Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy z nas miał w swoim czasie okazję znaleźć się w położeniu, o którym chciałby zapomnieć. Co się natomiast tyczy bycia zapomnianym, pewnie niewielu jest takich, dla których byłoby to czymś pożądanym. Zakładam tutaj, że bierzemy pod uwagę jedynie "normalnych" ludzi z ich podstawowymi potrzebami w codziennych nie odbiegających zbytnio od normy sytuacjach. Bycie zapomnianym to przede wszystkim samotność, ogromne poczucie pustki i co się z tym wiąże brak motywacji do życia...

 

Co twoim zdaniem stanowiłoby największą przeszkodę w doborze potencjalnego partnera/partnerki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat jestem w takiej sytuacji ze powaznie zastanawialam sie czy moj byly nie rzucil na mnie klatwy, powaznie. bardzo mnie kochal, aja nie chcilam z nim byc, ciagle mowil ze skoro on nie moze ze mna byc to nikt nie bedzie. zle mi zyczyl i wlasciwie zaden kolejny zwiazek nie byl udany. wiem ze ja sobie to wkrecam bo pewnie nie rzucil nic na mnie jednak czasem czlowiek chce sobie jaos tam wytlumaczyc to co sie dzieje w jego zyciu.

 

bez pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat jestem w takiej sytuacji ze powaznie zastanawialam sie czy moj byly nie rzucil na mnie klatwy, powaznie. bardzo mnie kochal, aja nie chcilam z nim byc, ciagle mowil ze skoro on nie moze ze mna byc to nikt nie bedzie. zle mi zyczyl i wlasciwie zaden kolejny zwiazek nie byl udany. wiem ze ja sobie to wkrecam bo pewnie nie rzucil nic na mnie jednak czasem czlowiek chce sobie jaos tam wytlumaczyc to co sie dzieje w jego zyciu.

 

bez pytania

Przypomniała się pewna historia sprzed ładnych kilku, czy też może już nawet kilkunastu lat, która miała miejsce tu gdzie zamieszkuję, czyli w Szczecinie. Również dotyczyła ona chłopaka porzuconego przez dziewczynę. Gość musiał mieć zdrowo zaburzoną osobowość ponieważ w akcie desperacji zwabił swoją ex w odludne miejsce, gdzie oblał jakimś łatwopalnym środkiem a następnie podpalił. To samo zrobił z sobą. Nie pamiętam już dokładnie jak się wszystko skończyło, ale dziewczyna zdaje się tego nie przeżyła... Uważaj więc Paranoja na tego swojego byłego, nigdy nic nie wiadomo...

Przepraszam, że piszę off topic.

 

Pytanie:

Jaki jest twój stosunek do zalegalizowanej eutanazji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważny. Wiem,że On czuwa nademną nawet kiedy nie zdaję sobie z tego sprawy. Ale dzis juz wiem,że jak się modlę to mnie zwsze wysłucha, jak się modlę to również dziękuję za np. małą pierdołkę , która mnie spotkała w danym dniu. Nie tylko oczekuje w myśl....Jak trwoga to do Boga, ale też dziekuję i proszę.

 

Czy zgadzasz się z powyższą moją opinią w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, aczkolwiek jak najbardziej szanuję twoje zdanie. Odmienność poglądów nie jest już dla mnie przyczyną dyskryminowania innych, jak miało to miejsce w czasach młodości.

 

Czy brałaś może udział w psychoterapii (indywidualnej/grupowej)? Jakie są twoje opinie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszlam terapie grupowa w dobrym osrodku Podkreslam dobrym gdyz wczesniejsze indywidualne i inne dawaly marne rezultay Po ostatniej funkcjonuje juz 6 lat w miare normalnie Jestem z niej bardzo zadowolona nauczyla mnie radzic sobie z problemami Wracam czasem na indywidualne pogawedki i lapie wiatr w skrzydla Jesli liczysz na cud koncze i jestem zdrowa! Zapomnij to dziala z opoznionym zaplonem ale skutecznie Dam przyklad po 3latach od terapi przeszlam zalamanie nerwowe i wylonczylam sie ze swiata Podnioslam sie bo jak juz zaczelo cos do mnie docierac przypomnialam sobie wszystkie rady jakie otrzymalam na terapi Pozbieralam sie dosc szybko

 

Jakie masz plany na deszczowa Niedziele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie plany jak wczoraj: spedzic dzien w lozku :D

no i zrobic paznokcie

 

jaka macie pogode?

 

[Dodane po edycji:]

 

mam takie plany jak wczoraj: spedzic dzien w lozku :D

no i zrobic paznokcie

 

jaka macie pogode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×