Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Medinorm jest całkiem niezły, ja chodzę tam na terapię i jestem dość zadowolona, no i jest bezpłatny.
Do którego chodzisz? Zadzwoniłem do tego przy rynku, bo mieli imponujący wybór lekarzy i terapeutów, ale okazało się, że w tym szczególnym miejscu specjalizują się w leczeniu psychoz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko przenajświętsza, dodzwoniłem się do Psyche i Medinormu próbując umówić się do psychologa, a tu terminy na czerwiec. No jasna cholera!

 

[Dodane po edycji:]

 

OK, w związku z tym co napisałem wyżej - czy ktoś poleci jakiegoś psychologa przyjmującego prywatnie? Żebym jeszcze zdążył uzyskać jakąś pomoc przed Euro 2012? I przy okazji jeśli ktoś ma informacje odnośnie tego ile takie posiedzenie może kosztować - bardzo bym prosił o poczęstowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - znacie może jakieś grupy wsparcia albo fundacje w Krakowie, pomagające osobom chorym psychicznie wrócić do życia w społeczeństwie - znaleźć pracę i wsparcie? szukałam w Internecie, ale prawie nic nie znalazłam. jeśli coś wiecie proszę piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja lekarka doradziła mi terapię grupową ze względu na problemy w kontaktach z grupą rówieśniczą (studiuję). Byłam na Lenartowicza ale powiedzieli mi, że ich typ terapii nie jest odpowiedni dla mnie. Teraz zastanawiam się nad Pro-Psyche na ul Śląskiej i terapią w ScanMedzie. Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na temat terapii grupowej w tych ośrodkach? Słyszałam, że na Śląskiej średnia wieku jest dosyć wysoka, co, biorąc pod uwagę rodzaj moich problemów. nie byłoby raczej pomocne.

Z góry dziękuję za informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem pierwszy raz na tym Forum i widzę że organizujecie spotkania i wspieracie się wzajemnie:). Chciałbym się wybrać kiedyś z Wami na takie spotkanie ponieważ też dręczy mnie to choróbsko przeklęte. Oczywiście że teraz będę się starał iść już do lekarza ale może fajnie by było porozmawiać z innymi ludźmi doświadczonymi w przejścia. Więc jeżeli jest taka mozliwość dajcie znać a bardzo chętnie się pojawię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nerwicę natręctw...Planuję wizytę u psychiatry, jakiego możecie polecić psychologa albo psychoterapeutę (kobieta) gdzie można leczyć się za darmo i która ma naprawdę powołanie do zawodu oraz jest sympatyczna...

 

Z góry dziękuję za jakikolwiek post/ wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

to mój pierwszy post

 

nie jestem z Krakowa, ale studiuję i mieszkam w Krakowie, chociaż nie wiem jak to z tymi studiami będzie bo od jakichś 3 tygodni wogóle się nie uczę, ze względu na depresję, ale chętnie bym się wybrał na jakieś spotkanie forumowiczów, muszę zacząć do ludzi wychodzić

 

pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Dobrą motywacją, żeby się spotkać jest fakt, że 13 lipca obchodzimy piąte urodziny forum. 17 lipca (sobota) przyjeżdżam na kilka dni do Krakowa. Proponuję tego dnia wybrać się ciżbą na Plac Mariacki, 17:30-18:00.

 

PS. Nic się nie bać i przychodzić. Będą ciastka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×