Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a gry komputerowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrow to są gry w stulu - wskaż i kliknij......bezstresowe i trzymające klimat......wymagajace myslenia i logiki......

 

giovanna również przeszedłem wszystkie wymienione przez Ciebie gry....Jednak grą która najbardziej mi utkwiła w pamieci jest - Gabriel Knight 3.....dwa tygodnie po przejściu chodziłem zakrecony :D Dlatego zajmuje najwyższą notę u mnie.....nie za grafike, ale za klimat....

Sherlock Holmes.....hmmm....ta gra najmniej mi sie podobała z całego zestawienia.....najbardziej wkurzał mnie ten notes Sherlocka....

 

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Bezstresowe :lol: !

 

Wymagające myślenia i logiki i bezstresowe nie pasują do jednego zdania :lol: .

Szczególnie, gdy w grę wchodzi specyficzna logika przygodówek :lol: ...

Szczerze mówiąc, to jeszcze nie udało mi się przejść żadnej przygodówki poza Teenagentem (ech, to były czasy... :lol: Miodzio XD ), ale i tak potrzebowałem do niego solucji :lol: .

 

Z wymienionych grałem tylko w demko GK3.

Reszta chyba jest strasznie nowa, bo w ogóle o nich nie słyszałem.

 

Robią może jeszcze te przygodówki z wpisywanymi poleceniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z solucji też czasem korzystam,ale przy takich grach nie myślę o swoich problemach,czasem pomaga mi syn przy trudniejszych łamigłówkach np w Nibiru słynne kulki w świątyni,w Black mirror pomagał małżonek (łamigłowka przy ołtarzu)

Gabriela mam,ale jakoś mi nie pasuje tak samo jak Najdłuższa podróż i Ostatnie cięcie (elementy zręćznościowe),ale ogólnie przygodówki to jest to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giovanna masz racje....do Najdłuzszej Podróży zabierałem sie rok czasu i pewnie bez solucji bym jej nie przeszedł....idiotyczne łamigłówki. Choćby zacisk+gumowa kaczka :D . Nie wiem kto to wymyslił.... To samo jeżeli chodzi o GK3....odkładałem ją, i odkładałem...aż do czasu gdy zacząłem grać na dobre....wciagnęła mnie na tyle, że zarwałem dwie nocki ... :D:D I nie żałuje, warto było.....

 

Grałas może w Boken Swort 1, 2 lub 3? Trójeczka najlepsza....

W Nibiru najwiekszą trudnosc sprawiły mi znaki przy ołtarzu......siedziałem trzy dni....ale udało sie bez solucji.....hehe..

 

Sorrow ja nazywam te gry bezstresowymi, choć wiadomo, każda gra wywołuje mniejszy, czy wiekszy stres (no chyba oprócz simsów ;) )..... Wole pograc w przygodówki, niz nawalać sie z ultra broni rozwalajac wszystko co popadnie...... Wyjatek stanowi seria Tomb Raider...... do niej czuje sentyment i przeszedłem wszystkie odsłony..... Jednak moim ulubionym gatunkiem gier, sa gry przygodowe z prawdziwego zdarzenia...tj. wskaż i kliknij........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Broken Swordy.

Grałem w Discworld 2, Teenagenta (obie przeszedłem z pomocą solucji), demo Jacka Orlando i Discworld 3 (niezły koszmarek, utknęłem gdzieś na początku i gra za kilkadziesiąt złotych poszła na półkę :| ).

Po tym ostatnim przygodówek nie tykam.

 

Dużo bardziej wolę ambitne cRPGi typu Fallout i Fallout 2 i err... chyba na tych dwóch naprawdę dobre cRPGi się skończyły :P .

Spodobał mi się też Planescape: Torment, ale miał cholernie prymitywny system walki.

 

Lubię cRPGi bo zawsze można sobie tam stworzyć jakąś ciekawą postać i się w nią wcielić.

Swego czasu zagrywałem się Baldur's Gate 1 i 2, ale tam dialogi i system walki są niesamowicie prymitywne.

Opcje dialogowe w ogóle nie odzwierciedlają zdolności postaci, tak więc na przykład ćwierćinteligent ma takie same opcje dialogowe jak geniusz :| .

Normalnie czysty prymitywizm.

 

Chociaż z drugiej strony bardzo lubiłem spacerować po wybrzeżu mieczy :) . Ach to morze...

Te klify...

Nie ma nic lepszego od klifów...

Nie licząc fiordów oczywiście :) .

Każdy przyzwoiy kraj powinien mieć fiordy :) .

 

Swego czasu, to nawet robiłem duży mod do BG1, ale Krainy mi się znudziły i zabrałem się za TC.

 

Tak swoją drogą, to przez ostatnie kilka lat prawie każdą grę, w, którą gram moduję.

Byłem już chyba w społecznościach modderskich zajmującymi się pięcioma różnymi seriami gier.

Chyba pownienem pracować jako projektant gier, bo to jest jedna z niewielu dziedzin pracy, która potrafi mnie na tyle wciągnąć, bym naprawdę pracował i zapomniał o bólu :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Broken Swordy też nie grałam,ale zapomniałam o Agathcie Christie I nie było już nikogo,nawet przyjemnie się grało i zakończenie inne niż w książce,a niedługo ma wyjść Morderstwo w Orient Expressie tylko nie wiem czy i kiedy u nas w Polsce,a Gabriela Knighta też kiedyś synowi kupiłam i leży,może się zabiorę kiedyś...

