Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

bliksa, Ja też nie spałem do 3 ale ja jakoś funkcjonuje i nawet dobrze mi się dzień układa :)

W domu rodzina się kłuci ale Ja podgłośniłem muzyke i to olewam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień pełen wrażeń, spotkałam nowe osoby, zjadłam pączki prawdziwe xD a także spotkałyśmy się z 1 osobą stąd :mrgreen: (pamiętaj, że te autografy kiedyś będą warte fortunę :mrgreen: ) i ogólnie dzień bardzo sympatyczny.

widoczki też ładne - góóóóry :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę, forum jak to forum, rządzi się swoimi zasadami, każdy ma prawo do swojego zdania.

Nie poczułam się urażona. Jeszcze rok temu być może myślałabym podobnie, a w każdym razie takie poglądy ma znaczna część moich znajomych i jakoś się z nimi dogaduję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popsuł mi się humor bo się zaczełem zastanwiać nad tym czy mam talent do rapowania bo to mnie pochlonelo ale nie iwem czy tak naprawde umiem rodzina się kłuci więc jest średnio zaraz wezme leki i mam nadzieje że będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vasques, coś twoja rodzina się sporo kłóci w niedzielę - niefajnie. Ja dziś byłam na spacerze z okazji pięknej pogody, a potem na spotkaniu forumowym, jest to fajne wrażenie móc z swobodnie rozmawiać o psychiatrach, terapeutach i zaburzeniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

summonme, Oj To nie za dobrze połóż się teraz Ja miałem J. niemiecki trochę się denerwowałem jak spojrzałem na zagarek i ujrzałem godzine że coś myśl z toaletą ale nie bolał brzuch to pewnie normalny stres który z czasem minie muSi być dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś jeszcze J. Polski i informatyke ale to dopiero o 17 a informatyka o 18 45 ale staram się pokonywać nerwice i powtarzam sobie że jak coś mi się będzie chciało do toalety czy bede się źle czuł to pojde do toalety i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszè do was bo nie wiem juz co mam ze sobà zrobic,moj màz mial w nocy wypadek samochodowy,kierowca uderzyl w drzewo,màz jest w stanie krytycznym,ma uszkodzonà aortè cos z plucem,polamane zebra zmiazdzony lokiec.teraz wrocilam,czekalam calà noc zeby go zobaczyc,xczesniej nie pozwolili mi go zobaczyc bo odsysali mu z pluc wodè,moze w srodè przyjedzie do mnie mama?jestem tu sama,znajomi sà do pozego wieczora w pracy.rozmawiam z rodzicami przez telefon ale caly czas placzà?jestem chyba w szoku,piszè do Was bo tylko teraz mam was tutaj i potrzebujè,nie pozwolili mi czekac w szpitalu,powiedzaieli ze mam wracac do domu i czekac na telefon,czy bèdzie operowany czy nie;proszè ja myslè pozytywnie wy tez pomozcie mi myslec tak.bardzo was proszè bardzo wasza wova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszè do was bo nie wiem juz co mam ze sobà zrobic,moj màz mial w nocy wypadek samochodowy,kierowca uderzyl w drzewo,màz jest w stanie krytycznym,ma uszkodzonà aortè cos z plucem,polamane zebra zmiazdzony lokiec.teraz wrocilam,czekalam calà noc zeby go zobaczyc,xczesniej nie pozwolili mi go zobaczyc bo odsysali mu z pluc wodè,moze w srodè przyjedzie do mnie mama?jestem tu sama,znajomi sà do pozego wieczora w pracy.rozmawiam z rodzicami przez telefon ale caly czas placzà?jestem chyba w szoku,piszè do Was bo tylko teraz mam was tutaj i potrzebujè,nie pozwolili mi czekac w szpitalu,powiedzaieli ze mam wracac do domu i czekac na telefon,czy bèdzie operowany czy nie;proszè ja myslè pozytywnie wy tez pomozcie mi myslec tak.bardzo was proszè bardzo wasza wova

wovka, bidulo... trzymam podwójnie kciuki!

szok! ja ogólnie bardzo boję się wypadków samochodowych

czekam na wiadomości jakieś

jakby co śmiało pisz na pm albo wchodź na czata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×