Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem czasem jak otwarta ksiàzka :roll: i miewam z tego powodu wyrzuty sumienia!myslè ,ze nie warto otwierac siè bardzo przed obcymi -mogà to wykorzystywac,natomiast przed bliskà osobà:jak najbardziej ;)

 

 

brac tabletki na odchudzanie kiedy diety i gimnastyka zawodzà czy siè wstrzymac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak.... Razorbladerka_ niestety, ale znam ... znam z autopsji

 

 

wovacuum, próbować dalej z dietą i gimnastyką. :) Choć troszeczkę sprawdzonych i dobrych wspomagaczy do odchudzania... byle zdrowych...

 

 

najpierw śniadanie potem kawa czy odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, gdy stres mnie zamraza zaciàgam lubego do lozka!!jesli jestem w tym czasie w autobusie,pociàgu ,czy urzèdzie to wtedy sobie myslè ze muszè siè opanowac,bo jesli dam plamè to kto mi wtedy pomoze?obcy ludzie?glèbokie wdechy i do przodu :D nie mam pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kobiet

 

lekki makijaż, bez makijażu, ostry makijaż czy normalny makijaż? Uzasadnij proszę swoją odpowiedź.

 

do mężczyzn

 

krótko obcięte włosy, obojętnie jak-byle modnie, do zera ścięte włosy, dłuższe wlosy, inne- jakie? Uzasadnij proszę swoją odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie makijaz chociaz nie mam problemo wz cera i moglabym sie nie malowac. jesli juz sie maluje to do pracy, podkladu prawie wcale, tusz na rzesy, troche cienia brazowego, mojego uluionego i tyle. na impreze pomaluje si etroche mocniej, jakas kreska na oku, wiadomo by krzykuc uwage faceta, tego tlumaczyc nie trzeba

 

 

a ja jak zwykle nie mam pytania.

no to moze: dlaczego jeszcze nie spisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jadam soczewicę z ryżem - kupiłam takie przyprawy hinuskie, nawet smaczne. Mój facet to lubi więc mu gotuję :) A co do dentystki, to ja mam fajną, w ogóle się nie boję i nawet idę z przyjemnością... wszystko robi szybko i sprawnie. Ale prywatna, za kasę.

 

Jak spędzasz weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slowianka, ja tez wlasnie boje sie zadzwonic i umowic... w ogole boje sie rozmow telefonicznych nie wiem dlaczgo :( chyba poprosze chlopaka zeby mnie umowil...... chociaz lekarka zabronila mi się nim wyslugiwac... ehh :( :( :(

 

 

w weekend pewnie pojade do rodziców bo ojciec ma nam samochod wyklepac ale to w niedziele a w sobotte pewnie bede sie lenić jak zwykle :P

 

 

 

wolisz pozno sie klasc spac i pozno wstawac czy wczesnie sie klasc i wczesnie raniutko wstawac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×