Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osama Bin Laden zabity


Gość uzytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

"Powiazania Busha z rodzina bin Ladena siegaja az do upadku banku BCCI w 1990

roku jak i z czlonkami dyrektoriatu banku angielsko-pakistanskiego wlacznie z

Richardrem Helms i Wiliamsem Casey, parterem biznesowym seniora G. Busha jak

i uprzednich agentow CIA. Podczas tego czasu w banku BCCI zarówno Helms jak i

Casey pracowali razem ze swym dyrektorem i kumplem Adnan Khasshoggi który

reprezentowal rowniez interesy rodziny bin Ladena w USA.

 

Redakcja Portugalskich Wiadomosci otrzyala inforamcje z wiarygodnych zrodel,

ze na spotkaniu Carlele Group w Lisbonie maja być przedyskutawane powiazania

firmy saudyjsiej Binladen (SBC) z Osama bin Ladenem. Wielu amerykanskich

dyplomatow twierdzi ze SBC w dalszym ciagu finansuje bin Ladena dzialanosc.

Jeżeli jest to prawda to G. Bush senior jak i jego koledzy z Carlyle Group sa

w bardzo paskudnej sytuacji. Jako menadżerowie finasowych inwestycji SBC moga

oni być smialo posadzeni o posrednie wspieranie i pomoc wrogowi numer jeden

Stanow Zjednoczonych. "

 

Bin Laden to jedynie wymowka. To wszystko jedna wielka mystyfikacja moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to to wszystko jest lekko dziwne...

co to m być 'zabity-ciało pochowano w morzu' a jakaś autopsja, jakieś dowody? do mnie to nie przemawia:p...

ja to w ogóle aż do dzisiaj byłam przekonana, że go już na pewno ktoś zabił dawno temu, a jeżeli nie to że nigdy to się nie stanie:p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka, ja pisałam o tym, bo akurat w owym czasie współpracowałam z prasą i miałam dostęp do wielu informacji.

Dosyć dużo czasu spędziłam zgłębiając ten temat.

Nie wierzę w żadne teorie spiskowe.

 

Jak ktoś oglądał film Moora na temat zamachu, to mogę spokojnie odeprzeć prawie każdą tezę tam przedstawioną.

 

-- 02 maja 2011, 10:33 --

 

ach jak ja to uwielbiam - to szukanie drugiego dna we wszystkim, te teorie spiskowe, węszenie wszędzie kłamstwa i podstępu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Morgan Reynolds prowadzil dochodzenie w sprawie zawalenia wiez. Wszyscy byli szczerze zdumieni, ze mogly one tak szybko runac po uderzeniu przez samoloty, do niektórych ekspertow nie przemawia zas żadne z podawanych obecnie teorii-ich zdaniem wrecz wzajemnie sobie przecza. Poza tym Frank de Martini (kierujacy budowa WTC)stwierdzil na krotko przed zamachami: wieze zostaly tak skonstruowane, aby wytrzymac uderzenie kilkunastu odrzytowcow tyou 707, które w okresie, gdy je budowano, były najpotezniejszymi samolotami. De martini zniknal 11 wrzesnia.

Ponadto należy przypomniez, ze podczas pierwszych zamachow, tych z lutego 1993 roku, w podziemiach jednaj z wiez, tuz przy fundamentach, wysadzono ladunek rowny 820 kilogramow TNT(!), a one nawet nie drgnely.

Reynolds, były doradca ekonomiczny Busha, a obecnie doswiadczony profesor ekonomii twierdzi, ze na temat rzeczywistych przyczyn zawalenia się wiez toczy się dyskusja naukowa, I dodaje cos jeszcze powazniejszego: ze-zdaniem niektórych ekspertow-jedynie profesjonalny wybuch kontrolowany może usprawiedliwic wszystkie fakty, jakie wyszly na jaw w sledztwie. Na koniec raportu Reynolds przypomina, ze przez caly czas trwania dochodzenia, prowadzonego przez komisje razdowa Keana, eksperci od materialow wybuchowych i budownictwa byli systematycznie odsuwani a nawet zastraszani. „

 

Zycie polega na szukaniu drugiego dna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewny, że to spisek. W filmiku pokazano jak potraktowano w FoxNews naukowca, który zbadał zagadnienie kontrolowanego wyburzenia, gdyby to nie był spisek, to tak by po nim nie jechali, a mówił rozsądnie.

[videoyoutube=N9BeXEvdcpo][/videoyoutube]

Trochę te interpretacje naciągane, z 666 np. to jakaś kompletna bzdura, ale ogólnie dużo sensu w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×