Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, no tak abstrahując od tego, nie sądzę żebyś był czysty gdybyś stracił swojego klona z jego żoną ... Żarty żartami, no ale myślę, że tutaj troszkę pokory się należy.

 

-- 23 wrz 2011, 00:17 --

 

Mad_Scientist, no tak abstrahując od tego, nie sądzę żebyś był czysty gdybyś stracił swojego klona z jego żoną ... Żarty żartami, no ale myślę, że tutaj troszkę pokory się należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym został dziwką... znaczy posłem w sejmie, to z buta bym wprowadził to co w Portugalii (jeżeli chodzi o substancje psychoaktywne wszelkiej maści), ale znając mentalność polaków skończyłbym na krzyżu lub jeszcze gorzej.

 

Gorzej tzn jak? Pod krzyżem? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, czy ktoś popierał czy nie, to jednak sama instytucja prezydenta zobowiązuje...

 

-- 23 wrz 2011, 00:20 --

 

No tak. Uwolnić wszystkie drugi. Niech się wszyscy zaćpają. Genialne, dobrze jednak, że demokracja ma swoje granice (i nie przytaczaj przykładu z holandi, gdzie spadło zazywanie drugow twardych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, w Portugalii to jednak daje pozytywne rezultaty a prawo działa u nich w ten sposób od 10 lat, więc sam się zastanów czy lepiej jest karać, tak jak teraz, czy edukować społeczeństwo i kontrolować jakość towaru, jednocześnie zmniejszając przestępczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Powiem Ci, że Leszka mimo wszystko co o nim mówili jako prezia lubiłem. Co więcej wykazywał rozsądek. Nie jak ta pijana świnia Olek, czy ten ćwierćinteligent Wałęsa. Ale Jarka to za cholerę nie trawię. Chyba w równym stopniu co tego zakłamanego, rudego Donka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, Tu mnie miło zaskoczyłeś. Jest to zagorzały antysystemowiec i anty układowiec (za co szczególnie go cenię). Tym bardziej, że są to ważne cechy w czasach postkomunistycznych, gdy SBcy żyją jak bombelki, natomiast osoby przeciwne układowi, znacznie gorzej kończyły i ledwo ciągną do dziś. Ja szanuję tego człowieka, mimo licznych wad i w wielu kwestiach się nie zgadzam, natomiast jest to jedyna osoba moim zdaniem, która mogła by objąć szefostwo w rządzie. Jednak przez 2 lata mieli więcej sukcesów niż jebane PO przez 4. Mimo lepperów, giertychów itd... Z całą pogardą dla tych 2 ostatnich, niestety nie było wyjścia. Na PIS liczę głównie dlatego, że prawdopodobnie nie podniosą podatków i mniej zrujnują gospodarkę. A żeby się żyło lepiej? Taki chuj :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc temat polityki. Nie kumam jednego u nas. Przecież PIS ma program bardzo lewicowy,nazywając się dumnie prawicą, natomiast SLD podchodzi bardziej pod politykę liberalną, z takimi może małymi zajawkami lewicowymi jak równouprawnienie dla kobiet, legalne związki homo itd... PO jest partią taką z dupy, bez żadnej ideologi. Byle utrzymać władzę, a PSL zatańczy jak im zagrają. Ogólnie temat rzeka. Nie będę się rozpisywał. :mrgreen:

 

I największa bzdura to parytety. Jak dla mnie w parlamencie może być 100% kobiet, łącznie z prezydentem, jeśli będą to osoby kompetentne...

A narzucanie procentowo ile ma być kobiet i mężczyzn, to uwłacza nawet kobietom.

 

Amen :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, prawda jest jedna i niepowtarzalna. Ostatni raz paliłem zielsko kilka lat temu. Podejrzewam, że jakbym mógł kupić legalnie, to pewnie bym od iluś tam dni, pewnie chodził zjarany. A tak nie chcę mi się szukać co kto ma gdzie na sprzedaż. Jednocześnie jestem za i przeciw. Gdybym miał troszkę silniejsza wolę, to byłbym zdecydowanie za, natomiast zbyt łatwa dostępność, może powodować, że będziemy takim otępiałym zjaranym społeczeństwem . Za to mam kumpla lekarza i nie ograniczony dostęp do różnego rodzaju zabawek :) Ale korzystam, gdzieś raz na 2 miesiące ;)

Ja się obawiam, że gdybym miał nadmierny dostęp, mogło by się to dla mnie źle skończyć. I pewnie dla większości.... Dlatego powiedzmy jestem minimalnie bardziej na nie, niż na tak. Mimo iż nie jestem święty w różnego rodzaju drugach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×