Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Do szpitala 14 km tyle,że karetka jedzie ponad godzinę :mrgreen:

Może ktoś ma śmigłowiec albo przynajmniej awionetkę? Jest gdzie lądować? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie najważniejsze jest miejsce - jak w końcu z tym będzie? Bo szczerze nie widzi mi się jak zapierdzielam prawie na drugi koniec Polski... no nie chce mi się taki kawał po prostu :D Najsprawiedliwiej dla wszystkich byłoby najbardziej w centrum, czyli powiedzmy np. Łódź :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale miejsce już mamy.. ;)

Kto inny nam da darmowy nocleg?

No dobra, ale jaki to jest nocleg? Noce w maju i czerwcu bywają chłodne. Część na pewno z tego powodu wymięknie. Znam fajne miejsce w Borach Tucholskich. Nazywa się śmiesznie, bo Sworne Gacie. Z Chojnic można za 3 złote dojechać busem. Piękna okolica, jezioro i las. 4 lata temu za pokój dwuosobowy płaciłem 50 złotych czyli po 25 od głowy. To nie są takie wielkie koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo coś jeszcze? Ja jednak doszedłem do wniosku że jestem za wersją - spotkanie na jeden dzień, na kilka godzin, bez żadnego nocowania... najlepiej gdzieś w centrum Polski... myślę że to by bardziej wypaliło. Ciężko będzie zebrać wszystkich, żeby każdy miał czas na taki kilkudniowy zlot i się zorganizować. U mnie powodem są fundusze i w sumie z czasem też będzie problem (sesja idzie, zaliczenia są).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ustalimy termin na początek lipca. Dla niektórych będą już wakacje i teoretycznie będzie cieplej. Myślę ,że możemy ustalić spotkanie 2-3 dniowe, a jak komuś nie będzie pasowało to po prostu wyjedzie po paru godzinach, bo jakbyśmy nie kombinowali z miejscem to i tak ktoś będzie miał daleko, a jechać 6 godzin i posiedzieć 3 godzinki jest bez sensu.

 

-- 10 maja 2011, 19:05 --

 

Sabaidee, Do Borów chętnie, ale jak już grzyby będą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiola173 Mi ten układ odpowiada. Będę miał czas na psychiczne nastawienie się. :-) W lipcu są ciepłe noce, ja tam mogę spać nawet w krzakach, albo w jeziorze, whatever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się przyłączę do spotkania i organizacji (na 99% :D ) . Dużym plusem propozycji Kasiątka jest możliwość spokojnego nagadania się na świeżym powietrzu :mrgreen: . W lokalu nie widzę możliwości swobodnej rozmowy :blabla: .

Jeździło się kiedyś na biwaki (ognisko ,gadanie do rana ,gitara w tle eeeech :D ) Fakt , Dziewczyny mogą potrzebować trochę większego komfortu, ale dla mnie jest OK. Pozdrawiam Waplo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał być na takim spotkaniu.. ale najbardziej jako duszek :D patrzeć jacy są inni, nie będąc widzianym, ocenianym, w nic angażowanym, obserwować, porównywać, marzyć...

 

No, ale któregoś lepszego dnia mógłbym też i wystąpić mniej jako duszek, i schlać się z paroma typami - coś czuje że oni po paru głębszych mogą być naprawdę sympatyczni :))

 

-- 12 maja 2011, 17:06 --

 

niestety, wszelkie hipotetyczne plany mojego brania udziału w takim zlocie, są teraz bardzo mało prawdopodobne, nie będę miał czasu raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę miał czasu raczej.

To nie jest kwestia czasu, ale priorytetów.

 

Mam nadzieję, ze ten wątek nie zaginie , zanim dojdzie do spotkania.

Nakręcamy się, nakręcamy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie posiadam takich akcesoriow, wiec bede spac gdzies "w sieni" :mrgreen:

 

Krzysiek, wpadaj ! :mrgreen: Nikt nie bedzie ocenial i porownywal, a nawet jesli, to niezaleznie od rzeczywistych posiadanych chorob, na pewno ja bede sprawiac wrazenie najwiekszego psychola :D:oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila...nie można się samemu mianować największym "psycho" ... to musi być konkurs z farmakologicznymi nagrodami np. I nagroda to całe opakowanie vitaminy "C" :shock: . A tak na poważnie ,jeśli już ilość osób się określi to się dogra ilość namiotów, co kto i ile ma wziąć ,żeby Kasiątko nie musiało się już o nic martwić , bo jak na razie zaproponowała rzecz najważniejszą,czyli miejsce :great: .Oczywiście musi to jeszcze potwierdzić :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×