Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie mi przepisał..a tak naprawdę to sama sobie go tak jakby przepisałam..bo się wkurzyłam,że mi ciągle przepisuje leki przeciwlękowe od których albo można prztyć albo można się uzaleznić..i sobie sama wyszukałam lek na necie przeciwlękowy, który nie uzaleznia i się od niego nie tyje..i jest to własnie Spamilan lek nowej generacji..no i ja mówię lekarce czy by mi mogła go przepisac a ona powiedziała że jak najbardziej ja się ucieszyłam że wysztko poszło po mojej myśli..i chcę go zażywac tylko że on działa po 3 tyg ale tyle moge poczekac o ile w ogóle zadziała ale musze byc dobrej myśli:)...więc powiem Wam że najlepiej sobie wyszukac leku w necie co ma mniej skutków ubocznych bo wtedy człowiek się mniej boi go zażyć...a jak się znajdzie lekarz co go przepisze to super ja miałam takie szczęście;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helou Krakowiaczki i Krakowiacy. Dr Śledziński z PRO VITA na basztowej 5? W internecie piszą, że słaby. Macie opinię? A może kogoś innego polecicie jako pierwszego psychiatrę do diagnozy, z NFZ? Przecież byliście już u lekarzy i macie pojęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z psychiatrą miałam styczność tylko raz i to dawno temu, więc nie orientuje się w tym temacie.

Moim zdaniem opinie ludzi są tak subiektywne i zróżnicowane, że nie trzeba się za bardzo nimi kierować. Jednemu dany lekarz pomoże, innemu nie. Trzeba szukać, próbować.

 

Pustawo się nam tu zrobiło, gdzież to się wszyscy podziali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam zaglądać na forum ;P Ostatnio ciągle imprezuję... Nie bardzo nadążam za swoim życiem.

 

-- 05 lut 2011, 16:59 --

 

Mam takie pytanie - zostałam skierowana do kliniki leczenia nerwic i zaburzeń osobowości na kopernika. Czy ktoś z Was tam był? Jeśli tak to bardzo prosze o jakies opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Chciałabym spotkać się z kimkolwiek, ale najlepiej wiek około 20 - 40, coś mi się posypało i nie mam znajomych (unikałam ich) Chodzę na terapię grupową, jest fajnie, dlatego wierzę, że mogę w sumie być normalnym członkiem społeczeństwa. Dzieki grupie znowu czuję, że bardzo potrzebuję innych. Ale jak próbuję zebrać dawnych znajomych to okazuje się, że prawie nikogo nie ma. I dlatego jak ktoś ma ochotę, to ja bardzo chętnie. A może znowu jakieś grupowe spotkanie zorganizujecie?

 

Ps nie jestem agorafobiczką ale jeśli to nie przeszkoda, to mogę się spotkać i pospacerować : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Średnio lepiej... W zasadzie to dopiero zaczyna być lepiej od nowa :)

 

Dzięki że pytasz ;) a jak u Ciebie ??

 

Nie dziękuj :D W trosce pytam i poprzez ciekawość....wiesz jak to jest..... :D

U mnie....może lepiej. Piszę "może" bo nie jest jeszcze idealnie. Idealnie to może nie będzie nigdy...bo u ogo tak bywa, nie? ;)

Co u mnie.......praca,praca i jeszcze raz praca, a takze nowe lokum w remoncie...czyli jakieś plany. No i terapeutyzuję się jeszcze , to 16-ty miesiac indywidualnej terapii.

Nie mam zamiaru rezygnować!

Napisz co tam robisz, jak spędzasz czas, jak z terapią, w jakim nurcie, czy jest ciężko , jak sobie radzisz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×