Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór!

 

Widzę kącik porad życiowych ma się na Spamowej dobrze. :D

 

Dziś mam smuta, tzn. jestem wyzuta z emocji i jakoś nie mogę się z niczego cieszyć. Byłam na kawkowaniu z przyjaciółką i to też nic we mnie nie obudziło. Czasami tak mam, bez powodu wpadam w czarną dziurę emocjonalną.

Za to mam hezrklekot, tak mi się ręce trzęsą, że spadły mi składniki kanapki, dobrze, że do ust trafiam. :P

 

mirunia, Kochana dziś wiele osób było w takiej dziwnej fazie, choć wiem, że to marne pocieszenie. Tak, jutro może być lepiej. Obawiam się jednak, że jest to niezależne od nas, tylko od ciśnienia i to już tak może być. :bezradny:

 

wiejskifilozof, Prostytutka to też jest normalna kobieta... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, Skoro już zdążyłem za żartować sobie z twojego sposobu to szczerze ci poradzę:

1.Pójść do kobietki najstarszego zawodu świata.Będziesz miał z głowy problem o którym pisałeś,że chcesz być(pełnoprawny mężczyzna,nie umrzeć prawiczkiem).Nie chcę Ci odbierać nadziei ale może i tak się zdażyć.W życiu bywa różnie.Może twój pierwszy seks podbuduję tak twoje morale,że będzie walił do wszystkich koleżanek takim luzem i tekstami,że zaczną myśleć o Tobie jako potencjalnym mężczyżnie z którym by chciały uprawiać seks.

2.Potem wziąść się bez żadnego ale,kompleksów,blokad za wszystkie koleżanki z którymi chciałbyś się przespać.Twardo i zdecydowanie już jako pełnoprawny mężczyzna.Nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie(wierzę,że wyjdzie!) to już i tak jeden problem będziesz miał z głowy.

No i wtedy też nie powinno być już żadnego stresu bo będziesz miał to za sobą.

sex z koleżanką to marzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, jesteś troszkę jakby niekonsekwentny, bo chcesz z "normalną" kobietą a nie "dziwką", ale żeby to było tylko tak dla sportu (znaczy dla rozprawiczenia Ciebie), bez uczuć i bez wiązania się. No to sorki - jak nazwać kobietę, która pójdzie na taki układ? Ty po prostu sknera jesteś, nie chcesz zapłacić za usługę i tyle. Nie piernicz głupot, że prostytutek się brzydzisz.
ja cie cytowalam tylko

wycięłaś fragment z kontekstu, żeby było świńtuszenie

bo to drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Widzę kącik porad życiowych ma się na Spamowej dobrze. :D

 

Dziś mam smuta, tzn. jestem wyzuta z emocji i jakoś nie mogę się z niczego cieszyć. Byłam na kawkowaniu z przyjaciółką i to też nic we mnie nie obudziło. Czasami tak mam, bez powodu wpadam w czarną dziurę emocjonalną.

Za to mam hezrklekot, tak mi się ręce trzęsą, że spadły mi składniki kanapki, dobrze, że do ust trafiam. :P

 

mirunia, Kochana dziś wiele osób było w takiej dziwnej fazie, choć wiem, że to marne pocieszenie. Tak, jutro może być lepiej. Obawiam się jednak, że jest to niezależne od nas, tylko od ciśnienia i to już tak może być. :bezradny:

 

wiejskifilozof, Prostytutka to też jest normalna kobieta... ;)

a jak się wyda ? Że na dziwy chodzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilku krajach jest coś takiego jak asystent seksualny osób niepełnosprawnych, widziałam kiedyś dokument na ten temat. To jest ciekawa opcja - specjalnie przeszkolona kadra o dużej wrażliwości. Nie pamiętam tylko, czy było to refundowane. ;)

 

Purpurowy, zaginął w akcji, ale jak trzeba pomóc koledze to natychmiast się zjawia na wezwanie. :D Cześć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, też o tym pomyślałam, że nawet w obliczu profesjonalistki może być klapa z powodu tych lęków. :bezradny:

 

paramparam, Chyba nic sensownego nie da się doradzić, jak to zwykle bywa. A co sobie pogadaliśmy to nasze. ;)

 

WolfMan, Ten koleś nawet nie ma błysku w oku, a jest doradcą? :shock: Wyłączyłam po pierwszym zdaniu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, jesteś troszkę jakby niekonsekwentny, bo chcesz z "normalną" kobietą a nie "dziwką", ale żeby to było tylko tak dla sportu (znaczy dla rozprawiczenia Ciebie), bez uczuć i bez wiązania się. No to sorki - jak nazwać kobietę, która pójdzie na taki układ?

 

Bardzo ciekawa interpretacja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×