Syn teraz gra w grę on line Lineage II,ładna grafika,muzyka,szkoda,że gra sprowadza się do mordowania różnych stworków,ale czasem popatrzę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bardzo duzo,obecnie wróciłam do ukochanego diablo2:) Niezauwazam zadnych objawów.Gry mnie jedynie releksuja ,zapomniam o wszystkim:)Gdy mam jakąs gre,przy której widze,ze sie denerwuje ,poprostu przestaje w nią grac:) Jest tego tyle,ze mozna sobie powybrzydzać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siadam do gry, żeby sie uspokoić raczej i zająć się czymś - tak że mnie raczej nie denerwują. gram sobie w Warcrafta, diablo2, starcrafta settlersy i takie tam. Lubię też takie małe gierki logiczne - pożeracze czasu.

Mój znajomy to tak się wkurzał przy grach że rozwalał joysticki i klawiatury. Mój mąż aż takich akcji nie odstawia ale jego gry wkurzają - ale i tak gra, zamiast sobie na chwilkę odpuścić.

Różni ludzie różnie reagują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze po tygodniu czasu atak za atakiem przez tą gre!

 

Jak to mozliw ja nie mam atackow a w klejka gram 3h dziennie i jestem coraz lepszy moze to przez emocje ale musisz je opanowac bo inaczej one opanuja ciebie... Zobacz film borat. Albo ruska szkola-tak-to klasyk-albo na you tube masakra by zwola-bedziesz prosil o denat i mial bejsbol w reku film sie nazywa masakra by zwola, albo efekt menela na yoy..tube to beda ludzie na zdjecia patrzyc i wode pic. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sens widze ze wy naprawde nie macie nerwicy

 

:arrow: Chehhe. Ja sie denerwuje kiedy trzeba.

 

[ Dodano: Wto Gru 19, 2006 11:04 pm ]

Chlopczyk dostal bana a to dlaczego? U spowiedzi nie byl?.

Czy biletu nie skasowal a moze?....sam sie wylogowal a wy napisaliscie

ban zeby nie bylo ze userzy znikaja i emigruja szkoda tez mnie kiedys zbanowali kiedys tam na jasnej gorze w ciemnej rurze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mnie gry zawsze relaksowaly głównie na playstation( na PC nielubie grac niewiem czemu....) ale niestety konsola ma swoje lata i się wyjechała (8lat) mysle nad wymianą lasera do niej bo mam bardzo miłe wspomnienia związane z ps1 głównie gry wyscigowe i przygodowe... wiele osób uwaza mnie za durnia iz lubie "takie" gry (mowa o playstation1) ale ja ich olewam oni poprostu niewiedza co to klasyka i wolą np FIFA 2007 i co wtym ciekawego to samo co w FIFA99, 2000, 2001 itak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol :lol: jak przeczytalam 1 post to myslalam ze padne. polecam wszystkim The Hous Of The Dead 8) btw kiedys duzo gralam, np w quake, tr, troche warcraft, i inne ciekawe gierki. chyba powoli z tego wyrastam bo mi sie juz zwyczajnie nie chce. w literaki na kurniku owszem, chociaz wole grac z kompem niz tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o maj gad :P

ja tak przez ta swoja nerwice to oprocz zjedfzenia wszystkich paznokci ( a mialem juz takie ladne ;/) to doszedlem do wniosku ze gry zajey mi zbyt duza czesc zycia (gram od 90 roku okolu zaczelo sie od ATARI i Amisi :P)

komputerow jakie mialem i gier ile przeszedlem to nawet niezlicze, na samej amidze bylo by cos okolo 200 tytulow :) pieca mam 2 x dluzej niz amige i wieksza dostepnosc gier ehh :P no wiec 16 lat w tym biznesie co wy na to ?

Tak wiec te 16 lat moglem poswiecic na szukanie pasji zycia, tego co chce robic w zyciu a gry trtaktowac jako nagorde za dobrze wykonana prace... ehh czlowiek wciaz sie uczy tyle czasu stracilem :(

A moje ulubione gry jesli to kogos interesuje :)

FPP/FPS - Half-Life,Quake, Seria Jedi Knight,Quake2,Unreal,FarCry, F.E.A.R, Chronicles of Riddick

FPP+RPG- System Shock, SS2 (Czekam na Bioshock), Deus Ex

Hack & Slash - Diablo, Diablo2,

RPG- Fallouty, Knights of The Old Republic, KOTOR2, TES : Morrowind (Oblivion jest nudny)

Taktyczne- Fallout Tactics, Ufo: Enemy Unkown

RTS- Starcraft, Homeworld, HW2

TPP - MDK,MDK2,Tomb Rider 2,Tomb Rider

Przygodowki : The Longest Journey 1,2, Seria Larry,

Sportowe : Carmageddon (przestalem w to grac bo mialem wizje ze kogos przejade :P)

Platformowki (prawie wszystkie z Amigi) z peceta Abe Oddysey, Abe Exodus, Jazz Jack rabbit

Wiecej grzechow nie pamietam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniany temat, ale co tam. Muszę gdzieś zamieścić swoje ulubione gry komp. :P

Jeśli chodzi o gry offline to oczywiście jest nią seria Prince of Persia:

  • Prince of Persia: Sands of Time
    Prince of Persia: Warrior Within
    Prince of Persia: The Two Thrones
    Prince of Persia 4

oraz gra Majesty :D

 

A online to Lineage 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc ja to lubię grać w NFS MW (kurde nie moge... dla mnie chyba najlepszy NFS ;o )

CZASAMI w fifę 08 też lubię, na kompie, na PSP (szkoda, że straciiłem, piękna nuta leciała :( ) i na NDSie (ale to czasami)

ewentualnie jak mi się KOMPLETNIE nudzi to fajne jest se pograć w kung fu pandę - film był świetny a też nie gorsza (chociaż wkurzające jest czasami jak trzeba szybko wciskać X, D, B, Z itd albo trójkąt, X, O, kwadrat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×