Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

brun3r, hmm.. no na chwilę obecną, to do poznanych przeze mnie - kurcze tak - jeśłi kogoś uraziłam - przepraszam

 

lukasz1, nie mów tak o sobie!!

idź może na jakąś terapię?

może wyjdzie , cze,u dzieje się tak, a nie inaczej... czego Ci całym sercem życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wróciłem. Zasnąć i już się nie obudzić, jakież to piękne. Jestem koszmarnie psychicznie zmęczony, mam dość wszystkiego. Skończyłem roczną psychoterapię z której nawet wtedy jak się dobrze czułem nie przyswoiłem nic. Kręciłem się wciąż w kółko więc trzeba było podjąć jakąś decyzję.

Przyjaciółka na którą niecierpliwie czekałem od misięcy właśnie wraca a ja zamiast się cieszyć jak kiedyś mam doła, że będę musiał coś robić zamiast leżeć lub spać. Masakra jakaś. Jeszcze niedawno chciałem znów mieć swoją połówkę a teraz jest to daleka utopia. Wciąż nie jest tak źle, gorzej będzie jak wkrótce stracę pracę. Wtedy się rozsypię bo w tym stanie nie mam szans znaleźć nic równie dobrego. Alimenty mnie pogrążą. Lepiej jak córka będzie mnie wspominała jako fajnego tatę niż ześwirowanego, nieporadnego i bezwartościowego.

No ale nie poddam się bez walki, muszę wytrwać jeszcze pół roku, może do jesieni jak się uda. Dla dziecka bo coś obiecałem. Dlatego znowu idę za jakiś czas na umówioną wizytę do psycho by dostać jakieś prochy, przedłużyć agonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jest dobre, a czy ja mówię, że umieram? No chyba, że ja o niczym nie wiem.. :?

No właśnie, "w miarę sił i możliwości". Mam nadzieje, że Tobie się uda. Ja póki co, na razie przegrywam.

 

-- 17 gru 2011, 23:40 --

 

Aha, sorki miałeś na myśli siebie z tym obciążaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×