Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

MONIKA 1974. Niedzielę przeleżałem znieczulając się Afobamem. Sobota była w miarę ok. Zakupy , porządki , pichcenie w kuchni. Uwielbiam gotować [uwielbiałem?!} jednak coraz częściej mi się nie chce. Jedynie w soboty mam wenę i eksperymentuję. Moją specjalnością jest galareta. Cała rodzina twierdzi że jest najlepsza na świecie. Po południu była muzyka , tv oraz kilka piw które uwielbiam. Nie pijam żadnych innych alkoholi od wielu wielu lat. Nie palę i nie używam kawy. Piwo pije tylko w soboty bo w tygodniu z racji wykonywanej pracy muszę jezdzić samochodem. Zresztą w tygodniu nie mam na nie ochoty. W sobotę traktuje je jako samowynagrodzenie za ciężki tydzień pracy......... Moim hobby była też działka ale nie mam już siły działkować i na wiosnę chcę ją sprzedać. Szkoda tyle się tam narobiłem aranżując ją. Jednak będąc w dołku jest dla mnie jak kula u nogi........ Poniedziałek jest fatalny . Pracuję do wieczora. Posłuchaj nagrania które może już znasz - BREAKOUT - Modlitwa . Ten tekst jest mi szczególnie bliski...... Serdecznie pozdrawiam..........

 

Ja nie biorę zadnych leków. Kiedyś się znieczulałam, nie było to dla mnie konstruktywne. Po lekach czulam się sennie, a zarazem nakręcona. Fakt, Velaxin spowodował,że wyszlam z łóżka i pozbyłam się egzystencjonalnych myśli, ale nie uleczył mnie co widać na załączonym obrazku, mówię o moim stanie na dzień dzisiajszy. Z lekami skończyłam w połowie lutego 2010. Nie pojawiłam się już więcej u psychiatry. MOja terapeutka zmotywowała mnie do nie jedzenia lekarstw.

 

Ja umiem gotować.Ale nie mam dla kogo. Hmmmm.....mieszkam narazie z rodzicami, mama gotuje,a mi sie nadzwyczajniej w świecie nie chce.

Kiedyś gotowałam, prowadziłam dom.

Nawet coś upiekłam.

Nie uważam się za kogoś, kto nie ma pojęcia o gotowaniu. Nie mam motywacji.

 

Długo bierzesz leki?

BREAKOUT - Modlitwa .....właśnie słucham.

Tak sobie pomyślalam,że ta modlitwa ma dla Ciebie znaczenie,jest ważna dla Ciebie.

Jesteś wierzący?

 

Z piciem......okazjonalnie. Jestem zmotoryzowana więc sam rozumiesz......

Ale lubię napić się dobrego wina, koniaku.10-15 lat temu więcej i częściej znieczulałam się. Prowadziłam wtedy jakieś tam życie towarzyskie.Teraz nie prowadzę,może dlatego też nie pijęPOprostu zmieniło się moje życie calkowicie. Na początku odbieralam to,że zmieniło się na gorsze.......ale czy tak jest w rzeczywistości? Jest inne. Jeszcze nieszczęsliwe.Ale kto wie jaki scenariusz mi jeszcze napisze.....?

Nigdy nie sadziłam kwiatów, nie pieliłam... mój tato pielęgnuje i hoduje wszystko co się da w ogrodzie. Jakoś nie zaszczepiło się we mnie to ziarenko ciekawości względem przyrody. A ona jest taka piękna przecież.

Ech.....do doopy jestem........................

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu jest bardzo źle. cholerne myśli samobójcze. nie mam siły. nie zniosę tego dłuzej. pomocy...

 

To paskudnie się czujesz;/ spróbuj sie połozyć i zasnać, może jutro w sumie dzisiaj bedzie lepszy dzien

Ja tez sie czuje paskudnie i zamierzam iść spać i choć przez te kilka godzin nie myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, kochanie, tak mi przykro. Przytuliłabym cię i pogłaskała, ale nie wiem czy można.

Tak mi przykro.

można,ale tak mocno żeby żebra połamać. żeby bolało.

M. śpi już :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu..Ty też powinnaś spać ;)

 

MA boleć. ma boleć. inaczej nie ma adrenaliny i wszystko jest na nic. brakuje mi tej zasranej adrenaliny a znam jeden sposób jak ją dostać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAO, uwierz ze forum beze mnie będzie funkcjonować.. :)

szkoda mi moich zwierzaków... taką chujową pańcie mieć..

 

chojrakowa, Aniu, ja mam już wszystkiego dość.nie wiem czy jakiekolwiek przytulenie dałoby choc trochę ukojenia. chce sobie dojebać, zniszczyć się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy,

jeszcze nigdy nie poznałem nikogo, kto by tak o szczurach pisał... przypierdol swoim rodzicom nie sobie!!!

To twoje wewnętrzne dziecko... zaopiekuj się nim jak zwierzakami... proszę... :uklon:

JAK pisał?

i co mają do tego moi rodzice...........?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MONIKA 1974. Witaj . Nie jesteś do doopy !!!!!!!!!!! Jesteś cudowną kobietą !!!!!!!! To się czuje nawet przez te cholerne chłodne elektroniczne łącza. Czytałaś Samotność w sieci? To jedna z moich ulubionych książek. Ulubiona to Osaczony - Petru Popescu. Historia mężczyzny który zachorował na śmiertelną chorobę i właśnie poznał miłość swego życia.......... Tak jestem wierzący i to wiara nie pozwala mi skończyć z sobą. Boję się potępienia i że kończąc cierpienie na tej ziemi mogę dostać się z deszczu pod rynnę.......... Uwielbiam muzykę Neala Morse. Bardzo katolicka ale i bardzo ostra{tak lubię mocnego rocka}. Ma jednak też w swoim repertuarze wspaniałe ballady. Posłuchaj Fly High.......... Leki biorę od 8 lat . Ostatnio Efectin . Wydaje mi się że bez nich nie dałbym sobie rady. Może gdybym trafił na dobrego psychologa ......... Tęsknię za MOIM morzem. Kocham morze. Godzinami mogę wpatrywać się w jego toń. Jest w nim coś niesamowitego , grożnego , tajemniczego. Tydzień urlopu co rok {o zgrozo - na tylko tyle mogę sobie pozwolić - praca!} spędzam właśnie nad morzem. Nieraz na weekend uda się jeszcze pojechać ale to tak mało. Marzy mi się własny domek tuż przy jego brzegu żebym słyszał szum fal. Marzenia.........Na załączonym przez Ciebie zdjęciu jesteś taka smutna ale jakże PIĘKNA !!!!!!!! Będziesz jeszcze szczęśliwa !!!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtorek - efekt odstawienny - przede mną wizyta u psychiatry bo ile mozna tylko sie znieczulać "benynką". WSzystko wokół zaczyna się walic ... kobita mnie olewa, juz raczej nie kocha..... samochód mi sie sypie ...kasy na koncie zawsze za mało i jeszcze 10 letnia córka zaczyna "świrować" w szkole. Brakuje jeszcze ...zalania przez sasiada, i trzęsienia ziemi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×