Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkanie z dziewczyną...


C(c)złowiek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie uważam że dawanie prezentów na randkach jest zbyt śmiałym posunięciem.

Moim zdaniem albo kwiaty, albo coś takiego:

http://allegro.pl/bransoletka-modulowa-beads-12-kolorow-charms-i1592314976.html

http://allegro.pl/bransoletka-swarovski-srebro-charms-twist-sew-on-i1599486973.html

 

Uważam że takie bransoletki pasują do wszystkiego i podobają się chyba każdej dziewczynie.

Co do prezentów to działa w dwie strony. Ja na początku mojego obecnego związku dałam mojemu Lubemu w prezencie srebrną, grubą bransoletę. Nie była tania więc gdyby mnie zostawił zaraz po tym to bym wtopiła ;) Ale uważałam wtedy że drogi prezent pokaże moje ogromne uczucie i on tak to odebrał- bo skoro wydałam sporo na prezent dla Niego to widocznie mi zależało na Nim. Ja też bym tak odebrała droższy prezent. A na pierwszych randkach- najlepiej coś do 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zabrał ja w jakieś fajne miejsce np. jeziorko,kocyk,butelka wina(albo nie bo pomyśli ,że chcesz ją opić i wykorzystać) :P

ja to bym jednak ją gdzieś zabrał w jakieś ciche,ładne i spokojne miejsce i najlepiej żeby to był piękny widok na oświetlone miasto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100 zł na pierwszej randce? :shock: Jakbym miał dziewczynę z którą bym był 2 lata i jakby miała powiedzmy urodziny, to bym myślał do 100 zł. To przecież marnotrawstwo, a jeszcze jak laska kosza np. da? :mrgreen: (chociaż po takim drogim prezencie to wątpię :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po- nie można powiedzieć za ile na której randce. To zależy od zasobności portfela, relacji, tego czy nam zależy na długim związku czy to tylko spotkania bez zobowiązań lub dla seksu... Moim zdaniem jeśli obie strony planują być razem dłuuugo to warto kupować droższe prezenty, pokazujemy tym że nam zależy bo musieliśmy sporo się napracować na to i zamiast kupić coś dla siebie wolimy dać tej drugiej osobie. Oczywiście super prezenty można kupić nawet za kilka złotych, nie ma reguły.

 

Thazek- kilka razy byłam zabrana na taką randkę i zamiast skupić się na chwili to się wściekałam że mnie gryzą komary i łażą obok mnie pająki :mrgreen:

 

Na randkę super są niekonwencjonalne pomysły- wspólna jazda konna, wypad do parku wodnego lub na wesołe miasteczko, kolacja w jakimś niebanalnym miejscu (u mnie w mieście jest np lokal na 22 piętrze), wyjście do parku linowego...

 

-- 11 maja 2011, 17:57 --

 

Do 100 zł na pierwszej randce? :shock: Jakbym miał dziewczynę z którą bym był 2 lata i jakby miała powiedzmy urodziny, to bym myślał do 100 zł. To przecież marnotrawstwo, a jeszcze jak laska kosza np. da? :mrgreen: (chociaż po takim drogim prezencie to wątpię :lol: )

 

Jeśli Ci zależy to nie powinieneś żydzić :P Jak da kosza to widać nie była warta biegania za nią. I tyle. I nie za 100zł na pierwszej randce, ale np na piątej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, Wiesz zależy... niektórym kobietom to nie przeszkadza i komary jak i pająki... ;)

ja np. na taką trafiłem :P i to nawet nie dawno ;)

poza tym jak ktoś ma samochód i zna fajne miejsca z fajnymi widoczkami to proszę bardzo... można siedzieć w samochodzie i oglądać to co jest przed Nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zabrał ja w jakieś fajne miejsce np. jeziorko,kocyk,butelka wina(albo nie bo pomyśli ,że chcesz ją opić i wykorzystać)

ja to bym jednak ją gdzieś zabrał w jakieś ciche,ładne i spokojne miejsce i najlepiej żeby to był piękny widok na oświetlone miasto

 

A w takim ustronnym miejscu nie pomyśli, że chcesz ją wykorzystać? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładne te bransoletki, ale nie chciałabym takiej dostać np. na 4. randce

a o tym, czy komuś zależy nie świadczą wcale prezenty, tylko coś innego :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka- no widzisz, a ja tak właśnie myślę :smile: U mnie się sprawdziło.

 

Doksy- czemu nie? Ja bym się ucieszyła z takiej. Wiem, że co innego świadczy o uczuciach, ale jednak prezenty mogą też to pokazać- jako taki dodatek do reszty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek- no fajne, ale nie jestem pewna czy odpowiednie na pierwszą randkę ;) Na pierwszą najlepiej wybrać się po prostu na kawę lub na piwo do fajnego lokalu, wyczuć czy panna lubi randki w terenie czy woli ubrać szpilki i wyjść do lokalu na ciasto... Bo wiesz, możesz umówić się i zaplanować że zabierzesz ją w błotny teren a ona przyjdzie na randkę w szpileczkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii jaka dorosła się znalazła no :mrgreen: aż mi głupio... :P wiesz nie każda kobieta cieszy się z jakiejś bransoletki :P

niektóre wolą spędzić czas w taki sposób jaki ja proponuję ;)

wiesz trudno powiedzieć... chyba byśmy się nie dogadali! Jesteś za dorosła dla mnie :P

Ka_Po, :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek- a dlaczego dorosła? Bo wyrosłam z randek objazdowych autem? No wyrosłam, i co z tego? :smile: Po prostu już mnie to nudzi i tyle, nie szukaj w tym podtekstów :D

 

Ka_Po- powiem tak... cieszyłabym się i z kwiatka za 5zł i z kolczyków za 200zł, jeśli facet byłby dobry dla mnie :smile: Ale na pewno czułabym się wyjątkowo gdyby dał mi coś droższego, odebrałabym to jako 'woli dać mi niż sobie, czyli mu zależy'. Ja tak myślę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock: no nie ujadę no ale masz dziwne podejście do tego... jak dla mnie to dziewczyna nie musi mi nic kupować...

wystarczy ,że jest i mogę się przytulić...

a jeszcze sympatyczniejsza jest kobieta ,która ucieszy się z głupiego wianka zrobionego z kwiatów zebranych na łące... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek faktycznie romantyk :smile::105:

Duzo bardziej wolalbym randke na lakach z komarami i pajakami, niz randke z nadetym pseudoromantykiem, ktory uwaza, ze romantyczne jest zabranie dziewczyny do wypasionej restauracji, w ktorej np. ja jako osoba ceniaca sobie luz i spontan, nie potrafie sie nawet zachowac... ;) Niestety taki by moj byly chlopak :roll: Chyba ja jakos inaczej rozumiem slowo "romantyk", niz niektorzy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, No ;)

Kurde wiadomo,że jak np. pada to można wyskoczyć do jakiegoś baru na soczek czy coś ;)

ale jak tylko jest pogoda to na dworze :great: świeże powietrze,ładne widoki,kocyk, zachód słońca, i w końcu...

oglądanie gwiazd...

mógłbym tak godzinami leżeć i patrzeć w niebo... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×