty??

A takie głupoty Makciu. Nie zawracaj sobie czymś takim głowy ;) Bo nie ma czym. Szkoda tylko, że ja muszę sobie czymś takim zaprzątać głowę.

przepłynęłam chyba z 30 razy basen

Uuuu maraton ;):mrgreen:

 

Darek... co do pływania - tu tylko pomoże powolne przyzwyczajanie się do wody. Ja miałem... może nie tak jak ty, ale trochę się nie za bardzo czułem w wodzie, ale pomógł upór i przestałem mieć opory (chociaż w sumie nie wiem jakby teraz było bo dawno nie byłem na basenie). Ale rutyna niszczy lęki.

 

Podejście do starości w różnych religiach.

Coś mi się kojarzy, że w religiach wschodu, szczególnie w buddyźmie starość jest obiektem ogromnego szacunku. Możesz też nawiązać do kultury, bo to mniej więcej się jedno z drugim wiąże. I tak w Azji jest pełno szacunku do osób starszych, za to w USA szacunek do starości jest odległym pojęciem. Jeżeli chodzi o chrześcijaństwo, to nawiąż do Pisma Św - jak tam byli postrzegani starsi ludzie. Na pewno dasz radę. A ten drugi temat z motoryki - co to dokładnie?

wykrakałeś

wypraszam sobie... wrona to ja nie jestem ani kruk :P ale zdrówka nadal życzę, zdrowiej mi tu szybko :D

Było miło ale się skończyło jak mnie łupnęły lęki po południu. A teraz jeszcze koszmarny powrót do domu.

Nie łam się tym. Lęki tak szybko nie odejdą. Walcz z nimi, a nie się poddawaj.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:14 pm ]

Js mam dokladnie taki głos

Właśnie chciałem to samo o sobie napisać :twisted: no to Atkaa ma już 3 psychoterapeutów :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głos mi siada i przejmuje sie tym nie na żarty

no własnie miałam się Ciebie poradzić w tej kwestii, bo dzisiaj zamiast mówić to charczałam a to dopiero środa :shock:

 

człowiek nerwica ty sie boisz wody a ja pływać nie umiem :?

 

maiev to Ci się temat trafił :? Coś poszpuram i dam znać :D

 

czytaj: męski, melodyjny, uwodzicielsk

o taaaak, mrrrraauu :mrgreen: EJ! ZNACZY... NIE O TO MI CHODZIłO NOOOO... TY TO ZAWSZE :evil:

 

mam dokladnie taki głos

no, jesli dodatkowo jesteś psychoterapeutą z Chorzowa to jesteśmy umówieni w piątek na 17 8)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:29 pm ]

TRZECH, ale tylko jeden z Was wie, jak wyglądam :twisted: (HAHAHAHAHAHA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź z ukrycia... pokaż się... bardzo prosię Wink

Piotrek nie nakłaniaj Atkii do tego jeżeli nie chce....daj jej czas na przełamanie sie...eee Piotrek a gdzie Twoje zdjęcie???hmmm????

Ja osobiście w ciągu dwóch tygodni pokaże się

Poza tym Atkaa nie ma się czego wstydzić bo jest piękna > ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie Twoje zdjęcie???hmmm????

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=455&start=515 wrzuciłem zaraz po napisaniu poprzedniego postu - żeby nie być gołosłownym ;)

Piotrek nie nakłaniaj Atkii do tego jeżeli nie chce...

a czy ona zdążyła coś napisać że nie chce???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×