Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem nowa. ja tez mam wlasnie takie same problemy. problemy ze sama soba. nie lecze sie ani nie chodze na psychoterapie. ale juz nie moge. uwazam ze potrzebuje pomocy. chetnie spotkalbym sie wlasnie z ludzmi podobnymi do mnie. najgorsze jest tylko to ze mam straszne problemy z wyjsciem z domu. nie moge nawet po papierosy. tak jest od trzech lat. tzn chodze do pracy bo musze. tylko jak musze wyjsc po cos naprawde albo z kims to jeszcze jakos. ja tez lubie sie posmiac pogadac powyglupiac ale ostatnio nic mnie nie cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję jednej osoby (źle się czuję w grupie),z którą mogłabym na co dzień,często wychodzić.

Mam depresję i nerwicę lękową.To pierwsze znika,gdy mam wypełniony dzień. Ale druga choroba sprawia,że boje się iść do pracy (studia zaczynam od października kolejne).

Chodzi mi o wspólne spędzanie czasu,tak,że co dziennie (lub prawie,oczywiście kieruje to od osób mniej zajętych,i to nie jest też przymus,że co dziennie;)),wychodzimy z domu i robimy cokolwiek,chodzimy gdziekolwiek.

Wiem,że może trochę brzmi to absurdalnie,ale jeśli ktoś ma podobnie to niech napisze na pw.

Teraz siedzę w domu od dłuższego czasu (nerwowa atmosfera też robi swoje) i czuje się fatalnie,chodzenie samej bez celu mnie przeraża i też zniechęca. Fajnie z kimś porozmawiać,pośmiać się,pozwiedzać coś.Także czekam na ew.wiadomości z nadzieją... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leczenie nerwicy natręctw w Krakowie

 

Czy ktoś zna jakiegoś specjalistę zajmującego się nerwicą natręctw w Krakowie? Chodzi mi zarówno o poradnie prywatne jak i o refundowane z NFZ. Odwiedziłam już wiele miejsc, mam sporo doświadczeń i jestem prawie w punkcie wyjścia...:(

 

-- 23 lip 2011, 02:29 --

 

Czy ktoś miał może kontakt z psychologami o nazwiskach: Polewka, Biernacka, Rudaś?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacekkrk, a czy są tu jeszcze jacyś inni ludzie z Krakowa, którzy również się leczą i mają na ten temat coś do powiedzenia?

 

A co chcesz wiedzieć? Bo mam bardzo spory zasób wiedzy ;)

 

Hehe chce wiedzieć wszystko co wiesz:D

Zależy mi na znalezieniu terapeuty poznawczo-behawioralnego w Krakowie.

Polecisz kogoś?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje namiar na w miare taniego psychologa badz psychoterapeute w Krakowie, cieplego czlowieka ale tez potrafiacego konkretnie powiedziec nie, o zadbanym wygladzie, najlepiejej tzw Alfa samca. Im wiecej osob tym lepiej, chce poprobowac, bo mialem kontakt juz z kilkoma i zawsze podchodzilem bezkrytycznie, brnac w terapie, malo zwracajac uwage na efekt, bo liczyla sie ta jedna dusza ktora sie mna zainteresowala i byla swiatelkiem w tunelu... bo byl czlowiek, ktory mnie sluchal i chcial pomoc... a po tych kilkunastu latach teraz juz wiem co mi dolega, Ale wszystko powracalo. Najlepiepszy psycholog mialby miec ze mna kontakt i przywracalac mi zdolnosc otwierania sie na ludzi, glownie kobiety oraz mezczyzn w wieku okolo 28 lat.

 

Barzdzo Prosze o liste. jest niezmiernia potrzebna by mogl dalej sie rozwijac i osiagac poziom zadowolenia w relacjach z moja rodzina, ojcem, oraz umiec nawiazywac glebokie relacje z kobietami

Bez tego czuje sie jak czarna owca. Blagam, napiszcie!

ODWDZIECZE SIE WSPANIALYM SETEM MUZYKI PROGRESSIVE, KTORY SAM NAGRALEM.

POZDRAWIM

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fish-ka, o ja akurat jestem negatywnie nastawiony co do terapii, byłem u jednej terapeutki i bezsens zupełny :? Jak już to jakiegoś psychiatrę mogę polecić ;)

 

Ja jestem negatywnie nastawiona do leków, ale ok chętnie przyjmę rekomendację psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fish-ka, no więc sprecyzuj, odpowiedz mi na pytania, a kogoś Ci polecę:

1. Kobieta / Mężczyzna / Bez Znaczenia

2. Wiek: młoda/y dr czy stara/y.

3. Przeciwny lekom i/lub pozytywnie nastawiony do psychoterapii lub odwrotnie.

4. Przepisuje leki jak cukierki "będzie poprawa, ale się Pan uzależni", czy ogranicza głównie benzo "nie będę Pana uzależniać".

5. Pierwsza wizyta (wywiad) krótka do 20minut czy dłuższa do 60minut?

6. NFZ/Prywatnie? Podaje przybliżone terminy z NFZ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fish-ka, no więc sprecyzuj, odpowiedz mi na pytania, a kogoś Ci polecę:

1. Kobieta / Mężczyzna / Bez Znaczenia

2. Wiek: młoda/y dr czy stara/y.

3. Przeciwny lekom i/lub pozytywnie nastawiony do psychoterapii lub odwrotnie.

4. Przepisuje leki jak cukierki "będzie poprawa, ale się Pan uzależni", czy ogranicza głównie benzo "nie będę Pana uzależniać".

5. Pierwsza wizyta (wywiad) krótka do 20minut czy dłuższa do 60minut?

6. NFZ/Prywatnie? Podaje przybliżone terminy z NFZ ;)

 

1. Płeć bez znaczenia

2. Wiek bez znaczenia

3. Przeciwny lekom i pozytywnie nastawiony do terapii

4. Ogranicza

5. Dłuższa do 60 min

6. NFZ i prywatnie

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Płeć bez znaczenia

2. Wiek bez znaczenia

3. Przeciwny lekom i pozytywnie nastawiony do terapii

4. Ogranicza

5. Dłuższa do 60 min

6. NFZ i prywatnie

:)

 

1. dr Jadwiga Melnyczuk - Scanmed (przychodnia studencka, grupy terapeutyczne "studenckie") - termin do 4m (NFZ) - prywatnie nie wiem gdzie przyjmuje.

2. dr Trzos - "Gabinety Rozwoju" - prywatnie od razu, NFZ do miesiąca.

3. dr Michalska - MediNorm - termin do 3tygodni. Prywatnie nie wiem czy i gdzie przyjmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowalbym namiar na psychologa/terapeute/lekarza terapeute z NFZ w Krakowie. Mezczyzna. Zeby nie byl wylacznie psychiatra, bo chce terapii, a leki traktuje drugorzednie. Najlepiej nie psychoanalityk. Jesli komus cokolwiek przyjdzie do glowy - piszcie, bede niezmiernie wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze będę polecać dr Pytko.Przyjmuje w Medinormie na pl Serkowskiego http://www.medinorm.pl/clinics/2

Wyciągnął mnie z głębokiego doła,przywrócił wiarę w sens leczenia.

Wizyta 50zł lekarz nie owija w bawełnę,mówi prosto co pomoże i ile pracy będzie to kosztowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×