Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

siedzę i pale jednego za drugim ,jest mi koszmarnie źle .

Czego się nie dotknę ,to obraca się w pył ,gruz,perzynę ,szlam ,błoto,kupę ...etc

A podobno (jak mi ktos ,nie obiektywny powiedział niedawno) jestem typem skazanym na sukces .

Jeżeli tak wygląda sukces to za przeproszeniem ja P,i,e,r,d,o,le

 

 

....jak bym miał na plecach tabliczkę z napisem " kopni mnie w d---- abo przynajmniej opluj " a na czole tatuaż " totalny Leszek ..na kajak z nim "

Qwa,qwa,qwa penisowo się czuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj MONIKO 1974.Dziękuję że jesteś i TAK BARDZO mi pomagasz. Poranne wstawanie było koszmarem. Teraz gdy wiem że czeka na mnie list od Ciebie wstaję bardzo ochoczo. Jestem marzycielem i niepoprawnym romantykiem z głowa gdzieś wysoko w chmurach. Ponadto bardzo nieśmiałym i zakompleksionym. Żyję w swoim świecie , jestem typem samotnika..........Wyobrażałaś sobie Moniko dzień w którym pęka niebo? Nie możesz? Nikt nie może , ale to się zdarza. Zdarza się codziennie. Gdy mój umysł rozpada się na tysiące drobnych ziaren , przestaje cokolwiek czuć i rozumieć. Czekam aby narodzić się na nowo , bo nic o sobie nie wiem. To dobry czas na wędrówkę po zakamarkach swojej świadomości i podświadomości. Walczę ze swym szaleństwem i złymi myślami. Bardzo boję się przyszłości i boję się o niej myśleć. Żyję wspomnieniami bo przecież nie wszystko w moim życiu było złe. Były piękne chwile. Czy kiedyś wrócą?.........Mój ukochany polski zespół to ABRAXAS. Posłuchaj - Jezebel. Piękny kawałek. Słucham nie tylko sentymentalnej muzyki. Nieraz mocno przyłożę ostrym rockiem żeby się pobudzić i zejść na ziemię. Najczęściej jednak sobie dowalam i słucham smutnej sentymentalnej muzy........... Jak wyglądasz ? Jestem ciekawy choć to nie ma żadnego znaczenia. Jesteś cudowną ciepłą , wrażliwą kobietą.... Mój e - mail - adziol1961@o2.pl ......... Pozdrawiam - trzymaj się .

 

Odpisuję z tlena na Twoją pocztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tam chyba kodeiny brac nie moglas, bo bralas co Ci dawali, wiec moze na szczescie uzalezniona nie jestes jeszcze
no fizycznie nie jestem uzależniona, bardziej psychicznie :oops:

 

coma, A wiesz co jest teraz na Wiolinowej?

Ośrodek dla uzależnionych, o ile się nie mylę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skierowanie na Orkana na terapię. Chyba jednak tam pójdę, ale jeszcze się nie zapisałam bo się boję i nie mam siły. Nie czuję się na tyle uzależniona, żeby iść na terapię dla osób uzależnionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Problemem są lęki i nieradzenie sobie z emocjami. Ćpanie to tylko objaw, następstwo choroby. Zacznę sobie radzić z emocjami to i ćpanie zniknie, tak samo jak cięcie się i inne bzdety.

 

Zresztą sama nie wiem już, gubię się :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×