Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zebrać fakty, zrozumieć.

potem wytknąć błędy owej samicy.

Samica by zrozumiała przyczyny zajścia

Pojęła że to był chuj i zrobiła błąd na samym początku

Inne samice uniknęły by podobnych sytuacji w przyszłości.

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, chcesz dyskutować? Nie ma sprawy, dyskutujmy, dla mnie nie ma tabu. Ale na litość, nie o tym, czy dziewczyna jest sama sobie winna gwałtu w jej własnym temacie...

O czym chcesz podyskutować?

Chodziło mi o to że można było tego uniknąć.... I że był chu jem bo wykorzystał jej słabość; by to zrobić trzeba było pokazać słabość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, nie rozumiem jedynie toku Twojego myślenia:

Dziewczyna przyszła po pomoc, wsparcie i poradę. Dostała ocenę jej postępowania. Mówisz, że jak ktoś by przeczytał to co napiszesz to może ktoś inny by tego uniknął w przyszłości. Tylko zauważ że na to forum trafiają właśnie w przeważającej ilości osoby, które już mają niemały bagaż doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisała że wyglądał jak pustak. A jednak poszła się przekonać, pewnie zachęcił ja swoja karierą i tym że gra w ekstraklasie :D

Czyli Twój argument to "popełniła błąd, bo umówiła się z pustakiem, nie umawiajcie się z pustakami"...? :o

To jest według Ciebie jej błąd...?

Ty serio piszesz?

 

Ślicznotka, rozmawiamy jak dorośli ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka, bardzo wątpię, że czyta, to raz, dwa - już i tak je przeczytała w swoim własnym wątku, trzy: może takie rzeczy usłyszeć od wielu osób. Przeczyta tu, zobaczy chociaż argumentację, argumenty przeciwników etc... Myślę, że to ma znaczenie.

 

Nota bene też znam zlinczowaną ofiarę gwałtu, myślę, że gdyby miała okazję się psychicznie przygotować na to, co usłyszy od ludzi i za swoimi plecami, byłoby jej łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka, bardzo wątpię, że czyta, to raz, dwa - już i tak je przeczytała w swoim własnym wątku, trzy: może takie rzeczy usłyszeć od wielu osób. Przeczyta tu, zobaczy chociaż argumentację, argumenty przeciwników etc... Myślę, że to ma znaczenie.

 

Nota bene też znam zlinczowaną ofiarę gwałtu, myślę, że gdyby miała okazję się psychicznie przygotować na to, co usłyszy od ludzi i za swoimi plecami, byłoby jej łatwiej.

OOOO

Wreszcie.... Widzicie jednak potraficie coś poza płakaniem i wspieraniem tymi mrówkami na ekranie. No i rzecz jasna krzyczeniem na tych co mają coś innego do powiedzenia :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, ja cały czas czekam na Twoją argumentację, tym bardziej, jeśli wątpisz.

 

-- 08 wrz 2011, 01:26 --

 

Ślicznotka, nigdy nie mów nigdy... :mhm:

 

Tak jak już pisałem.

Widziała że pustak, widziała że placuś i do tego futbolista. Interesuje mnie co ją przyciągnęło. Poza tym nie znam narkotyku, po którym dana osoba robi wszystko co jej się każe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, to nie jest argumentacja logiczna, to dorabianie teorii na podstawie stereotypów.

 

Na podstawie identycznej argumentacji z każdym po leczeniu psychiatrycznym albo z zaburzeniami nie należy się umawiać bo "wiadomo, że wariat", z każdym ostrzyżonym na krótko, bo "widać, że skin", z każdym metalem, bo "widać, że satanista", z każdą blondynką, bo "widać, że debilka".

 

Co ją przyciągnęło nie ma znaczenia dla tematu jak uchronić się przed gwałtem.

Jaka jest Twoja rada, którą obiecywałeś innym samicom? "Nie umawiać się z placusiami i piłkarzami"?

Litości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, to nie jest argumentacja logiczna, to dorabianie teorii na podstawie stereotypów.

 

Na podstawie identycznej argumentacji z każdym po leczeniu psychiatrycznym albo z zaburzeniami nie należy się umawiać bo "wiadomo, że wariat", z każdym ostrzyżonym na krótko, bo "widać, że skin", z każdym metalem, bo "widać, że satanista", z każdą blondynką, bo "widać, że debilka".

 

Co ją przyciągnęło nie ma znaczenia dla tematu jak uchronić się przed gwałtem.

Jaka jest Twoja rada, którą obiecywałeś innym samicom? "Nie umawiać się z placusiami i piłkarzami"?

Litości...

Dla mnie poleciała na jego samochód i kasę - ekstraklasę. On ją wykorzystał po pijaku i zostawił , po czym wymyśliła sobie gwałt, bo jak ją mógł ten książę z bajki zostawić.

:P

Takie są moje podejrzenia, bo więcej nie zdołałem się dowiedzieć, wyjebaliście mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×