Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, też się niepokoje,ale dzisiaj chyba była na forum tylko nie pisała

Noopii, dzię0kuję,też się trzymaj,śpij dobrze.

 

Czuję,że najchętniej z wymiotowałabym wszystko co mam na żołądku.Może to przez te emocje,wspomnienia.Od początku czuję coś na żołądku. :? .Poproszę o zmianę venli bo coś nie jest dla mnie.Brałam kiedyś duże dawki,ciągle mnie mdliło,bolała głowa,a teraz już chyba wcale jej nie toleruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rewelacyjny dzień. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie, choć od prawie 3 tygodni nie biorę leków i zapieprzam jak głupi od świtu do nocy. Myślę o tym kiedy nastąpi przesilenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciepło więc spacerek z kolegą , późnieju jako tako sprzątanie i gotowanie obiadu , samopoczucie bywało lepiej ale bywało i gorzej.

 

-- 17 wrz 2011, 19:29 --

 

tahela, więc mówisz, aby nie wracać? :D

Wracaj, wracaj tylko utrzymuj stan umysłu pozytywny jak najdłużej hihi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późnym śniadanie zjadłam jogurt bo łatwo przełykać.Później zjadałam tylko po to żeby mieć czym wymiotować,a teraz jadłam i wypluwałam w chusteczkę bo jak poczułam twarde,skórkę od chleba musiałam się tego pozbyć.Chciałabym żeby mnie ktoś mocno zdzielił po twarzy,chcę się obudzić z tego snu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

Kaśka właź na internet i szukaj ośrodków leczenia anoreksi , anoreksja to tak naprawdę również choroba związana z psychiką, jesteś bardzo chuda i to Ci sę nasiła, idz tez na jakś terapię, grupe wsparcia dla anorektykw aalbo daj sie zamknąc w jakims osrodku gdzie to leczą i doprowadzą Cię do stanu używalności. Idź poki masz na tyle siły ze jeszcze Twoj orrganizm funkcjonuje i nie trzeba Cie ratować kroplówkami.Niejedna osoba pozegnała sie z tym światrm przez anoreksję, działaj póki jeszcze jako tako ciągniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nikt mnie nie będzie zmuszał do jedzenia,nigdy

 

 

 

Tu nie chodzi o to zeby ktos Cię zmuszał tu chodzi tez o proces leczenia, zebyś zrozumiała, ze to prowadzi do smierci i tyle. Twoje podejscie potwierdza to ze raczej masz anoreksję a anoreksja nieleczona jest chorobą smierlelną.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tahela, nie mam anoreksji,słowo

 

1 góra 2 dni i mi przejdzie

 

Mamm nadzieje, ale to wszystko nie wyglada zbyt optymistycznie z punktu widzenia osób postronnych , chowasz jedzenie do husteczki i jestes bardzo, za bardzo wychudzona, tulam mocno,żeby było lepiej i żebyś znalazła w sobie siłę.

Tahela , kochana, cytuj uważniej proszę:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nikt mnie nie będzie zmuszał do jedzenia,nigdy

Zmuszał, nie, ale jakaś łagodna perswazja by się przydała. Widziałaś kiedyś jak karmi się małe dzieci? Za mamusię, za tatusia, za starszego brata.... Nie wstyd Ci? Poza tym wydaje mi się, że innym bardziej zależy na Twoim zdrowiu niż Tobie samej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie jak wczoraj

Przespałam większość dnia.Sny krążą wokół jednego,ale dziś nie tak straszne.

Lęk,trochę smutku.

Posprzątałam pokój,ale z nadzieją,że jak ktoś będzie wracał od KeFasa do mnie zajrzy.Chore, wiem :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×