Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy ja zawsze czułem pewien dystans i respekt co do spraw odnoszących się do opętania. Jako nie-katolik nie uznaję ich w kanonach kościoła katolickiego, ale nie wykluczam, że człowiek może zostać opętany. Nie wiem jak to dokłądniej wytłumaczyć... No po prostu złapała mnie schiza, że zostanę opętany, bo mam słabą psychikę, bo mam NL no i się tak nakręciło. Wiem, totalna głupota.

 

sens, ciesze się : ) No i dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fak, u mnie to radzenie sobie bez benzo nie ma racji bytu :why: Jeszcze Propranolol musiałem zażyć bo myślałem że mi pikawa wyskoczy, znów stan podgorączkowy, lęki "no ch** by to strzelił w pogodny dzień" :!: I to takie lęki że aż na jedno oko przestałem widzieć przez chwilę...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sens, mi moje leki chyba w ogóle nie pomagają poza benzo a z tym już przeginam :-|

 

:( to niefajnie, ale może musisz spróbować czegoś innego? mi tez wcześniej nie działało. Miałam doła mimo antydepresantów.

Teraz mam mieszankę i zaczęło działać po 2 tygodniach.

ile masz obecne leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadam i wypadam, bo jestem przez caly dzien na wku*wie. :evil: i w ogóle dupa.

Przyjde pewnie kolo 7.00, ale to juz do wron wtedy.

No. Nie siedzcie za dlugo, bo jutro rano bedziecie pomarszczeni z niewyspania jak ten Ryjek z Doliny (dwuznaczne to jak dla mnie) Muminków.

I prosze nie doszukiwac sie tu zadnych podtekstów. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady B koniecznie.

jak nie działa po 2-3 tygodniach to coś trzeba zmienić. Ja idiotka się męczyłam 2 miesiące i skonczyłam w szpitalu. A teraz po 2 tygodniach czuję różnicę. Trzymam kciuki :)

Byłam u psychiatry 500 km od mojego domu. Miałam poczucie, że ktos w końcu zakumał i chyba mu sie udało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skumajcie to wbija jakis francuz dmnie na perom bo bilety ja patrze a on tem eurusy laduje.. EURUSY! to ja w beke ale mu tlumacze ze to only zlocisze bierze a on dalej te swoje eurusu tam pakuje i mu narkadlo automat mu nakradl te jego eurusy :lol::lol:

i tylko patrzy sie jak ten jelen i podzumowal fakin polacs hahaa no myslalem ze yebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sens, no idę jutro i mu powiem że dał d... :? ogólnie to jest lepiej o tyle że trudniej mnie doprowadzić do płaczu i nie drę się na wszystkich z byle powodu... ot całe moje uleczenie póki co...

ja się męczę 8 lat i ostatnio prawie wylądowałam na tamtym świecie :mrgreen: więc postanowiłam się jednak ogarnąć bo mnie tu naprostowali na forum :angel: :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×