Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Pogoda dopisuje.

Mam szpital w domu, monsz leży powalony jakimś grypowym wirusem, chyba zaraził psa, bo ten też charczy, młody pokasłuje. Ja niewyraźna. Ale zmobilizowałam się i polazłam do pracy, na wszelki wypadek pozamykać parę tematów, gdyby miało mnie rozłożyć. Podobno jakieś wirusidło szaleje u nas.

 

Zaraz spadam i pójdę na małe kółko z psem ( dusi go jak się wwąchuje, humoru nie ma, jak mu nie przejdzie, będę musiała jechać z nim do lekarza... :roll: ). zrobię zakupki, coś upichcę i kładę się pod kołdrę nafaszerowana czym się da. Jeszcze grypy mi brakuje do kompletu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasadził tych postów jak chłop kapusty na wiosnę, a niewiele miał w nich do powiedzenia.

Jestem zmęczony,lepiłem dziś mielone.

Chłop się zmęczył lepieniem mielonych ,a Wy Go gnoicie . Hej Baby , bo Was Wiejski na mielone przemiele,,, i ulepi z was megahamburgera ala tuszonka :lol::lol::lol:

 

https://www.przyslijprzepis.pl/przepis/swojska-tuszonka-4

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b]]wiejskifilozof[/b][/b], Ale dlaczego nie odpowiedziałeś wszystkim w jednym poście? :shock: Żem oczopląsu dostała.

 

mirunia, "Nasadził tych postów jak chłop kapusty na wiosnę" :lol::lol::lol: Po prostu padłam.

Co U Ciebie? Oj widzę, że dziś Twoja anielska cierpliwość nie działa? ;) Taki dzień?

 

tosia_j, :papa:

 

A jednak nie popichciłam. Przyszłam z psem do domu i padłam. :bezradny: Dobrze że coś mnie tknęło i kupiłam ptysie z bitą śmietaną... ;) A na serio, nic innego w siebie nie wcisnę. :bezradny:

Leżę pod kołdrą, pies obok mnie i oboje pociągamy nosem. O, właśnie zaplułam lapka kichając. :roll:

No nic, dostałam od Plateczkowej linka, pooglądam sobie staniki, czas wymienić asortyment. :smile: . Może odwrócę uwagę od zdychania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×