Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie teorie? to nie ja wpadłem na pomysł, że jak ktoś potrzebuje porozmawiać i się z kimś spotkać, to robi to za Twoimi plecami. W ogóle to było jakieś chore stwierdzenie :shock: Tak samo przyczepiłeś się do soulfly, bo nie zastosowała się do TWOICH ZASAD w zapisywaniu się na spotkanie :D Trochę szacunku i zrozumienia dla innych by się przydało ;)

 

Aha i ja też chcę się spotkać. Tak po prostu, bez jakichś sztywnych reguł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, moze jak ktos jest w totalnym dole to nie ma ochoty na grupowe wypady do knajpy. Woli spotkac sie, pogadac, wymienic doswiadczeniami i wyzalic komus w cztery oczy. Wiadomo, ze inny klimat bedzie w barówce przy piwku a inny na spotkaniu osoby w depresji i takiej, ktora chce jej pomoc choc troche. I trzeba uszanowac to, ze ktos nie ma na razie sił/ochoty/boi sie wyjscia w wiekszym gronie. A Ty fochy strzelasz :roll:

a 10 osob to ty raczej na spotkanie nie znajdziej, jak bedziesz czekal na tyle osob to w rok nie zbierzesz

i wyluzuj z tymi twoimi sztywnymi zasadami, bo aż :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chcesz to nie przychodź, kto będzie miał taką ochotę to będzie stosował się do zasad. Ja już swoje powiedziałem i czułem że kolejna 'zraniona dusza' się odezwie, której coś nie pasuje. Następną kwestią jest to że nie jest pewnym czy pójdziemy do baru na piwo, skoro będzie tyle osób, wszystko wyniknie w trakcie. I naprawdę nie ma co się oburzać na te 'reguły' bo stworzyłem taki system żeby było nam wszystkim łatwiej. Pozdrawiam a do tych krnąbrnych bufonów którym dalej coś nie pasuje: dajcie spokój! PEACE & LOVE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę nie ma co się oburzać na te 'reguły' bo stworzyłem taki system żeby było nam wszystkim łatwiej. Pozdrawiam a do tych krnąbrnych bufonów którym dalej coś nie pasuje: dajcie spokój! PEACE & LOVE!

 

Ej, bez przesady... Ja się nie obrażam, ale mi też się dziwne wydało że mi piszesz "Szanuj reguły!" jakbyś miał jakieś prawo tego ode mnie wymagać. To jest forum internetowe i ja na przykład wolę być anonimowa. Poza tym jeśli ktoś nie chce się stosować do Twoich zasad, to znaczy, że po prostu jest indywidualistą ;) po co od razu wyzywać ludzi od krnąbrnych bufonów? Jest takie powiedzenie, że jak trzy osoby Ci mówią, że jesteś pijany, to idź do domu i się połóż - tak samo, może weź się zastanów co Ci ludzie na forum piszą, bo mają sporo racji. Poza tym nie musisz pisać pogrubioną czcionką, zwykła jest wystarczająco widoczna, tutaj jest taki zwyczaj, że pogrubiasz tylko imię użytkownika, do którego się zwracasz. No, ale rób jak chcesz, ja Ci żadnych zasad dyktować nie mam zamiaru.

 

U mnie z czasem jest kiepsko - mam w zasadzie wolne tylko wieczory (oprócz wtorków i czwartków) no i weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie umawiam się za niczyimi plecami, po prostu nie jestem z Lublina( nie mam mozliwości być w innym terminie) i rzeczywiscie grupowe spotkanie w moim przypadku nie ma sensu w tym momencie ze wzgledu na mój stan psychiczny. Chciałem tylko wyjasnic dlaczego nie dopisałem sie do tej listy... Tak w ogóle to dwa tygodnie temu wyszedłem ze szpitala po nieudanej próbie, w dodatku poza granicami kraju i nie mam siły na spotkania przy piwie i pogaduchy w gronie kilku osób. Dziekuje osobom które stanęły w mojej obronie i rozumieja mój brak potrzeby sie integrowania. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scorpio

ps. a ja mam taki sajgon, ze postanowilam nie isc  zrezygnowalam, po tym jak sie ciagle ucze a materialu nie ubywa, do 7 nie zdaze takze rozsadniej jest zostac xD

Przepraszam cię Kamilo ale źle to zinterpretowałem, jako byś chciała zostać w domu.

 

1. chory (Piotr)

2. doloressss20 (Dorota)

3. marciatka (Marta)

4. soulfly89 (.tu.wstaw.imię.)

5. scorpio (Kamila)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scorpio
ps. a ja mam taki sajgon, ze postanowilam nie isc  zrezygnowalam, po tym jak sie ciagle ucze a materialu nie ubywa, do 7 nie zdaze takze rozsadniej jest zostac xD

Przepraszam cię Kamilo ale źle to zinterpretowałem, jako byś chciała zostać w domu.

 

1. chory (Piotr)

2. doloressss20 (Dorota)

3. marciatka (Marta)

4. soulfly89 (.tu.wstaw.imię.)

5. scorpio (Kamila)

Rozumiem, że nie bierzesz pod uwagę takiego "krnąbrnego bufona" jak ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie bierzesz pod uwagę takiego "krnąbrnego bufona" jak ja?

 

:lol::lol::lol:;)

 

ogólnie to ja może tez bym sie zjawiła, ale mam humory, doły i doliny więc nie wiem, ktora noga wstanę w dniu spotkania wiec nie bede nic obiecywac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele, w razie coś już na przód was zapisałem :lol: tylko proszę dopiszcie swoje imiona w nawiasach jeśli chcecie. A po za tym każdy powtarzam każdy jest bardzo mile widziany, jak w rodzinie, ze swoimi 'górami i nizinami' że tak to nazwijmy.

 

1. chory (Piotr)

2. doloressss20 (Dorota)

3. marciatka (Marta)

4. soulfly89 (.tu.wstaw.imię.)

5. scorpio (Kamila)

6. rebus (.tu.wstaw.imię.)

7. stardoll (.tu.wstaw.imię.)

 

Jak widać uzbierała nam się całkiem duża grupka, także spotkanie już blisko. PS. Nie ważne w jakim stanie jesteś, ważne jest to abyś przyszła/edł! To może ci pomóc. Pozdrawiam serdecznie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze pomoc, ale i nie musi. Po wypowiedziach ludzi widac, ze wielu z nich juz sie dobrze czuje, a dla osob, ktore jeszcze nie radza sobie do konca ze soba moze to byc dosc trudne i dolujace. Wiem to po sobie. I po takich spotkaniach z Wroclawia, gdzie czesc ludzi miala to wszystko juz za soba, a ci co sie z tym jeszcze borykali tylko zamulali towarzystwo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, bardzo miły dziś mieliśmy spacerek i stwierdziliśmy, że tak być nie może że na forum nas tyle chętnych, a z ruszeniem się z domu to już gorzej, więc padł pomysł:

 

Następny weekend - łyżwy albo wspólne lepienie bałwana! (bo dzisiaj się śnieg nie lepi, niestety, ale ma być odwilż, więc może coś z tego wyjdzie?). Oczywiście wszelkie inne pomysły są mile widziane! Piwo, sok, herbatka, coca-cola, co chcecie!

 

Mam nadzieję, że komuś pasuje następny weekend. Tak czy inaczej, odzywajcie się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×