Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kubaka666

Użytkownik
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. kubaka666

  Skubanie ust..

  i teraz na takim zimnie mam wargi jak z drewna. a ja jeszcze sobię język zjadam i przez to mam na nim takie białe cosie. to jest fuj i boli. ale bardziej jest fuj niż boli.
 2. kobieta jest seksowna jeśłi miała dobrego ojca.
 3. kubaka666

  [Warszawa] Nasza Stolica

  to ja też będę o 16.
 4. internet posiada dar treści, ale brak mu daru formy, co w zestawieniu z brakami darów dystansu i poczucia humoru skutkuje przejawami daru złośliwości, daru docinana i daru zdania ostatniego (kiedy czyjeś "musi być na wierzchu"). a tak na serio/żartem (dla tych co mają dar mnogich interpretacji): czy ktoś ma dar dawania darów?
 5. widać nie masz daru podnoszenia na duchu.
 6. kubaka666

  Co teraz robisz?

  piję kawę, palę papierosy, czytam "Lśnienie" Kinga, między rozdziałami wpadając na forum.
 7. kubaka666

  Walentynki

  to ściema. jeden dzień niczego nie zmienia. to jak ludzie traktują się na codzień kształtuje ich relację i to co do siebie czują, no chyba, że mają jakieś zaburzenia. jak ludzie nie traktują się odpowiednio w pozostałe dni roku, to żadne kwiatki, kolacje, kina, teatry, czekoladki, komplementy, kartki, ani żadne inne środki dopingujące nastrój nic nie zdziałają. skurwysyny komercji tylko zarabiają na 14 lutego. jak ktoś jest nieśmiały to w walentynki też niekoniecznie może mu być łatwiej, bo z racji, że to takie święto i wogóle może się za bardzo zestresować i będzie miał trudniej, a nie łatwiej/ jakbym ja dostał anonimową walentynkę to by mnie chyba szlag trafił, bo bym przez miesiąc się zastanawiał kto mi to wysłał.
 8. jak patrzę na ludzi to rozumiem decyzję Jezusa, aby nawrać ludzi dwa tysiące lat temu. dzisiaj by go zwyzywali zanim nawet by cokolwiek powiedział.
 9. prosimy kogoś z darem moderacji o dar zabawy (jak ktoś przeniesie temat do działu gier i zabaw). w zamian użyjemy posiadanego przez nas daru wdzięczności.
 10. Tajemniczy Pan, przesadzasz teraz i to sporo. bo jest róznica pomiędzy manipulowaniem ludźmi przez media, a kręceniem filmów. bo przecież Eli Wallach zginął w Siedmiu Wspaniałych, a widziałem go ostatnio w drugim Wall Street. no chyba, że filmy zostały faktycznie wymyślone po to żęby aktorzy i aktorki mogli i mogły się popieprzyć na boku i potem mówić, że wcale tego nie robili. co jest świetną teorią spiskową. jak wszystkie teorie spiskowe.
 11. w filmach oni się tak na prawdę nie seksują. tu masz filmik jak John Turturro opowiada o seksscenach: [videoyoutube=gQVEdNpwFKg][/videoyoutube]
×