Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja nienawidzę mojego domu! Narzeczony podnosi moją samoocenę, pomaga mi siebie zaakceptować, a potem wracam do domu i znów jestem na dnie. Cholera jasna, kiedy to się skończy??? Robole, kurde, przez 2 dni pomalowali 1/4 mieszkania! Ja bym to szybciej zrobiła. Dlaczego, dlaczego? Wszystko pod górę. Miałam się wyprowadzać zaraz po Świętach, a teraz to nie wiem. Termin wciąż się oddala :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mętlik w głowie nie wiem w jaki sposób zakończyć swoje życie. Na sznurze czy skoczyć z budynku, nie wiem?

 

ani jedno ani drtugie, wogole wyrzuc mysli o zabijaniu sie, wiesz ilu bliskich bys skrzywdzil? jak odpowiesz, ze tyko mama by za Toba tesknila czy cos takiego to to wystarzczy, zeby wybic sobie z glowy takie pomysly. a poza tym przeciez nie wiesz co bedzie za rok, zycie sie caly czas zmienia, wiec lepiej poczekac i wierzyc ze bedzie lepiej:) tez kiedys przez jakis czas widzialem tylko bezsens, a pozniej jakos sie to wszystko troche poukladalo :o

 

Moje życie zmienia się na gorsze, z każdym rokiem rosną kompleksy i frustracje mam życiowego pecha. Wiem co będzie za rok - na pewno będę sam. Jeszcze raz napiszę, że tu nie ma kogo poznać a nie mam możliwości ucieczki stąd. Też kiedyś przez jakiś czas byłem optymistą, ale nic się nie poukładało, wróciłem do punktu wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×