Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

wiedziaaaałam, że tak będzie! :) gratulacje!

Dziękuję Basiu!

:*

nasz salon od października jest na 1. miejscu w Rybniku i na 1. miejscu w regionie...

mój shopper na 95% miał reklamację i mam ... 100% teraz, czyli idealnie

testy mamy na 100%

ogólnie jesteśmy zajebiści a dziś mam dużo umów mimo że już zrobiliśmy i tak plan :P

Też gratuluję Tobie! :D

Monika1974, Monisia,dopiero dziś przeczytałam.Gratulacje :*

Kasiu dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień był cudowny- najszczęśliwszy od wielu miesięcy. Mimo początkowych protestów przyjaciółki zabrały mnie na cały dzień na miasto. Robiłyśmy mnóstwo dziecinnych rzeczy, objadłyśmy się shake'ami(czekoladowymi!), byłyśmy w kinie i śmiałyśmy z byle głupot(aż się ludzie patrzyli- przyznaję- robiłyśmy to trochę za głośno :D). Zapomniałam o troskach i problemach i jestem bardzo wdzięczna losowi, że otaczają mnie ludzie, którym na mnie zależy. Jutro od rana czeka mnie ciężka praca, ale czuję, że nabrałam sił i optymizmu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i moja mama nie znosi psychologii i wszystkiego,co jest z nią związane...to jest jedyna rzecz,której mi nie odbierze...
Może wypiera swój cień i negatywne, podświadome treści, żartuję, tylko nie mów jej tego.

@samara22

Skoro cię to interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, ja akurat doskonale rozumiem ludzi, którzy nie znoszą psychologii. Pod tym względem (i wieloma innymi) jestem mieszanką skrajności - nie lubię i lubię jednocześnie. Bo to trochę tak jak z ludźmi - jednych się lubi, innych nie może się znieść. A psycholog, nieważne, czy w realu, czy w książce, czy gdzie, zawsze doda trochę siebie do tego, co mówi. Poza tym osobiście uważam, że normalna osoba* nie jest do końca w stanie zrozumieć tego wszystkiego... Czyli przykładowo taka "miła pani z dobrego domu"...

 

*"normalna" - bardzo upraszczając, bo uważam, że nie ma ludzi całkowicie zdrowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślalam,że jeśli się trochę dokształcę,to bardziej przydam się na forum.Zawsze lepiej jest komuś coś doradzić mając większy zasób wiedzy.W psychologa bawić się nie będę,bo od tego są specjaliści,ale może będę mogła komuś w jakiś sposób pomóc...
Bardzo altruistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie skumałaś dowcipu. Założyciel wikipedii prosi o dotację :D Wejdź na wiki :)

 

Apel założyciela Wikipedii – Jimmy'ego Walesa.

Google ma blisko milion serwerów. Yahoo zatrudnia około 13 tysięcy pracowników. My mamy 679 serwerów i 95 pracowników.

Wikipedia jest jedną z 5 najpopularniejszych stron internetowych i miesięcznie odwiedzana jest przez ponad 450 milionów ludzi, a jej strony wyświetlane są miliardy razy.

 

Komercja jest dobra, a reklamy nie są niczym złym. Ale Wikipedia to nie jest miejsce dla nich.

 

Wikipedia jest czymś wyjątkowym. Jest niczym biblioteka lub park miejski. Jest świątynią dla umysłu. Jest miejscem, w którym możemy poświęcić się rozmyślaniom i nauce oraz dzielić się swoją wiedzą z innymi.

 

Gdy zakładałem Wikipedię, mogłem stworzyć komercyjne przedsiębiorstwo czerpiące zyski z zamieszczanych reklam. Zdecydowałem jednak zrobić coś innego. Przez ostatnie lata usilnie staraliśmy się zapobiec nadmiernemu rozrostowi naszej fundacji. Wypełniamy naszą misję, marnotrawstwo pozostawiając innym.

 

Gdyby każda osoba czytająca ten apel przekazała pięć dolarów, moglibyśmy już dzisiaj zakończyć zbiórkę funduszy. Niestety nie każda osoba zdecyduje się lub może sobie pozwolić na to, by stać się darczyńcą. Jest to zrozumiałe. Każdego roku wystarczająco wiele osób jednak decyduje się na przekazanie swojej darowizny.

 

Proszę Was, byście rozważyli wsparcie naszego wspólnego przedsięwzięcia dowolną darowizną pieniężną. Może to być 10, 20, 30 euro lub jakakolwiek inna kwota, którą możecie się podzielić, by chronić i utrzymać Wikipedię.

 

Dziękuję,

 

Jimmy Wales

Założyciel Wikipedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×