Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez bylbym chetny na jakies spotkanie. od pazdziernika zaczalem studia w krk i czuje sie tu strasznie wyalienowany. oprocz jedynego kumpla (takze czlowieka z depresja) nie znam tu nikogo z kim moglbym normalnie porozmawiac, nie bedac przy tym uznanym za dziwadlo. miloby bylo poznac jakies pokrewne dusze i spotkac sie w gronie 'normalnych inaczej' :)

jestem za spotkaniem w najblizszym czasie, pasuje mi chociazby jutro .

 

przy okazji witam serdecznie wszystkich forumowiczow :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeśli ktoś poczuje się w Krakowie samotny,smutny,nie ma kogo zabrać ze sobą na zakupy aby doradzić ;) jest póki co maleńka ;) grupa normalnych inaczej. Jeśli Ci źle i chcesz z kimś pogadać jak fanie być świrem,pisz do mnie a ja skołuję ekipę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jestem na forum pierwszy raz. Jestem ciekawa, czy spotykacie się w realu? Nie znam za duzo ludzi z Krakowa. Chętnie spotkałabym się z kimś, kto ma podobne problemy do moich.żeby pogadać, wesprzeć się wzajemnie, może zaprzyjaźnić i pogadać nie tylko o naszych problemach. Czuję się trochę samotna, mimo bycia w związku, bo ktoś, kto nie ma podobnych problemów nigdy do końca nas nie zrozumie.Szukam pokrewnych dusz. Nie wiem jak Wy, ale ja wstydzę się moich zaburzeń, z obawy przed reakcją tzw. '' normalnych'' ludzi. Samotnosć to nie jest dobra rzecz przy naszych problemach. Mam 33 lata. Chętnie spotkam się, najlepiej z kimś w podobnym wieku, najlepiej z kobietą. Albo w większym gronie. Pozdrawiam. Piszcie na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo wszyscy to bumelanci uczniowie lub studenci ;) ale for już zrobimy popołudniu :)

Dzięki za spotkanie dzisiejsze,naładowałam akumulatorek :D szkoda że Deana nie było i innych ale i tak bawiłam się świetnie. Po raz kolejny potwierdziłam swoje zdanie że tylko z normalnymi inaczej mogę gadać godzinami i nigdy nie czuję się źle.Dzięki i zapraszam wszystkich na kolejne spotkania :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×