Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

linka, musi siè ulozyc po prostu musi,operacja wlasnie trwa,powiedziel mi ze o 20 bèdà dzwonic,jak wroci-bo teraz ma sztuczne kràzenie czy jak to siè nazywa.nielogicznie piszè..mam tu kolo siebie takie zdjècie ze slubu jak tanczymy.no i bliscy wspierajà mnie przez telefon no i forum tez.boze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, musi siè ulozyc po prostu musi,operacja wlasnie trwa,powiedziel mi ze o 20 bèdà dzwonic,jak wroci-bo teraz ma sztuczne kràzenie czy jak to siè nazywa.nielogicznie piszè..mam tu kolo siebie takie zdjècie ze slubu jak tanczymy.no i bliscy wspierajà mnie przez telefon no i forum tez.boze,

jesteśmy z Tobą.

czekam z Tobą na info po operacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, czekamy. Jeszcze tylko godzina niepewności. Musisz dać radę. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli i trzymamy kciuki !

Szkoda, że fizycznie tam jesteś sama :( Ale na pewno nie duchowo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- łyknełaś te benzo? Myślę że chociaż 0,25mg powinnaś zjeść, jak raz zjesz nic Ci sie nie stanie a coś czuję że te emocje ujdą z Ciebie potem w postaci ataku bo tak przeważnie bywa, przynajmniej u mnie i z tego co czytam u niektórych z Was kochani także :-| Wg mnie lepiej jak byś była dziś na lekach.

 

Jeszcze 40 minut, musisz wytrzymać ! Zajmij czymś myśli, może włącz muzykę jakąś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz po operacji,zacerowali aortè,jest stabilny,teraz robià jego zmiazdzony lokiec,mam znowu dzwonic za godzinè zeby byc na bierzàco.moj kochanu musi zyc,musi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz po operacji,zacerowali aortè,jest stabilny,teraz robià jego zmiazdzony lokiec,mam znowu dzwonic za godzinè zeby byc na bierzàco.moj kochanu musi zyc,musi

uffffffff

no to teraz tylko lepiej może być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff całe szczęście !

A nie mówiłam że będzie dobrze? :smile: Już jest stabilny a to najważniejsze, teraz łokieć pocerują i będzie dobrze już.

Zobaczysz, niedługo już będzie wszystko tak jak dawniej.

 

Nie martw się ! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze zeby wyzdrowial :smile: jeszcze ta noc taka bèdzie niespokojna ale chyba gorzej juz nie bèdzie prawda?jutro mam szereg spraw do zalatwiania,policja prokurator,praca mèza chorobowe-bo przeciez musimy jakos zyc dalej.zaraz dzwonie znowu a potem moze zasnè.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, Nie mart się zawsze się układa my tak się zamartwiamy a nawet jak alkoholicy w takich sytuacjach piją to jak wytrzezwieja to sprawy sie ukladaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam znac na pewno :smile: gorzej juz chyba nie bèdzie??polatali tego mojego mèza,poskladali;..jeszcze o 23 bèdè dzwonic i moze zasnè.Dzièkujè ludziska.ale kciuki trzymajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzwonilam znowu i stan jest caly czas stabilny;màz zostal na chwilè wybudzony po zeby zorientowac siè czy wie,ze mial wypadek,jak siè nazywa i czy wie gdzie jest.jest zorientowany w sytuacji.pod respiratorem bèdzie dluzszy czas ,bo polamane zebra sprawialyby za duzo bolu przy samodzielnym oddychaniu.to tyle,tak myslè,ze pojdè spac juz.jeszcze raz dzièkujè wam za slowa otuchy-to dla mnie bardzo wiele znaczy;wzièlam sobie tranxen i juz mnie tak nie telepie.milej nocy wszystkim;

jutro jadè do szpitala,zawiozè mèzowi nasz zdjècie w ramce,i obràczkè :smile: bèdzie mu milo jak siè juz wybudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, Widzisz mąż jest świadomy i wyjdzie z tego napewno miał wypadek ale stan stabilności jest bardzo ważny w takich sprawach Trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żle jest.

 

Znowu mam wojnę z ludzmi z roku i znowu nie z mojej winy. Znowu jestem zbyt szczera. Znowu dostaje ostrzeżenia że stanie mi się krzywda. Fajnie. Kocham te studia !

 

Dobranoc.

 

Wova- trzymaj sie kochana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×